Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Vikusia czy samopoczucie się poprawiło:) Zrób sobie sama jakiś prezent a zobaczysz że przejdzie:D Ja dziś kupiłam sobie fajny kubeczek do picia kawki w sam raz na jesienne słoty lub szarości grudnia a kosztował niecałe 2 zł a wygląda jak wiosenna łączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem żeby się pożegnać na parę dni jutro z samego rana jadę do szkoły i będę dopiero w niedzielę około 21 jak dobrze pójdzie więc pewnie zajrzę do Was w poniedziałek:) jak ja wytrzymam tyle dni bez Was i pisania tutaj to jeszcze nie wiem:( ale jakoś muszę dać radę;) u mnie dzisiaj już spoko dietka wróciła do normy 30 minut steperka zaliczone więc całkiem ok jest:D całuje Was wszystkie i każdą z osobna 😘 pyzia to dla Ciebie🌻 bo cały czas oczywiście na Ciebie czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Brum ucz się pilnie bo będziemy odpytywać:D:D:D Przypominam pozostałym dziewczyną o diecie i jutrzejszym ważeniu. Za 2 tygodnie święta a po nich sylwester:) Miłego dnia życę i niepodjadania zakazanych smakołyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela spotkania w kobiecym gronie zawsze poprawiaja humor:) ale to wszystko przez zblizajacy sie okres cos mi w tym miesiacu bardzo buzuja hormony.Moja siostra oducza małego od smoczka i mam przechlapane jest marudny i ciagle cos kombinuje a ze jest ładna pogoda to go chyba zaraz zabiore na spacer tylko gorzej z popołudniowa dfrzemka ale jakos to chyba przetrwam.Ile tu w domu słodyczy szwagier wzioł paczki z pracy az mi slina do tyłka ucieka ;) ale delektuje sie pomaranczem to tewz w koncu slodkie:DBrum ucz sie pilnie ja sama poszłabym do szkoły ale jakos nikt mnie nie chce zasponsorowaca z matura to mnie do jakiegos sklepu przyjma i gdzie czas na szkołe:/w markecie juz pracowałam i chocbym miała teraz jesc tynk ze sciany to tam nie pojde.Koniec marudzenia pozytywne nastawienie to połowa drogi do sukcesu Buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia Ty masz rację z tymi paczkami :p Swego czasu M przynosił po 4 reklamówki przed Swiętami ze słodyczami, bo 2 były z socjalnego a 2 ze związków. Jak dzieci były malutkie to wiecie kto je jadł :p Oj dziś muszę Wam się pochwalić, ćwiczyłam naprawdę solidnie czego i Wam życzę. Już po śniadanku, dom jakoś ogarnięty więc pora brać się za obiadek dla rodzinki i dla siebie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja biore przyklad z ciebie i wskakuje na stepper chicałam wam wysłac moje zdjecie ale na poczcie nie mam zadnego wiec musicie czekac az mu komputer zostanie ozywiony a spac mi sie chce tak mocno ze usypiam a kawa na mnie nigdy nie działała moze troche ruchu pomoze :)Jezu czekolady z orzechami dałabym sie chyba zabic za kawalek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia chyba oparłaś się pokusie:) na coś słodkiego. Czwiczcie dziewczyny to lato będzie należeć do nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczeta :) jakos nie miałam czasu pisać, ale nadrobiłam już i przeczytałam wszystko jutro ważenie, a ja jestem załamana, a to dlatego, że w końcu dzisiaj dostałam obiecana wagę elektro i jak na mojej starej ważę cos ok. 70 kg tak ta nowa pokazuje :( 74,7 :( już jej nie chcę!!!!!!! no cóż zważę się jutro i wkleję nowe dane do tabelki ;( buziaczki i do usłyszenia jutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moja waga jest rowniez elektroniczna ,miewa niekiedy swoje humory myslalam o kupnie nowej,ale po waszych doswiadczeniach -chyba dam sie na spokoj(ha,ha). Pa,jutro wazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wstałam:) i już po ważeniu:D i po mierzeniu:( Dziewczyny równo 3 miesiące temu zaczełam się odchudzać, ważyłam się na zwykłej wadze łazienkowej, było 87 kg, a chciałam zejść do 70 kg. Dziś rano na tej samej wadze jest 70 kg :D Ale w ubiegłą sobotę dostałam nową wagę elektroniczną i podłamałam się trochę oczym pisałam bo w niedzielę rano ważyłam na tej nowej oczywiście 76,8 kg :( a na starej 73 kg. W poniedziałek rano po zważeniu się na obydwu wagach pobiegłam do przychodni lekarskiej zważyć się na profesjonalnej i okazało się, że waga z przychodni zgadza się prawie z nową wagą elektroniczną czyli wniosek jest taki że stara nie ważyła tak jak powinna tylko zaniżała wagę. Dziś na elektronicznej ważę 73,6 kg. Na starej 70 kg Ubytek w kilogramach 3,2 :D:D:D Ale jet jedno ale: w tym tygodniu nic nie drgneło w obwodach a chociaż przez ostatnie 2 tygodnie waga stała w miejscu to obwody się zmniejszały a więc teraz to chyba sama woda zeszła:( Kagrosz jak przeczytasz moje wypociny to może i Tobie będzie lżej, a może też zważ się na innej wadze najlepiej lekarskiej bo może się okazać, że to nowa dodaje a stara jest dobra. Nie wklejem tabelki bo sama nie wiem którą wagę wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj troszkę lepiej, rano na czczo, na golasa ;p waga pokazała 72,9 kg - chociaż to i tak więcej niż na starej - zostanę przy nowej i biorę sie podówjnie do roboty w końcu święta już za 2 tygodnie - więc chociaż do tych 70 na nowej wadze muszę dojść :) pozdrawiam serdecznie Kaśka P.S. a ja dzisiaj mam podwójną imprezkę imieninową u teściów - a tam zawsze takie pysznośći :D ale za to steperek odbieram dzisiaj od siostry i będę odbijać wszystko co zjem na imprezce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie to Wy jestescie laski w stosunku do mnie .Gratulacje dla wszystkich odchudzaczek.Po dzisiejszym wazeniu :waze 86.5kg , ubylo mnie w ostatnim tygodniu 1.2 kg.Zaczynalam od 94.4kg (ogolnie przez miesiac ubylo mnie 7.9kg).Powoli ,ale do celu. Dobrej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Goodlife w ciągu miesiąca to całkiem fajny wynik i aby tak dalej to np kolejne święta przywitasz jako chudzielec:D U Was też tak szaro, cały dzień mam zapalone światło bo literek w książce nie dowidze:) Doskonała okazja do odpuszczenia diecie, do lenistwa:D Tylko nie brać tago dosłownie:) Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ela ,ale sie usmialam z tego chudzielca ;dzieki. Sorki ,ale u mnie pogoda cudowna -od rana swieci slonce i jest ok.+7 stopni .Mam raczej robocza niedziele -ubieramy dzisiaj choinke (sztuczna oczywiscie) -mamy kota w domu (Sylvester) ,ktory zjada igielki z naturalnego drzewka , wiec niestety musi byc sztuczna . Pa,dobrego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje laseczki już jestem i chociaż wykończona( dla takiego leniuszka jak ja 3 dni szkoły od razna do wieczora to jak maraton;) )to musiałam tu zajrzeć zaraz po przyjeździe :D widzę że dietujecie równo i chudniecie w niesamowitym tempie się tu przy Was kompleksów kolejnych nabawię:Pbo nadal jestem wśród Was największai chyba tak już będzie do końca ale nie o to chodzi pierdoły pisze:) goodlife wierz mi że praiw 8 kilosów na miesiąc to nie jest wolno:) zazdroszczę Ci;) a wagami elektronicznymi to się nie przejmujcie chyba już każda z nas przeżyła szok po stanięciu na nowej elektronicznej wadze;) nie zostaje nic innego jak zaakceptować to co pokazuję i brnąć dalej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że nie jestem w najlepszej formie tylu literówek chyba