Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Roros, ale nie mam Twojego fona słonko ani nawet maila...:) ale jestem jak najbardziej za :) 4598195 to moje gg teraz już zmykam, bo troszkę piwko mi zaszumiało w czaszeczce, poza tym muszę mieć na uwadze, że jutro pobudka w śrdodku nocy....wrrr trzymajcie się cieplutko, zajrzę jutro po pracy, buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros spij z Aniolkami:) milutkich:)🌻!!!!!!!!:) Beti ja tylk dopijem piwko i tez zmykam bo dzis mialam dzien \'emocjonalny\" i padam;0 ale jutro potowarzysz dluzej:) Ja tez zawsze przed wyjazdm gdzies.rano staram sie jeszcze zajrzec na kafe, nie wiem czy to dobrze czy zle.......to chyba juz swiadczy o pewnym uzaleznieniu......ale ich mam juz duzo , wiec jeszcze jedno nie zaszkodzi;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ale Roros nie ma gg:( pozwol jej zeby do Ciebie zadzwonila skoro chce:0 Mi tez piwko zaszumialo, i tn caly dzien......:) Spij dobrze:0 Ja tu wszystko pozamykam, mozecie spac spokojnie;0 🖐️ do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4xT🖐️ jeszcze za bardzo sie nie znamy ale zycze milego dnia i mniej tych obowiazkow...;) Ale sobie dzis pospalam, prawie 12 godzin spalam:classic_cool: Milego popoludnia 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziubki :) Widzę, że ja pierwsza podpisuję listę na wieczornej zmianie i dobrze, ktoś musi. Mam nadzieję, że niebawem się pojawicie. Tymczasem lecę na pocztę, ale czuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Setuś🌻 Beti🌻 Kawiareczko🌻 To Tu To Tam;) milo Ciebie spotkac TU;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Roros, widzę, że powolutku się zbieramy do kupy, też byłam w szoku, jak zobaczyłam wpis TTTT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam;) czym tak bardzo Jestes zmeczony ..? chyba nie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze na chwileczke biec do lodoweczki;) jestem po sniadanku;) zaraz wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros, a coś Ty taka ciekawa :P może po prostu się nie wyspał, albo właśnie spał, zamiast wypoczywać :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🌻 ciekawa ;) raczej nie..........:D To Tu To Tam ;) nie musi odpowiadac i dobrze o tym wie;) jem pyszny rosolek;) mniam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam za jakiś czas, moja latorośl, ta młodsza mnie potrzebuje, a Wy bądzćie grzeczni (choć w sumie niekoniecznie, weekend się przecież zaczął :D) i podpisujcie listę obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🌻;) czekamy ;) To Tu To Tam;) mam problem musze wstac o 4;30 moze mnie obudzisz;) [pewnie w nocy nie spisz;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🌻 kurcze czy ja tak bardzo zmienilam sie przez kilka godzin? Beti ;) popraw sie :D nie poznalas mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam;) a ja 4;35 zdecydowanie biore prysznic :P tylko sama nie wiem jak wstane ;) lubie spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysa garbata i bezzębna
wypiję piwko , zapiję gorącym mleczkiem , zagryzę herbatnikiem i pomarze by usnąć .... odpłynąć w dal , polecieć do chmur , spotkać sie z kochankiem o zachodzie słońca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem Roros...zgłupiałam przez chwilkę, bo teraz nie wiem, czy Ty to TY, czy nie, a może są Was dwie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie....przejrzałam jeszcze raz 37 stronę i teraz jestem już w domu...wiem teraz wszystko...i mam mieszane uczucia, bo to chyba nie do końca fair....a było tak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calamity Jane;) to milo ze nie spisz i pijesz piwko:D Moze wypijesz za nasze zdrowko i powodzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 za Nasze.........;) i powodzenie;) Beti🌻 zmieniam nicki ale to chyba nie jest problemem;) lubie zabawe na kafe;) to o niczym nie swiadczy .. duzo usmiechu Tobie zycze;) Twoje zdrowko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×