Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmm

porodówki w Warszawie

Polecane posty

Gość mmmmmmm
wszystko :) chcialabtm zeby powstal tu ranking porodowek warszawskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest juz taki temat. Ale co tam... Rodziłam 2tyg.temu w Bielańskim. Miałam tam robione cc. Jako szpital do rodzenia-polecam.Jednak neonatologia...buuuuuu:O:O:O:O Olewka totalna jeżeli chodzi o noworodki. Rodzącymi sie przejmuja.Personel miły.Oczywiście zdarzył sie i jedze(na patologii ),ale lekarze są jak najbardziej kompetentni. Połozne bardzo oddane.Znaja się na pracy.A jak im jeszcze zapłacisz...o to juz opieke masz super. Ja ogólnie byłam zadowolona,bo zależało mi na kompetentnych lekarzach od cc.I tam tacy są.Pocięli mnie w niecałe 30min.-z zszyciem juz.Ekspersowo.I blizna ładna:) Sale schludne.Czysto-na połozniczym.Na patologii-średnio czysto:O:O:O Dobrze,że byłam tam trzy dni,bo chyba sama bym się wzieła za sprzątanie tych toalet:O No ale cóz..takie tam leniuszki na patologii pracuja. Nie wiem co Cię jeszcze interesuje? Cennik? Połozna prywatna-600zł Znieczulenie(chyba)500zł. Sala do rodzenia (jedynka)600zł(jeżeli masz tam lekarza,lub połozną),lub 900zł-jeżeli idzieśz\"z ulicy\" Pielegniarka do opieki nad noworodkiem(to po cc),na nocke 200zł. Połozna na nockę(do noworodka)250zł. Chyba to wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×