Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całaprawdawoczy

DLATEGO WŁAŚNIE FACECI WOLĄ KOBIETKI Z ODCZUWALNYMI PIERSIAMI A NIE DROBNOTĄ

Polecane posty

Gość wiadomo ze tak
niech sobie te z małymi popatrza moze uwierzą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże znowu jakiś
niemęski nieudacznik z niedoborem testosteronu a nadmiarem kobiecych hormonów zakłada głupi i nudny temat. Pewnie dlatego że ma sam 6cm w porywach 7 i musi się bidul jakoś dowartościować. Paskudny niewyrosniety cienias bez mięśni i z paskudną facjatą na którego żadna panna nawet by nie chciała plunąć:-P :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego jak
niska niewyrosnieta baba z duzym cycem-typowy wieksi typ wyglądu.pskudna karlica z krotkimi nogami z przejrzałym jak u starej baby cyckiem.ohydztwo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ to dziewczynki z tycimi cycuszkami w oczy kole nie wiedzialy biedactwa ze z malutkimi to juz nikomu nie daca przyjemnosci , TAK GLUPIE BABY JAK CYCEK NIE MACI TO SPADAJCIE TO wŁASNIE JEST FOTO PRAWDZIWEJ LASKI i tylko z nia tak mozna nie z wami bo kto by chcial w taki drobiazg wkładać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj fan
zaraz powiedza ze male sa lepsze a te z wiekszy biustem np doda to do niczego bo to sam tluszcz , żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda to nie tluszcz
tylko silikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mowilem
zawsze cos znajdą przeciw, coza baby i jaka obłuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz powiedza
ze lepiej wkladac wacka pomiedzy drobne cycki bo to jest zdrowiej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda to nie tluszcz
a czemu obluda, tak zauwazam:) ja mam c i mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
i nie mogę się opędzić od męża i wzroku facetów na ulicy. A po domu zazwyczai chodzę bez stanika....mam ładne, jędrne, duuuuże piersi więc mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMIAŁO FACECI
powiedzcie czy chcielibyście wsadzic swego penisa miedzy takie cycuszki jak na foto, nie wstydzcie sie napewno wolelibyscie drobne takie co to mozna w dłoni zamknąć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie to foto nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tv fan
czy ty nie powinienes ciotko być teraz na forum o męskiej tematyce zamiast wysiadywać na babskim forum? zniewieściały cieniasie nikogo nie obchodzi opinia takiego paskudnego paszteta jak ty. :-P Założe się że jesteś wyjątkowo nieudanym fizycznie paskudztwem, 1.50m w kapeluszu!:-D do przecietniaka ci daleko już nie wspominając o przystojnym.Kto by chciał takiego odrzuta:-D lepiej wracaj pod spodnice do mamusi przykrótki krzywy fiucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
faceci lubią między duże cycuszki, to jest opinia mojego męża i mówi, że znajomi też mają takie zdanie. Niewiele mężczyzn lubi małe piersi...no ale co mają powiedzieć, że nie lubią jak ich kobieta ma małe.....jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosshhee DD to już kaleka
jakaś. nie dziwie sie ze sie gapią. Tez bym spojrzał ze zdziwieniem i niesmakiem że można mieć takie ohydne wory do pępka o paskudnym gruszkowatym bądź innym kształcie. A w środku sam tłuszcz.Żeby to samo gruczoł jeszcze był, a to tłuste zwały ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qatt
mniamniam chciałnym swego wacka wsadzic miedzy takie cycuszki male sie nie liczą nie dają takiej satysfakcji a potem sie miedzy nie spuścić nie ma nic lepszego ja jest za dużymi cycuszkami bo ogromne to one tez nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petters
facet zawsze spojrzy na wielkiego cyca ale to nie świadczy że mu się podoba.jakbyś lazła bez majtek po ulicy to też by się każdy gapił. Zadna nobilitacja. Osobiście nie nawidze wielkich wymion kojarzą mi się z przejrzałym babskiem sylwetka jest wtedy zdeformowana i wygląda się jak klempa. Zapewne jesteś kurduplem, w wiekszosci to te niewyrosti z dupskiem przy ziemi mają takie wymiona:-D o kurwa ak nie cierpie takich bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna zakompleksieona sie
podszywa pod faceta az dziw bierze skad jest tu tele drobnych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
pewnie zazdrościsz bo sam byś chciał, żeby Twoja kobieta miała DD :D takimi opiniami jak Twoja się nie przejmuję, wyglądam bardzo sexi a piersi są jędrne (jeśli znasz znaczenie tego słowa to dobrze wiesz, że nie są obwisłe, no ale widać nie znasz :) ) nie znam nikogo, kto powiedziałby, że wyglądam jak kaleka.....raczej jak 100% kobieta. Jak byłam panną to miałam ksywę sex-bomba :D .......dowiedziałam się o tym całkiem niedawno. No i powodzenie u facetów mialam zawsze bardzo duże. Jestem szczupłą i wysoką (60kg, 175cm wzrostu) kobietą i tak duże piersi poprostu mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qatt
eby tylko mój wacek miał 20cm a ma nędzne 9cm. I wogóle nędzny chłoptaś jestem , siedze na kafeterii bo to jest mój poziom umysłowy, zaraz ide sobie pomalowac usta i paznokcie:) Sam jestem ohydny z wyglądu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
oczywiście DD to duże piersi ale nie ogromne......widać teraz kto się zna na rozmiarach.....bo te niektóre komentarze na temat np. kalectwa to totalna paranoja, chyba jakiś dzieciak lub smarkula z podstawówki sobie napisała, która nawet nie ma pojęcia jak wygląda rozmiar DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
Peters----> zdziwił albo zdziwiłabyś się, ......a zazdrość to brzydka cecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qatt
po pierwsze jestem pewien e nie masz tyle, na pewno jesteś krótkoskanalizowanym kurduplem. A nawet jesli tyle masz (w co nie wierze) to .....wspolczuje. Przy takim wzroscie i z takimi wymionami wyglądasz jak babochłop i monstrum....:) są gusta i guściki zawsze się znajdzie jakiś napalony zbok dla którego tylko przeroślaki się liczą. Dla mnie jesteś niekobiecą obleśną babą o cycach starej baby, zero sylwetki i figury. Wyglądasz komicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie nowy link do foty
albo na inny serwer wyslijcie ta fote bo sie nie otwiera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petters
haha no raczej nie zazdroszcze, bo jestem facetem wiec biustu nie potrzebuje a mam tak piekną szczupłą wysoką kobietę że przy niej ze swoją brzydką paszcza i zdeformowaną figurą z ogleśnymi cycorami wyglądałabyś tragicznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko koleja mlekodajna
krowa. Z zewnątrz wygląda obleśnie i niesmacznie a w środku zapewne dwa zwisy z rozstępami. Rozmiar b najlepszy i najbardziej proporcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dziewczynki popatrzecie
sie na foto i patrzcie długo bo wasze drobniutki cycuszki w rozmiarze śliwe miseczki A juz wam nie urosna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×