Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Kawiareczko, ale jak miło się później odnaleźć, prawda? :) Ja też na razie nie będę buszować nocami, bo calutki tydzień mam na rano, a w niedzielę znów wyjeżdżam, tym razem na szkolenie. Jak uda mi się tam dorwać do kompa, odezwę się, jeśli nie, to po powrocie, a póki co będę zaglądać. Mam nadzieję, że topik nie padnie, szkoda by było, buziaki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti znowu uciekasz????:( Fakt,wszystkich gdzieś wywiało,poniosło... ale myśle,że to stan przejściowy i za kilka dni wszystko wróci do ... no właśnie do czego :);):P Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza Roros i TTTT-a :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko nie uciekam...przedtem też nie uciekłam...takie życie, nie planowałam tego, tym razem firma wysyła mnie na szkolenie; ja też mam nadzieję, że to stan przejściowy, choć...w nocy nikt naszego topiku nie odwiedził, może po prostu to taki okres, że ludzie są zaabsorbowani bardziej własnymi sprawami, swoim realnym życiem. Może z jednej strony to dobrze, bo ja jednak ciągle mam wrażenie, że kafeterię odwiedzają ludzie nie do końca szczęśliwi. Skoro tu nas mniej, może szczęście kwitnie, oby :) Czego Wam i sobie życzę. Z pozdrowieniami Justynka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti może i mniej takich nieszczęśliwych ludzi ostatnio jest ale...to wcale nie ma znaczyć,że nasz temacik nie może nadal istnieć i rozwijać się :))))) To,że połączył nas brak snu ;) nie znaczy,że jeśli teraz już noc poświęcamy na spanie to nie możemy tu nadal wpadać i popisać ze sobą.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie oznacza, Kawiareczko, powiem nawet więcej, protestuję przeciwko rozpadowi naszego kochanego topiku. Ile ja bym dała, żeby móc dalej buszować po nocach, ale niestety taka pracka...Najbardziej boli mnie jednak to, że muszę wstawać w środku nocy czyt. o 5 nad ranem wrrrr. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Kawiareczko🌻 Beti🌻;) Setuś🌻;);) Miło ze dbacie o topik ;) ja będe pewnie b.rzadko:( lubie ten topik i ciesze sie ze tu zagladacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jestem ale tylko na chwilkę:( Przepraszam Setunia ale wczoraj przegapiłam Cie -na przeprosiny 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) Setuś🌻;);) Kawiareczko🌻 Beti🌻 gdzie sie podziewasz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻;) wybacz dla Ciebie;);) miło ze Jesteś na topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz...zaraz mi lepiej na sercu :):P Szkoda,że teraz taki \"cichy\" okres nastał na naszym topiku :( ale...wiem,że kiedyś znowu ożyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻;) Kawiareczko🌻 ten topik `ozyje` wiem tylko .... gdzie Jest Beti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros🌻;) ja padam juz:D dopije piwo, ktore ledwo zaczelam i spadam do lozeczka;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko kochana, skąd wiesz? :) ;) jasne, że wrócę, jak nie tu , to gdzie indziej...Setunia :) Roros :) Wy też gdzieś znikacie....TTTT też wcieło, topik umiera....mam ostatnio pierwsze zmiany, wstaję ok 5:30, więc już nie buszuję nockami, od niedzieli do piątku też mnie nie będzie (szkolenie z firmy), ale wrócę, na pewno, może to dziwne, wiem...ludzie plecą, że to tylko sieć, ja jednak czuję się z Wami związana...mam nadzieję, że wiecie, o czym mówię...no i nie mam już 16-nastu lat...więc nie jest to tylko takie \"chrzanienie\". Buziaki dla wszystkich :) 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🌻 jutro fon;) Dobranoc Kawiareczko🌻;) snij miło;) Beti🌻;) milutkich;) Setuś🌻;) za CIEBIE;) zdrowko i za Dziewczyny z topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🖐️🌻 fajnie ze sie odezwalas:) ja teraz bede juz czesciej:) I wiem co masz na mysli z tym , ze jstes z nami zwiazana:) to w ogole glupie i dziwne nie ejst!:) Powodzenia na szkoleniu!Trzymaj sie, pozniej opwiesz jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia :) Roros :) Oczywiście, że opowiem, ale póki, co jestem, wyjeżdżam dopiero w niedzielę, a póki co muszę moje dwie latorośle zapędzić do spanka :) Roros ad tego fona, to do mnie było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bti aha;) czyli jeszcze dwa dni z nami pobedziesz:) Zapedzaj, zapedzaj:D Ja zaraz sama siebie zapedze do lozeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zmykac :( nie mam wlasnego kompa :( Wiesz Setuś🌻 3 ale nie moje..... do jutra ;) milutkich snow ;) Beti fon do Ciebie;) milutkich Aniolku🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO Ba !! POdejrzewam, że nawet w niedzielkę przed wyjazdem jeszcze zajrzę, cięko będzie, bo w sobotę mam nockę (po całym tygodniu \"dniówek\"), ale ale znając siebie nie powstrzymam się :) Setunia zostajesz, czy już uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×