jeszcze nigdy nie nastrzelałam;) ale humorek za to dopisuje:D a tak a propos nie ma żadnych wiadomości co u pyzi kurczę mam nadzieję że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Byliśmy już na 3 stronie:( Dziś poniedziałek przypominam:) więc od nowa do dzieła. Dieta, dieta, gimnastyma. Bo do świąt bliziutko a wypadałoby coś nowego kupić:) Ja chcę kupić taką fajną spódniczkę za kolano a kurcze blade chyba nici będą z tego, no bo w 44 nie wchodzą mi biodra bo jest na 104cm a już pas jest za duży teraz. Dziewczyny która chce trochę centymetrów z bioderek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe elka ja serdecznie dziękuję za centymetry w biodrach i udach wszystkie spodnie w które \"wchodzę tymi częścisami ciała\" w pasie są za szerokie;)więc znam ten ból niestety:D u mnie w porządku ale jutro fajerwerek na wadze się nie spodziewam bo dziasiaj nie wytrzymałam i weszłam na wage no i raczej jest ja było tydzień temu oby tylko nie było więcej ;) no i w końcu dostałam ten cholerny okres na który czekam od 7 tygodni😠dobrze że się w ogóle doczekałam;) dziewczyny piszcie co u Was bo ostatnio to tak jakoś mało do czytania a dla mnie lektura tego co piszecie to fajna terapia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nastepny tydzien przed nami dziewczyny.Wczoraj maz mnie pytal o Sylwestra(moze gdzies pojdziemy?)-mowiac szczerze wpadlam w poploch ,bo trzeba kupic cos nowego(jakas kiecke) a mnie do laski jeszcze daleko.Zobaczymy.... Dobrego dnia i udanego dietkowania w tym tygodniu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj goodlife fajnie że już coś planujesz na sylwestra :) ja pewnie znowu spędzę go w domu nie lubię sylwestra😠 no ale rzeczywiście kupowania nowej kecki nie zazdroszczę ;)wiem co to za ból;) mam jezcze do Ciebie pytanko mogę ściągnąć od Ciebie w stopce opis ubytek wagi??/hehe/ bo to wygląda bardzo mobilizująco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Brum a byłaś Ty z tym babskim problemem u jakiegoś doktorka bo chyba endykrynolog się przydałby, i nie ma co sie dziwić że jesteśmy okrąglutkie jak takie problemy mamy:D Mnie też przydałoby się przebadać i posprawdzać hormonki ale na NFZ nie ma co liczyć, chyba za własną kaskę:( Czekamy na sprawozdanie z wizyty u dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello elka no byłam byłam jestem przebadana wzdłuż i wszerz że tak powiem:D bo rzeczywiście pani doktor podejrzewała u mnie zespół policystycznych jajników ale na szczęście okazało się że jest wszystko w porządku coś tam miałam podwyższone jakiś męski hormon ale to hormon produkowany w tkance tłuszczowej i dlatego miałam go więcej no bo przy takiej wadze:( powiedziała że jak schudnę to okres sam się ureguluje i w to akurat wierzę bo jeszcze rok temu jak ważyłam coś koło 86kg wszystko było jak w zegarku :) więc teraz myślę też niedługo powinno to wrócić do normy teraz relacje z wizyty u dietetyka na wadze -800 gram w tłuszczach -1,6kg:D jestem bardzo zadowolona o taki ubytek wagi tygodniowo właśnie mi chodzi ok 1 tylko jak to teraz powtórzyć ;) p.s następna wizyta a zatem też ważenie w środę :)a teraz tabeleczka: NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg------90,4kg-------75kg-------8,8kg ela43--------161cm---------87,0kg-------73kg-------70kg------14kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm---------94,4kg------86,5kg-----75kg-------7,9kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------64kg-------60kg--------4kg a i takie moje przemyślenie chyba nowy rok przywitam z 8 z przodu na liczniku:D dziewczyny jakby