Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Wiecie co?Jestem z siebie cholernie dumna!Byłam na zakupach gdy uswiadomiłam sobie ze jestem strasznie głodna i ta moja niemadra glowa zapragneła orzeszkow o zgrozo 10 dkg tego smakołyku to 600 kcal.I tak stałam z 10 minut patrzac na te orzeszki brałam je do reki i odkładałam az w koncu sobie poszlam.Usmiechałam sie sama do siebie dla mnie to wielki wyczyn bo dałabym sie zabic za wszystko co jest orzechem lub posiada orzechy ;pEla gratuluje kolejnego kg Uciekam mielic mieso Buziaki A zamiast orzeszkow kawalek gotowanego mieska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie tak należy postępować, mała wygrana a cieszy że hej, gratuluje Karolinko. Chwilkę odpoczynku po kolacji wykorzystuje ma sprawdzenie co tam u Was słychać :) Brum a z czym jadłaś tą soczewice? bo to duże żródło białka więc warto włączyć ją do jadłospisu. Mnie smakuje w takiej wersji: zupa krem brokułowa a do tego zielona ugotowana soczewica i podduszone pieczarki z cebulką bez tłuszczu i jest to posiłek węglowodanowy na kolację. Lub inaczej: ugotowana soczewica wymieszana z duszonymi pieczarkami i pokrojonymi pomidorami i papryką, sól i pieorz do smaku. Współczuje tej nauki ale nie ma zmiłuj się zobaczysz na starość będzie jak znalazł :D będziesz wnukom mądrze odpowiadała na ich pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak zwykle sprawy nie przemyślałam i \"przepis\" wymyśliłam w drodze do kuchni;) więc wrzuciłam na patelnie fileta z kurczaka w kawałkach no i do tego tą ugotowaną soczewicę czerwoną czy pomarańczową było naprawdę straszne przez pół dnia czułam jej paskudny smak😠chyba już przez najbliższy czas nie skuszę się na to cudo ;) na jakiś czas mam dosyć tego białaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kochane dziewczyny zechciejcie przyjąć najserdeczniejsze życzenia świąteczne dla Was i dla Waszych najbliższych: zdrowia i szczęścia, miłych pogodnych świąt. Dziś wyjeżdzamy do Rodziców na święta, torby prawie spakowane jeszcze tylko ogarnąć mieszkanie i jak córka wróci ze szkoły jedziemy a powrót może w styczniu lub tuż przed sylwestrem. My z mężem nie mamy żadnych planów ale młodzi to juz inna bajka. Dziś rano ważyłam 72,6 kg :D W Swięta dietkę zawieszam, no bez przesady z objadaniem ale popróbuje wszystkiego a w styczniu z powrotem do dzieła:D bo zostało jeszcze sadełka. Piszce tu trochę aby nam topik nie upadł bo gdzie ja wrócę po świętach :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia kochana moja dla Ciebie i Twojej rodziny też wszystkiego najlepszego żeby zawsze wszystko było tak jak to sobie wymyślisz :Dtrzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia zycze Tobie i Twojej rodzinie zrdowych, rodzinnych i pełnych miłosci świat.Wracaj do nasz szybciutki ❤️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja rowniez chcialam Ci ,Elu zlozyc zyczenia Zdrowych swiat Bozego NarodzeniaiBlogoslawienstwa Bozego w Nowym Roku. Caluski.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieke własnie nowe ciasto czekoladowo-orzechowe ;p jeszcze tylko drozdzowiec no i mama przyjdzie to pewnie bedziemy jeszcze robic 1500 rzeczy na raz ;) Buziolki dla was jak tak robie cos cały dzien to głodna nie jestem zjadłam dzisiaj dwie kanapki i troche płatkow z mlekiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mała przerwe i wpadłam na chwileczke do was.Chyba tez namietnie siedzicie w kuchnii ;)Uwielbiam pichcic bo jak tak sie nawacham tych wszystkich potraw to nie jestem głodna :DMiłego dnia zycze :*No i jakbym tu juz nie wpadla top zycze wam świat radosnych, rodzinnych,pelnych milosci i ciepła buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello cześć vikusia widzę że z Ciebie niezła kucharka;) ja dzisiaj mam dzień taki bardzo lekki bo po wczorajszym obżarstwie(niestety:()dałam ciała wczoraj i próbuje to dzisiaj naprawić... no wreszcie mam posprzątane pokoje kibelki już tak na poważnie no i ubrałam dzisiaj choinkę:D teraz się tu relaksuję potem kąpiel cmentarz zawsze odwiedzam dziadków i wizyta u chrzesnej :D dzionek zajęty więc myślę że będzie dobrze:D pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zycze Wam Wesolych i Pogodnych Swiat Bozego Narodzenia .Rowniez mam mnostwo pracy,ubylo mnie 1kg. Trzymajcie sie twardo.