Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całaprawdawoczy

DLATEGO WŁAŚNIE FACECI WOLĄ KOBIETKI Z ODCZUWALNYMI PIERSIAMI A NIE DROBNOTĄ

Polecane posty

Gość ŻAŁOSNA JESTEŚ
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C na D
solar.factor - wybacz, ale uderzanie w argumentację typu "polaczki"... Sorry, to nie moja płaszczyzna porozumiewania się, że tak powiem, więc tu może dam sobie spokój. :O Powiem Ci tylko, że całe nastoletnie życie i studia spędziłam wśród dziewczyn o małych piersiach (w woj. wielkopolskim, gdzie wtedy mieszkałam, piersi o moim rozmiarze to rzadkość) i nigdy nie zauważyłam, by cierpiały one na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Dopiero w necie też dowiedziałam się, że to może być przyczyna kompleksów. Nie wiem, w jaki środowisku Wy się obracacie dziewczyny. Ja nie znałam ani żadnych wielkich miłośników "balonów" (oprócz mojego kochania :P ), ani dziewczyn, dla których drobny biust to problem. Bo chyba takie głupie rury jak luissa (albo ich męskie odpowiedniki) nie stanowią dla Was punktu odniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Van Burren z Holandi
solar przyjdz do mnie dzisiaj to mi obciagniesz to dam ci tego holenderskiego pomidora. tylko pamietaj ze musisz ladnie obciagnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C na D
ale jestem pierdolnieta ! oops juz stad znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem polką. drobną blondynką. moją samoocenę zgniatają polskie gusta. i zostaje w polsce jeszcze tylko na studia. nie bedę znosić upokorzeń całe życie jeśli ktoś w innym kraju może mnie szanować a nie tylko wypowiodać zdania: \'tylko duze daja rozkosz\' \'drobnoty bez szans\' \'trzeba w między co wacka wszadzić\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C na D
Wpis powyżej to oczywiście nie ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solar obciagniesz mi
mojego sztucznego penisa z holandi ? dam ci za to 2 holenderskie pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C na D
Tylko od Ciebie zależy, czy poczujesz się upokorzona. Jeśli tak, to znaczy, że twory luissopodobne jednak są dla Ciebie punktem odniesienia. W takim razie współczuję, bo na tym świecie zawsze zdarza się jakieś gówno, które będzie próbowało nas poniżyć. Sztuką jest gówno omijać z daleka i przestawać z normalnymi, wartosciowymi ludźmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałem ci suko żebys sie odpierdoliła od Polaków, to że jestes pojebana to nie wina czyis gustów tylko tego że masz zryty beret i powinnas sie leczyc na głowe, a jak cie arabsko-murzynskie holendry zapnaja w kakało to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C na D
a jak juz o gównie mowqa, wczoraj rano troche sie rozgrzałam i po kompieli wsadzilam sobie paluszka w dupcie jakież było moje zdziwienie jak mój paluszek wbił sie w moje jeszcze miękie ,lepkie gówienko. A ile przytym zabawy było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukenski jestem w 100proc. z
toba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> C na D post który napisałam na pokrewnym forum: >>> Unitra: wczoraj sie pokłócilam z chłopakiem. wydusiałam z niego co lubi najbardziej. w końcu przyznal: \'tak, wolę większe ale nie chciałem Cię ranić\' jakbyś sie poczuła?!!! nienawidze go nienawidze !!!!! żełuje ze sie z nim kochałam, żałuję ze mnie dotykał kretyn jeden. tacy sa wszyscy !!! POLACZKI !!! zaczęłam juz coś czuć do tego chłopka - nawet dużo. cieszyłam sie że wreszcie udało mi sie znaleźć w polsce kogoś kto ma inne zdanie i upodobania. nie wiem co by było gdyby to wyszło później i rzucil mnie za kilka miesiecy kiedy byłabym juz o wiele bardziej zaangażowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solar, naprawdę przykro mi :( Rozumiem, że Twoje krzywdzące słowa o \"polaczkach\" wynikają z poczucia rozgoryczenia (ale proszę, daj już z tym spokój). Ja wciąż jednak będę się upierać, że gusta są podzielone i równie wielu facetów w Polsce lubi małe piersi. Ty trafiłaś akurat na takiego, co lubi duże. Nie powienien w ogóle zawracać Ci głowy byciem z Tobą, bo jednak pełna akceptacja ciała partnera jest w związku bardzo ważna. Ale trudno, stało się. Nie warto jednak z tego powodu zamykać się na innych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> C na D i co? znowu ryzykować. przy nim sie powtrzymałam ale przepłakałam wczoraj całą noc i jeszcze na pewno nie raz pożałuję że pozwoliłam mu sie do siebie zblizyć. jeszcze sie z nim kochałam, a on cały czas myślał o dużych piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwalam holendrom na spuszczanie sie w moj odbyt za jedyne 1,99 eur od bolcowania:-P nieraz tez za 5 eur zjadam na surowo oblepione w kale szczury kanałowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solar jedziesz
ze mna do holandii, bedziesz gwiazda na bukkake festival

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem km jestes ale
ci dziekuje za złam hasła, serio dzieki , bo mam juz jej dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno jaks polaczek
musial być bo holender to by tego nie zrobił, teraz to juz musisz wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solar.factor - on nie złamał hasła, spójrz na literę \"l\". U Ciebie jest mała, on wpisał dużą, wyglądają bardzo podobnie. Nie przejmuj się tym, każdy odróżni które wypowiedzi są Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem głupsza niz ustawa przewiduje , jednak dostałam sie na polibude w ramach zadoscuczynienia po tym jak dałam duska rektorawi a tez zaraził mnie tryplem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz teraz wyjechac
juz widze jacy ci polaczkowie są straszni :P:P jedz do holandi na bukkake mowie ci od razu sie odprezysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C na D po kiego jej mówiłes, popsułes całą zabawe , co za cioł zmulony:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C na D ty głąbie
głupota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solar, wybacz prostą radę, którą Ci dam jako lekarstwo na sparzenie się nieodpowiednim mężczyzną. Po prostu... warto nie spieszyć się do łóżka. Wtedy zwyczajnie jest czas, by obserwować faceta, jego reakcje, upodobania. Jeśli będzie uważał Twój biuścik za piękny, będzie Ci to mówił, dawał do zrozumienia. A stopniowe poznawanie,pozwoli zweryfikować, czy to prawda. Podczas obserwacji w trakcie różnych sytuacji: rozmów, spacerów na ulicy (inne laski) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×