Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całaprawdawoczy

DLATEGO WŁAŚNIE FACECI WOLĄ KOBIETKI Z ODCZUWALNYMI PIERSIAMI A NIE DROBNOTĄ

Polecane posty

Gość A FACECI I TAK WOLA WIĘKSZE
takie małe gowienka u dziewczyn to obrzydliwość a jak na ulicy idzie to tak jakby chlopak szedł, porażka ja juz taka rzucilem i mam super laske z miską duezego B :D ale wam na pewno drobne A pasuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loinsey
optymalny biust to B B+ .Duże C D czy DD to już jak ktoś napisał kalectwo. Zaburzone są proporcje i nie wygląda się dobrze. Jest się "rzobudowanym" w klacie a kobieta powinna być szczupła i proprcjonalna. JAk nagle ujawniają się 2 wywalone cycki to rzeczywiście nieładnie delikatnie mowiac to wyglada. Najlepszy jest "środek". I to fakt te duże cycki mają karlicwate:( Cycek jest wtedy zaletą jak jest się ładną i szczupłą kobieta. Ale jak jest się brzydka lub przecietna to cyc nic nie pomoże. Jest się przecietniarą bo w koncu najważniejsza jest twarz, szczupłość i wzrost. Pozdriawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poda ktos tego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek jest wtedy zalęta
jak można miedzy nie wsadzić caolego penisa i małe cycki odpadają niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
tak tak zakompleksione babo-chłopy, płaskie jak deski buahahahahahaha. Możecie tylko pozazdrościć prawdziwym kobieto, które mają piersi a nie jakieś wypierdki. Nawet nie wiecie co to jest stanik push-up bo wasze piersi wyglądają w nich obleśnie i wogule nie tak jak powinny. Możecie sobie tylko popatrzeć na prawdziwe kobiety z dużymi piersiami bo wasze i tak już nie urosną i zawsze będziecie miały z przodu dwa pryszcze a nie piersi. Zazdroście, bo naprawdę jest czego. A wasi faceci pewnie daliby sobie w dupę włożyć cokolwiek, zeby tylko móc pobaraszkować w łóżku z kobietą o dużych piersiach. Jestem tego więcej niż pewna. No ale cóż....tylko prawdziwi faceci zasługują na prawdziwe kobiety. Pewnie macie małe wacki i dlatego tak sie lubujecie (niby) w małych piersiach. Związek faceta z małym wackiem jest lepszy z kobietą z małymi piersiami...bo taka nigdy mu nie powie, że ma małego bo sama nie ma zbyt wiele do pokazania jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak sie spuścic
miedzy cycuszki, mrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd to odpada
mnie takie jak na foto wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
loinsey -----> wierz mi, nie mam zaburzonych proporcji przy wzroście 175cm. A czy Ty jesteś taki super proporcjonalny???? Spójrz w lustro!!! Są rozmiary A, B, C, D i dopiero od D zaczynają się podwójne numeracje......widać wogule nie masz pojęcia o czym piszesz, bo tzw. B+ to jest C. Zdziwiony???? Niestety, smutne ale prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
na foto są chyba większe niż DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij sobie zwijać te cyce
bo już ci niedługo do kolan dociągną:-D jesteś paskudnym obleśnym niekształtocym babskiem i nigdy bym ciębie nie tknał bo dla mnie jesteś "padliną" z takimi cyckami. Jesteś zwykła krowa z pastwiska nie masz delkatności czy kobiecości w sobie tylko "zwalistość". Cyce musisz biedna pokzaywać bo nic innego w sobie nie masz. Masz paszszczurowatą twarz brzydką figurę i wyglądasz żałosnie z tymi tłustymi drżącymi galaretami. Nigdy nie wygrasz z piekną dziewczyną z normalnym biustem a nie KALECTWEM!!!!Szkoda mi ciie bo żaden atrakcyjny facet nie poleci na taką dziewuche o takim wiejskim typie wyglądu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt dd to juz kaleka
to tak jaf facet z nadwaga.poza tym przy takich przeroślakach na pewno jest się grubą lub grubowatą i niską a takiego typu nie cierpie brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
zazdrość Cię aż skręca jak widzę. Jestem bardzo dobrze wykształcona, mam super pracę, kierownicze stanowisko za bardzo dobrą pensję. I bądź pewien (a może pewna) że zdobyte dzięki wiedzy i nauce, której Tobie jak widać brakuje. No cóż zakompleksiona, płaska bidulko....pewnie dużo byś dała żeby choć w połowie wyglądać tak jak ja. No ale cóż....natura dla mnie była łaskawa i chojna, dla Ciebie i reszty obrażających zazdrośników, jak widać nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziewczynkaaaaaaa
a ja mam 165 cm wzrostu no i troche wiekszy biust moj rozmiar to 75 D nie sa za male i nie sa za ogromne. Dla mnie sie podobaja i bardzo o nie dbam zeby zawsze byly ladne, jedrne itd. :) nigdy nie krytykuje dziewczyn z malym biustem i wiem, ze duzo z nich zazdrosci dla tych dziewczyn co maja wiekszy biust. Moje kolezanki nigdy nic nie mowily, ale zawsze na imprezie jak juz byly po piwku to zawsze gadaly, ze mam piekny biust i ze mi zazdroszcza, i ze to ladnie wyglada. Dziewczyny wy nie musicie odrazu krytykowac kobiet z wiekszymi piersiami i pisac, ze to wyglada jak kalectwo, bo to nie prawda. Zeby tak bylo to by sie nikomu nie podobaly takie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronaa
ja mam pełne b i to jest jak najlepszy rozmiar moim zdaniem. A DD???? jezu to już złośliwość i wybryk natury....dziewczyna wie że wygląda jak monstrum ale cóż...musi się tylko bronić... Ja to już wolałabym mieć niż dd przecież to okropnie wygląda.To już jest wieloryb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak kolejny
kurdupel który nie wyrósł i wszystko jej w cyca poszło. Nie ma nic komiczniejszego jak krótka niska baba z za dużymi cycami. Kolejny paskudny pospolity typ. Nigdy nie dorównacie wysoki szczupłym zgrabnym laskom, zawsze gdzieś się będziecie pałętać pod nogami i nosić obcasy by poprawić sobie sylwetkę i optycznie być wyższe. Kolejna wsiura z prowincji:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
ludzie, przecież napisałam 60kg i 175cm wzrostu!!! dalej wg was jestem niska i gruba???? 60kg przy takim wzroście to nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziewczynkaaaaaaa
zgadzam sie z ja mam DD przez was przemawia tylko zazdrosc. Chialaabym znac jednego mezczyzne dla ktorego takie piersi sie nie podobaja. Nie ma takich na pewno w to nie uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziewczynkaaaaaaa
hahaha ale sie usmialam kolejna wsiura z prowincji :) co za tekst , na prawde blyszczysz inteligencja. Widac jak prosci sa ludzie. Jak mozesz kogos obrazac jezeli kogos jeszcze nie widzisz. 165 cm to nie jest tak malo mam kolezanki, ktore maja 155 czy 158 cm no i co z tego?? i mi wszystko poszlo w piesi??bardzo zabawne na prawde. Ale zazdrosc przemawia przez was. Przyznaj sama, ze chcialabys miec wieksze piersi i masz na tym punkcie kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziewczynkaaaaaaa
i nie jestem z wioski, pochodze z duzego miasta, ale to na prawde nie ma z tym nic wspolnego. W przeciwienstwie do was nie obrazam ludzi z wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te fotki sa wspaniałe
każdą z nich chciałbym mieć teraz ze sobą , sexxxxxy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supercycuszki
i jeszce takmmiedzy nie penisa wsadzic i o nie pocierac z małymi sie tak nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialempzryjemnosc bawienia sie z roznymi kobietami ... Z duzymi piersiami i malymi. I generalnie po latach przestalem lubic te duze a lubie mniejsze, kazdego roku coraz mniejsze. Moze dlatego ze maja tendencje pozostawania w lepszej formie ;) Te mniejsze w moim skromnym doswiadczeniu maja tez tendencje do wiekszej wrazliwosci, co akurat bardzo lubie .. ;) Jakos nie spotkalem kobiety z duzymi i bardzo wrazliwymi piersiami .. No ale moze za malo ich w sumie widzialem zeby uogolniac? ;) W ogole spedzacie zbyt duzo czasu meczac sie takimi fizycznymi drobiazgami jak wielkosc piersi i a nalizujac w nieskonczonosc swoje mozliwe niedostatki w tej dziedznie. To naprawde a znaczenie tylko dla polglowkow i pustakow :) Najbardziej sexy kobiety jakie w zyciu znalem mialy z pozoru dosc \"srednie\" ciala ... Za to ten usmiech, ton glosu, zalotnosc, ruchy ciala .. mhhhmmm. rozmarzylem sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezpominajmy o cipce
jak jest zbyt szeroka to odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i cycuszki
i cipkew sam raz.cipka wąska a cycuszki duze b i jest jazda w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam DD
no i co??? i wolą duże piersi!!! a nie chciałyście wierzyć. Zamiast zazdrościć lepiej byście książkę poczytały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vic-2
ty z DD >>>> a lubia tez wieksze i oklapniete ? Bo takie niedlugo bedziesz miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×