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... :) Bardzo sie za Wami stesknilam...troche poczytalam i widfze ze u Was wszystko dobrze...ciesze sie ze kg spadaja i humorek dopisuje. Brat mi przyniósl laptopa, wiec moge zlozyc Wam zyczenia... ...zaczarowana magią Świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu pomyślę o ludziach, których noszę w sercu życząc im spokojnych Świąt wszędzie tam, gdziekolwiek są ... Wam życzę serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze Święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku... ...a Nowy Rok był dla Ciebie najlepszy, żeby przyszły same jasne dni, żeby sny były kolorowe, wieczory pełne nadziei, a poranki beztroskie! Pozdrawiam, Aga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia w tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę Ci zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercu Twoim zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. wracaj do zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ❤️wszystkiego naj naj z okazji świąt :D ściskam i całuję Was mocno:) pyzia jaką miłą niespodziankę nam zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Pyzia jak dobrze ,ze juz jestes z nami -zycze Ci duzo zdrowia i pogody ducha i udanych swiat,ztesknilismy sie za Toba. Caluski,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej już po świętach co z Wami ;) byłam u dietetyka na wadze 800 gram mniej ale w tłuszczach 100 gram więcej;) NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg------88,2kg-------75kg------11,0kg ela43--------161cm---------73,6kg------73.9kg-------65kg-----+0,3kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm---------94,4kg------85,5kg-----75kg-------8,9kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------64kg-------60kg--------4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Masz racje Brum -juz po swietach,prawie 1 kg mniej u Ciebie -gratulacje ,swietnie.Swieta to trudny okres dla nas,ja dalam sobie rade ,ale pewne wyrzeczenia byly.Wyniki podam w sobote. Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goodlife fajnie że jesteś :D bo trochę się tu pusto zrobiło :( ja już etap świętowania mam za sobą i wróciłam do dietki może jeszcze nie całkiem takiej jak bym chciała ale na razie jest dobrze:) gorzej bo dzisiaj mam wychodne z dziewczynami z liceum no i nie wiem jak się sprawy potoczą :P pozdrawiam i odezwijcie się wreszcie chyba gwiazdor Was nie porwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poświątecznie :) ja całe święta spędziłam w domciu (ze względu na ospę moich chłopaków), tak więc w wigilię teście byli u nas, w Boże Narodzenie moi rodzice z babciami dopiero drugi dzień świąt miałam taki spokojniejszy i mogłam poleniuchować :D a dietka.... oj nie było ŻADNEJ DIETKI przez święta :P i pewnie wróći dopiero po Nowym Roku ;/ na razie tyle, pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kagrosz :D no u mnie przez święta nie było źle za to dzisiaj dałam ciała na całej linii😠 pizza piwo i deser lodowy😡 no i co wy na to szlag mnie trafi przez święta walczyłam a teraz tak dałam dupy nie ma nic od jutra wracam do diety na dobre bo te drobne odstępstwa nic dobrego nie wróżą nie mówię tu że to co dzisiaj było drobnym odstępstwem bo to było przegięciem na całego ale chodzi mi o to że np zamaist obiadu jem resztki świąteczne i niby kalorie się zgadzaja ale jest dużo gorzej niż przedtem pozdrawiam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki zaniedbałam was troche ale nie miałam jak wejc tzn nie mialam czasu.Ddzisiaj wpadlam do domu po sukienke i od razu właczyłam kompa.Obzerałam sie na swieta ;p ale bez chleba tabletki działały bo na drugi dzien odwiedzalam toalete 5 razy;p a i spodnie jakies luzniejsze.Kupiłam sobie wczoraj sweterek długi z pasem podobno teraz modne i az w szoku jestem ze tak wyszczupla gwiazdor był łaskawy w tym roku:) No i postanowienie noworoczne zgubic 10 kg i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba Buziaki dla was a jakbym tu juz nie weszła to szczesliwego Nowego Roku! ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę teraz tak patrzę nie wiedziałam że słowo d**a to tu taka zbrodnia ;) sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko brum ta d**a to nic złego - zwłaszcza jak się ma kilka kilogramów nadprogramowych t się nie da powiedzieć pupcia :) a tak poza tym to siedzę sobie sama z dzieciaczkami w domciu, bo mężuś pojechał klientów na sylwestra i na narty rozwieźć a ja popijam kawusię :) wieczorkiem mamy księdza po kolędzie, a mnie bierze ochota na jakieś ciacho - muszę sobie coś upiec na sylwka - chyba to będzie szarlotka :D dzisiaj rano pomimo totalnego odejścia od dietki w święta waga pokazała -0,2 kg czyli obecnie ważę 71,5 kg (wg nowej \"nieszczęsnej\" wagi - bo według starej mam już 6 z przodu) buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich jeszcze w starym roku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kagrosz przypomniałaś mi o kolędzie ;)ciekawe kiedy ja będę mieć mam nadzieję że przyjdzie mój ulubiony ksiądz :P /hehe/ ja dzisiaj weszłam na wagę i załamka ale do następnego ważenia mam jeszcze 4 dni i mam zamiar jeszcze coś zdziałać;) miłego dnia!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Was wszystkich .U mnie waga 0.5kg w dol ,moglo byc odwrotnie..(ufff..).Odezwe sie jutro. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sylwestrowy poranek. Chcialabym Wam wszystkim zlozyc najserdeczniejsze zyczenia -wspanialego Nowego Roku,oby byl dla Was jak najlepszy.No i w koncu aby udalo sie nam schudnac i utrzymac wage. Pa ,dobrej noworocznej zabawy,jesli sie gdzies wybieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×