Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całaprawdawoczy

DLATEGO WŁAŚNIE FACECI WOLĄ KOBIETKI Z ODCZUWALNYMI PIERSIAMI A NIE DROBNOTĄ

Polecane posty

Gość A/B
Na marginesie zaznaczam, że nie rejestruje nica, bo jest szansa, że jakiś Minister, Magister, Mistrz K. się podszyje i będę miała niewymowną radość z tego tytułu. To jest lepsze niż hiszpan z najbardziej abstrakcyjną wersją wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solar fektor
dobiegam do judasza w trzy sekundy,w oczekiwaniu że przybył AbdulWisi MUlacha,mój wybawca,bowiem bardzo lubie dostawać ciosy w tak zwane chlanie,poprawiają bowiem mi one trawienie produktów z biedronki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A/B
Podszywaczu podszywacza, cienkie to było. Wymyśl coś zabawniejszego. Idę kopciu i jak wrócę, to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A/B/
pszepraszam podszywaczu,jesteś ok,kopciu mi się nie udało,miałeś rację,jestem do niczego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A/B
No niech ci będzie……ale liczyłam na coś więcej. Może następnym razem. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały biuścik
heh ... jak tak czytam te wypowiedzi niektórych facetów, to sądze że wg nich kobieta to tylko do seksu jest stworzona. Czy wy nie widzicie czegos innego niż biust i "hiszpan". Jak już zrobicie swoje, to rozmawiacie ze swoimi dziewczynami? Wogóle macie o czym? Odnoszę wrażenie, że tylko głupie biuściaste na was lecą. Porażka I pozdrawiam wszystkie osoby które są tolerancyjne. Ja praktycznie wogóle nie mam biustu i co mam się zabić z tego powodu? Powodzenie mam, ale nie poszłam z żadnym facetem na całość bo sie wstydzę. Może kiedyś się przełamię, ale przesz wypowiedzi niektórych to mam jeszcze większe kompleksy :( Pewnie, że bym chciała mieć większe, ale niestety matka natura mi takich nie dała :( I nic na to nie poradzę :| Mówienie, że małe się nikomu nie podoba to wrzucanie wszystkich do jednego worka. Mam faceta, który przedemnie miał bardzo dużo dziewczyn, które mają czym oddychać. Praktycznie wogóle nie musiał sie o nie starać, teraz jest ze mną i chociaż nie mam się czym pochwalić - bo ciała supermodelki niestety też nie posiadam - to powiedział, że i tak mnie kocha. Chyba ważniejsze jest co ma się w głowie, a nie w cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaa
Kiedyś mój kolega wrócił z imprezy i mówi że poznał dziewczynę.. Pytamy więc kto to ? jaka jest? na co on odpowiada "kurde!! stoje sobie w kącie nagle patrze a tu skaczą takie dwa wielkieeee balonyyyyyyyy!! więc podbiłem!! generalnie z twarzy taka sobie laska, no i niezbyt mądra.. ale pobędę z nią z miesiąc zeby się cycami pobawić " :D Po czym pozbałam ową koleżankę. Totalna beznadzieja oprócz wielkich cycków nie miała nic czym mogłaby się pochwalić, a jednak w całym towarzystwie , gdzie było wiele ładnych dziewczyn Kasia uważała się za najpieknięjszą bo przecież wszystkie pozostałe miały marne a, b... Zastanawiajace jest to że niektóre dziewczyny z wielkimi cyckami naprawde oceniają ludzi głównie po wielkości cyca.. ich seksualnośc , urodę.. Szczerze mówiąc rozmawiałam z kumplami o cycach kasi i ani jeden nie powiedziasł że ekstra- każdy z nich mówił ze są wrecz oblesne :/ ja tam się nie znam na cycach bo jestem kobietą... kiedys bedac na plazy ze znajomymi i oczywiscie kasią dostrzegliśmy naprawde sliczna dziewczyne.. kazdy z nas stweirdzil ze laska jest piękna oprócz kasi która dodała "ona???? piękna???? przeciez ona w ogóle cycków nie ma :o no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A przez B
dołączam ię do postów wyżej rzadko zdarza mi się spotkać ładną dziewczynę z dużym rozmiarem biustu. ale to że jest niezbyt urodziwa nie jest jeszcze takie straszne w porównaniu z tym że te laski uważają się za lepsze, 'prawdziwe kobiety' i dla takich dziewczyn jak ja są po prostu niesymatyczne. przeważnie uważają się za lepsze, a naprawdę...nie zawsze jest sie czym chwalić bo niestety spre piersi to tłuszcz. każda kobieta ma podobną ilość gruczołów, a rozmiar piersi zalezy od dodatkowej zawartości tłuszczu - jest go mniej lub więcej. z medycznego punktu widzenia u kobiety tłuszcz w pierwszej kolejności odkłada się w okilicach bioder, a następnie brzucha i dopiero wtedy w okolicach piersi. łatwo domyślić się że w związku z dużym biustem te dziewczyny nie mają super-figur. no chyba że BARDZO o to dbają. jednak zakładając że duze piersi są lepsze, atrakcyjniejsze, seksualne w przeciwieństwie do małych dochodzimy do wniosku że kobiewta z wrodzoną tendencją do tycia to jest PRAWDZIWA KOBIETA. i już h_j co ma w głowie, h_j czy zachowuje się jak kobieta w ogóle. najważniejsze że ma duże piersi. dla mnie paradoks pozbawiony logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C na D