cos w tabelce się nie zgadzało to wklejcie jeszcze raz i poprawcie bo ostatnio w sobotę chyba nikt nie wklejał jeśli dobrze pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dzięki elka że tu zaglądasz bo tak to już bym całkiem sama została 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum cieszę się bardzo, oby tak dalej:) Ważyć to my się ważymy ale już do tabelki nic nie wpisujemy, pewnie za dużo ją szukamy:D a tak na poważnie to ja osobiście nie wiem jaką to mam wpisać sobie wagę a wymyśliłam w ostateczności taki model, Skoro zaczynałam odchudzanie ze starą wagą to i teraz do tej tabelki wpisuje też wynik z sobotniego ważenia na starej wadze. NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg------90,4kg-------75kg-------8,8kg ela43--------161cm---------87,0kg------70kg----------70kg------17kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm---------94,4kg------86,5kg-----75kg-------7,9kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------64kg-------60kg--------4kg Z tabelki wynika że uzyskałam wagę o jaką mi chodziła a osiągnełam to wczasie 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wynik z nowej wagi i też z soboty 73, 60, czyli odchudzanie zaczynam od nowa:D:D:D Nowa waga(wyższa), nowe cele i nowe wyzwanie:) NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg------90,4kg-------75kg-------8,8kg ela43--------161cm---------73,6kg------73.6kg-------65kg-------0kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm---------94,4kg------86,5kg-----75kg-------7,9kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------64kg-------60kg--------4kg Teraz jestem na zerowej pozycji i wypadałoby Was gonić:) 9 kilo jeszcze zostało:( Niestety święta nie są najkorzystniejszą porą dla diet więc jeszcze teraz proponuje przypilnować się nawzajem, przyzwalam na zdrowy ochrzan jeśli napiszę że zjadłam coś niedozwolonego a i Wam napewno wygarnę. A do tego ciągle pomarudze o ćwiczeniach:D:D:D Brum Ty masz podobną figurkę do mojej więc się pilnuj bo wiesz że u nas wszystko co podjemy ląduje na udach i biodrach a u mnie dodatkowo tuż pod pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie dziękuj, teraz jesteś na fali czy jak się tam to nazywa więc wiesz co robić------------pocić bezpowrotnie swoje kilogramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uda ci się to na gank, czego z całego serca Ci życzę. Spadam na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki elka od razu człowiekowi lepiej na serduchu jak sobie poczyta takie miłe i optymistyczne słowa:D GRATULUJE osiągnięcia celu i odwagi żeby stawiać sobie coraz to nowe i odważniejsze:D myślę że pomysł w Twoim wypadku z nowym startem jest jak najbardziej dobry nowa waga nowe cele nowa tabelka :) no te biodra i uda brrrr brzuch w porównaniu do reszty sylwetki jest jak najbardziej ok pod względem wielkości;) ale z tymi udami trzeba coś zrobić już my im pokażemy:D tak bym chciała jak najprędzej święta bo teraz czuję się taka silna dietowo że jestem pewna że z niczym bym nie przesadziła :)żeby mi to tylko nie minęło/hehe/ dzisiaj dzień jak najbardziej udany może gdyby tylko mama nie marudziła jak zawsze wrrr czy ona nigdy nie może mnie pochwalić :( wzięłam się z własnej nieprzymuszonej woli co zdarza się dość rzadko za prasowanie i wieszanie firan to już na początku dostałam ochrzan że źle się do tego biorę 😠ale ja i tak jestem z siebie dumna ponad 2 godz roboty dosyć ciężkiej bo tej firany było 10 metrów:) potem jeszcze steperek i roraty z dzieciakami:) papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×