Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi by styknelo

ILE oczekujesz zarabiac po swoim kierunku studiow?

Polecane posty

Gość ja bym sie
tak nie napalal na waszym miejscu na zawod tlumacza; zeby zarabiac jakies konkretne pieniadze trzeba byc przysieglym, a to z kolei wiaze sie z zdaniem egzaminu panstwowego; z egzaminem jest tak jak z egzaminem na aplikacje po studiach prawniczych - niewielu udaje sie go zdac za pierwszym razem; teraz nie jest tak jak kiedys, ze w bylejakim sadzie wojewodzkim mozna bylo sobie zalatwic ,,tlumacza przysieglego,,, teraz trzeba sie wykazac swietna wiedza z zakresu tekstow jakie chcesz tlumaczyc, czyli podajac najprostszy przyklad: najlepiej skonczyc prawo i jednoczesnie miec studia jezykowe, po tym oczywiscie obowiazkowo isc na podyplomowke i skonczyc kurs dla tlumaczy np. konferencyjnych kosztujacy ok 6000 za kazdy semestr (UW - EUROPEAN MASTERS IN CONFERENCE INTERPRETING), po ktorym poswiadcza ci twoje umiejetnosci jezykowe; niech zapomna o tej drodze ludzie, ktorzy konczyli kolegia jezykowe, a potem poszli na uzupelniajace, do tego pewnie zaoczne - pracodawcy nawet na was nie spojrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja jestem po polonistyce. Pracy szukam od kilku miesięcy (dokładnie od dwóch) , na razie efekty marne. Zastanawiam się nad dyplomówką, może jakimiś kursami. Sama nie wiem, co robic ? Może ktoś mi doradzi? ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie zapytanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie - nie rozumiem czego tu sie bac, przeciez wiem co mnie czeka (\"Nie można się bać niczego, poza samym strachem.\" Roosevelt)...kolegium to typowo \"nauczycielskie\" studia, ja na szczęscie jestem po filologii :) Jesli chodzi o tlumacza to oczywiscie tylko przysiegly - innej opcji nie widze bo nie zamierzam byc sekretarka ;) Co do podyplomowek z tlumaczen to na UJ sa tansze ;) Jedyne czego sie boje to to, ze ta praca okaze sie byc nudna (sleczenie przed kompem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili la
ja to już na nic nie oczekuję ... chcę tylko pracę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile oczekujesz...
no własnie ./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili anna
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góręęęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pafuera
no ja własnie tez ---- po studiach oczekuję tylko MIEC pracę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pafuera
nie dajcie umrzec temu topikowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dyskusyjnie
no ja juz jestem miesiac i jeden dzien bezrobotna ;/ byłam na kilku rozmowach ale na razie nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dyskusyjnie
a wy jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo dobrze :) Netto dostanę 640 (bo robie staż), myslalam ze bedzie gorzej, a jeśli chodzi o popoludnia to juz zglaszaja sie moi stali klienci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja studiuje na
SGH i w wakacje pracuje , wyciagam na reke 2,5 tys na reke mam nadzieje ze po studiach dojde do 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaa
bez super inteligencji lub pasji lub wrodzonego cwaniactwa nie zarobi sie dużych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×