Widzę, że tworzy się kółko wzajemnej adoracji małobiuściastych. ;) Jedna uwaga dziewczyny - wzajemne przerzucanie się przykładami, jakie to właścielki dużych biustów są ograniczone, puste i w ogóle żenujące, nie pomoże Wam na kompleksy - nie tędy droga.Ja też znam przykłady płaskich dziewczyn o wątpliwym intelekcie i prowadzeniu się. Ale nie stanowi to dla mnie powodu do generalizacji, że większość kobiet z małym biustem jest taka, czy owaka. A moze by tak jednak zaakceptować siebie przy jednoczesnym szacunku do innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> C na D ta samoakceptacja nie jest taka bardzo prosta jesli naokoło caly czas słyszysz męskie głosy: \"tylko duze daja rozkosz\" \"drobnoty bez szns\" ja wiem co one czują i to głównie takie zdania doprawadziły mnie do kompleksów na punkcie biustu. to doprowadziło do jeszcze jendnej i paradoksalnej rzeczy: zaczęłam się buntowa c przed mężczynami ze swiadomością że biologicznie jestem zaprogramowana tak że potrzebuję mężczyzny. wczoraj wydusiłam z mojego polaczka co lubi najbardziej. koniec. nie możesz sie postawić w naszej sytuacji, myslę że nie zdołasz. nie masz i nie bedziesz miała pojęcia jakie to uczucie słuchać naokoło tego co przytoczylam wyżej. ja doskonale rozumiem autorki postów wyżej bo przechodze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luissa
niestety dla ciebie ale jestem dziewczyną, twierzde tak jak mojepoprzedniczki ze duze cycie sa najlepszym miejscem dla peniska,sorki :) ale tak jest moze zaden facet ci jeszcze nie powiedzial ale sam fakt ze zaden nie chce ci miedzy nie wkładac o czymś chyba świadczy , nie sądzisz? Sądze ze z tym penisem miedzy cyckami to rozkosz niee tylko dla faceta , mnie np. podnieca fakt ze czyje jak mokry od ciepłaj i lepkiej spermy ociera sie o moje sutki i napewno nie tylko mnie to podnieca i nie jedna lubi byc masowana po suteczkach peniskiem. więc nie jkestem wyjatkowa pod tym względem, to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otwiera m isię strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A przez B
Solar...też masz 19 lat, jak doczytałam. No to nieźle musiałaś zawijac skoro już z holendrami zadarzało Ci się sypiać. Jak było? Ja jeszcze dziwicą jesem, bo szanuje swoje ciało i tak bez uczucia to nie mogłebym chyba. Chociaż....??? Solar bierzemy ten yasmin !! Bo piersi rozna do 21 roku zycia więc biorąc te tabletki jeszcze się możemy zdziwić. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> A przez B jeśli chcesz poczytać o holendrach to daj maila. nie bedę się na ich temat rozwodzić na forum bo zaraz najadą na mnie polaczki. co do tabletek to nie będę ich brała. bardziej zależy mi na holenderskich gustach niż polskich. wczoraj rozstałam się z polakiem...i poszło właśnie o rozmiar biustu...patrz jacy polscy chłopcy są chwiejni....wyprowadzenie ich z równowagi emocjonalnej jest bardzo proste. w polsce muszę zostać na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuti
ja wole Francuzow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> luissa hehehehehehehehhehehehehe co kto lubi...ja wolę holendrów...nie ma to jak gibkie i wysportowane ciało w łóżku....i takie pewne siebie....mmmmmmmmmm..... byłam w łózku z polakiem...mam inne zdanie niz Twoje...gdyby mi zalezało na polskich gustach zrobilabym to co zamierza A przez B. nie chce sie jednak narażać gustom holenderskim pS: widze że barfdzo łatwo Cię wyprowadzić z równowagi wulgarna dzieweczko.... klap klap klap :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Luissa nie nazwałam Cię \'dziwką\' tylko \'dziewką\' jak nie umiesz czytac to literuj.... :O kompleks może i mam. ciesz się że nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałem tego co tu tworzyliscie ale zgrabna pupa jest najważniejsza, piersi są mi obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jukenski no to 6:1 dla mnie w gemach :) ps; poczytaj bo niektóre wypowiedzi są naprawdę ciekawe...szególnie te z początku...naprawdę miła lektura :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuż...dostałam się na najlepszą politechnikę w naszym pięknym kraju a dlaczego kocham sie z obcokrajowcami...bo dla mnie nie ma granic. ja wybieram sama. to ze urodziłam sie polką nie znaczy, ze tylko z nimi mam seks uprawaić. cuz za smieszne nielogiczne ograniczenie, tym bardziej że polacy nie wychodzą z grupy nie tylko w piłce nożnej ale w seksie też.... hehehehe ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce mi sie czytac:-O to my cos gramy??? jezeli tak to wole piłke nożna z gier zespołowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.pwr.wroc.pl są warunki rekrutacji matura dzieweczko, matura !!!! teraz już niestety nie ma tak jak byś chciała bo każdy swoje wyniki zna i każdy swoje punkty moze sam obliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jukenski jak kuba bogu tak bóg kubie...sami zaczeliście - Wy w sensie męzczyźni.... sami zaczęliście tą grę, ja tylko odbijam piłeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłem na ten topik z nudów wiec nie wiem ja gre sobie prowadzisz, ale dowiedziałem sie że jestes zakompleksiona faszystowska swinia, wienc wypierdalj szmato, bo patrze na ciebie nie moge, poprostu wypierdalaj i nie obrażej wiencej w Polsce Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kim ty w ogole jestes solar
że śmiesz obrażąć Polaków, ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×