Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi by styknelo

ILE oczekujesz zarabiac po swoim kierunku studiow?

Polecane posty

Gość nie podam teraz nicka
while? jaka branza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_mała
jeśli uda mi się skończyć studia ( dopiero zaczynam) to po 5 latach będę zarabiać ok 800-1000 i tak do końca życia :O chyba że wyjadę za granicę ale wątpię w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek99
nie podam teraz nicka napisz jakie studia skonczylas/les?I o jakie projekty chodzi?Jesli mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam teraz nicka
na kafeterii nie drugiej osoby po moich studiach, nie nma osoby o takim zawodzie, wiec gdybym napisala - to wiadomo byloby kim jestem, a nie chce sie ujawniac ;) powiem tyko tyle, ze aby w tej branzy pracowac - trzeba sie juz urodzic z pewnymi cechami. Tego nie da sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie spójrzcie prawdzie w oczy...jeśli wszyscy stąd tak zarabiają po kilka tys to czemu w polsce ludzie klepią taką biedę?...gdyby po skończeniu studiów większośc polaków miała takie zarobki to połowa nie siedziałaby teraz w USa i na Zachodzie.. więcej samokrytyki...wystarczy spojrzec tylko na wypowiedzi niektórych os z tego tematu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie by styklo
pasadenka-moje studia nie odbywaja sie w poolsce,i nie ma specjalizacji,pozniej jak chcesz to mozesz sobie robic Hdp lub kurs tlumacza,jezyki lubie,a przydadza sie mi do HR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematykaaaaaa
marzy mi sie koło 3000 nie mniej, oczywiscie nie jako nauczyciel, kolega po chemii w labor. ma troche ponad 1000, kolega po elektrotechnice najnizsza krajowa łeheehe isc sie pociac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podam teraz nicka-pewnie coś z architekturą.A skąd wiesz,że Ty jeden akurat to studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam teraz nicka
ja mieszkam teraz w Polsce, w Polsce studiowalam i w Polsce jest mi dobrze. Komu jest zle? Zle jest ludziom bez pasji, bez zainteresowan, bez pojecia, wybierajacym szkole za moda, za kolezanka, za bliskim miejscem, za tanim kosztem, bez checi lapania zycia za rogi. Jada do USA, jada do UK, jada w swiat? Jak tylko chca - niech jada. Przeciez kiedy u mnie wyczerpie sie rynek to tez spokojnie moge jechac w swiat. Narzekanie to narodowa cecha Polakow. Jest zle, beznadziejnie, okropnie, do dupy i rzygac sie chce... Niech kazdy sie zastanowi - co zrobil dla siebie w ostatnim tygodniu? Co zrobil dla polepszenia swojego buty, dla polepszenia swoich warunkow, dla zycia zgodnym dla siebie, dla spelnienia???? No CO? A ile razy narzekal, klnal, wyzywal, poniewieral swoj umysl brudem niemoznosci? No ile... ZLe jest temu, ktory nie umie sobie radzic lub lubi sobie nieradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam teraz nicka
nie architektura, nie. nie wazne skad wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska88
do osoby studiujacej matematyke? Powiedz mi jak nauczyc sie matematyki , przygotowuje sie do egzaminu z matematyki na ekonomie i szlak mnie trafia , bo wciaz cos nie rozumiem. Masz moze numer gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by styklo - no tak ale w HR wystarczy certyfikat, najlepiej biznesowy, chociaz jesli rzeczywiscie to lubisz /filologie/ to czemu nie, ale wiesz jak jest w Polsce - moje kolezanki po anglistyce sa \"wykorzystywane\" jako sekretarki/asystentki z opcja tlumaczeń a przeciez tlumacz zarabia duzo wiecej, a do tego nie musi robic kawy czy kserowac itp. ale tak to jest po licencjacie gdy nie jest sie jeszcze przysieglym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by styknelo
wybralam studia jezykowe,i nikt nie podwazy moich kompetencji,ucze sie 3 w jezyku ang,mam zamiar zrobic hr,dopchac psychologia a pozniej international relations i moze product developmnet manager...i ...happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by styknelo
pasadenka-a ty biegle rozmawiasz po ang i bledow nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by styknelo
zapomnialam napisac,ze mnie przeraza tlumacz,bo chyba jezyk to perfekt trzeba znac i nie daj boze robic bledy,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by styknelo
while-ale jaka specjalizacja bejbe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe CCNA zrobilam dwa lata temu, aczkolwiek same certyfikaty niewiele pomagaja w zdobyciu dobrze platnej pracy, liczy sie doswiadczenie i dobre utrafienie z praca w odpowiednim miescie. I to nie sa duze stawki skoro mozna zarabiac na samym specjalizowaniu sie w Backupach z specjalistycznych firmach i 12 koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do czego ci potrzebna ta ciekawosc? Skoro pisze ze jest mozliwosc zarabiania tyle to znaczy ze jest :) mam tylko ccna na razie i bynajmniej nie czuje sie jakas gorsza, w koncu mam 22 lata , dwa lata studiow za soba i juz dobrze platna prace w tym zawodzie, moze nie konkretnie jako administrator sieci, bo zajmuje sie wszystkim od helpdeksu po zarzadzanie serwerami w duzej firmie. I wszystko przede mna. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyjadacz
DO WHILE-ccnp a pozniej troche doswiadczenia i ccie i dopiero beda gory zlota bo wczesniej to mozesz sobie pomarzyc np na forum przynajmniej o tych 10.000 polskie realia chyba ze masz plecy to piatke wyciagniesz lub potrafisz zrobi9c cos wiecej jak chocby znalesc luki w sofcie a co do serwerow to wiesz cos np temat as400 lub o exchange??? pisze tak bo wydajesz sie mloda osoba i z duza wyobraznia pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polska mentalnosc mnie przeraza czasami:P powiedz cos co sie nie miesci w czyjejs glowie to o od razu zostaniesz posadzony o bajkotworstwo:P wiec co umiem i nie certyfikaty sa wyznacznikiem ile kto ma zarabiac wiec zamilcz bo to co piszesz to za glupie zeby nawet na ten temat dyskutowac p.s. doswiadczenie mam i od moich umiejetnosci wara jak ich nie znasz, pieniadze zarabiam jak na polska rzeczywistosc juz teraz duze i ccnp jakos do tego mi nie bylo potrzebne 😴 🖐️ nara czubky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. nigdzie nie napisalam ze musze ta glupia dyche zarabiac juz dzisiaj, temat jest o ile sie nie myle \"ILE oczekujesz zarabiac po swoim kierunku studiow?\" wiec zostalo mi 3 lata :P EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
na luzie ma miesięcznie ok 5-6k na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyjadacz
while-oslica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ponawiam pytanie - jakich zarobków może oczekiwać dr finansów i mgr filozofii ( oczywiście w jednej osobie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyjadacz
jem kupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×