Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

dzięki dziewczyny tu naprawdę można pisać o wszystkim🌻:) tak wpadłam aby na chwilke pożegnać się do niedzieli bo zaraz obiadek i uciekam na pociąg;) niech żadne paskudztwa Was nie skuszą i życzę miłego weekendu:D sciskam Was i do niedzieli pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia dziękuje za zdjęcie i wiesz przez chwilę zastanawiałam się ....ale tylko chwilkę:) Jesteś śliczną dziewczyną, jej ja też tak chciałabym wyglądać, niestety:( latka:( A gdzie ty masz ukryte nadprogramowe kilogramy, oj coś dodajesz sobie:D aż zerknełam do tabelki a tu Ciebie nie ma wpisanej, coś pisałaś o problemach z wagą to może zrób tak jak ja, poszłam do przychodni się zważyć i jeszcze ponoć niektóre apteki też mają wagi udostępnione. Zważ się i do tabelki marsz:D Alergiczka o czymś takim ze spowiedzią nie miałam pojęcia ale biorąc na logikę wszystko wychodzi jasno jak się wie co to jest Kościół. A swoją drogą ilu to spraw można się dowiedzieć na topiku o odchudzaniu :) A tak poważnie to w Sanktuarium Łagiewnickim przez cały dzień spowiadają wyjątkowi kapłani, należy swoje odczekać bo taka spowiedz potrafi trwać długo ale naprawdę warto, wiem bo kiedyś specjalnie w tym celu poprosiłam M aby mnie tam zawiózł. Brum szczęśliwej podróży, dziękujemy za przestrogi o niepodjadaniu . Przypominam o jutrzejszym ważeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie doWas stesknilam dziewczyny,niestety ale po pracy wybralam sie na zakupow ciag dalszy.Jutro wazenie.Pa,caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwileczkę:) Witajcie:) Ważę więcej niż tydzień temu.......bo dziś jest 73,9 kg :( Odezwę si e póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Wyśle zdjecie jak bede u siebie.Ela to kiecka mnie strasznie wyszczupliła uwydatniała to co trzeba i maskowała to co niepozadane;) ale dziekuje :)A co do spowiedzi czasami mam ochote isc ale i tak niedostane rozgrzeszenia bo jakakolwiek antykoncpcja jest zabroniona a ja biore tabletki ale moze kiedys sie odwaze.Buziaki dla was❤️ Ela i masz racje udam sie chyba do jakiejs apteki bo sama ciekawa jestem ile waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jako przykładna odchudzaczka ( a cóż to za słowo) wklejam tabelkę i przykładnie się piętnuje:) nie ma to tamto :) NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg------90,4kg-------75kg-------8,8kg ela43--------161cm---------73,6kg------73.9kg-------65kg-----+0,3kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm---------94,4kg------86,5kg-----75kg-------7,9kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------64kg-------60kg--------4kg I tym oto sposobem jako jedyna jestem na plusie. A cel się oddalił:( niestety. Dziś byłam rano na giełdzie z ciuchami i kupiłam sobie fajną spódniczkę taką za kolanko a do tego dopasowaną bkuzeczkę a jeszcze chłop dołożył korake, żyć a nie odchudzać się :D A na serio to czuję się w tych nowych ciuszkach ekstra, młodsza też bo w poniedziałek znów wystrzygłam włosy na króciutko z taką asymetryczną i wystrzępioną grzykką . Więc nie licząc wagi jestem zadowolona więc i córcia przekonała mnie do butków dla niej oczywiście z ogromną szpilą na które jeszcze wczoraj nie wyrażałam zgody, a niech tam ale muszę przyznać ten mój pyskalek ładnie w nich wygląda, a i ona też kupiła sobie bluzeczkę oczywiście czarną , nie przypilnowałam M a on jest łaskawszy w zakupach dla córci :D wiadomo. Wy pewnie też na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia kiecka kiecką ale Ty naprawdę ślicznie wyglądasz choć buziaka masz leciutko ukrytego:) A co się tyczy spowiedzi....wiesz teraz nowi księża są bardzo fajni i też znaja nasze problemy, Kośćiół bardzo powoli ale jednak wprowadza zmiany min pozwolenie używania prezerwatyw dla chorych zarażonych wirusen hif. W mijej parafi pracują wspaniali kapłani, bardzo dużo robią dla ludzi, słyszałam o spowiadaniu młodzieży oazowej mp na spacerze w lesie ( ale nie wiem czy to prawda ). Słuchaj rozgrzeszenie jest ważne ale i taka szczera rozmowa też potrafi wiele dać człowiekowi, przełam się Karolinko i idz kiedyś ale do naprawdę dobrego spowiednika a naprawdę będziesz zadowolona, teraz w internecie można znależ adresy klasztorów czy zgromadzeń gdzie są dyżury całodniowe spowiedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jak zawsze odrobine pozniej,ale o 1kg lzejsza.A wiec; Goodlife (41)----165cm---94.4kg----85.5kg----75kg--- - 8.9kg Pa,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Goodlife świetnie, cieszę się bardzo z Twojego sukcesu. Wiesz Ty i Brum teraz bardzo ładnie chudniecie i prowadzicie i oby tak dalej bo to daje innym nadzieje na sukces. Tyle pochwały :) i aby tak dalej pięknie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka dziewczyny:) Do świąt juz tylko tydzień i aż tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elus dzieki za pochwaly -daje mi to motywacje do dalszego dzialania. I napewno bedzie nam dobrze szlo. Pozdrawiam,dobrej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) zaczyna się prawdziwa gorączka świąteczna :) oj nie najlepszy czas na pilnowanie diety :) ale należy pozytywnie myśleć :) Pa, dobrego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka myślę że damy radę nie taki diabeł straszny jak go malują ;) ja jak na razie ani trochę nie boję się tych świąt :D oczywiście chodzi mi o trzymanie diety podczas świąt bo nie wyraziłam się chyba zbyt jednoznacznie ;) zaliczyłam już dzisiaj spacer do miasta i z powrotem teraz się tu relaksuje potem obiadek i biorę się za sprzątanie ...kiedys trzeba/hehe/ do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy przed soba kolejny tydzien dietkowania,a wiec dziewczyny zycze wytrwalosci.Tylko tydzien do swiat. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:*ehhh przedswiateczna goraczka zaraz musze isc na zakupy umyc okna zrobic wafle...tak sobie myśle ze musialabym nic nie jesc a swieta bo w sumie wszystko zabronione ale swieta sa raz w roku i 2 dni chyba nie zaprzepaszcza naszego wysiłku.Tak sobie pomyślałam ze zaopatrze sie w jakis srodek przeczyszczajacy zeby nie chodzic jak osa.Wiecie co?Musimy sie kiedys spotkac buziaki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jeczcze jest dobrze z dietką ale ćwiczenia poszły że tak powiem w las :) Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja wczoraj wymęczyłam 30 minut na stepperze ale to dosłownie wymęczyłam :( z dietka jest ok chociaż wczoraj wieczorem miałam wrażenie jakby żołądek przyrastał mi się do kręgosłupa aż dziwne normalnie jadłam a byłam głodna że....;) właśnie wróciłam z targu i już wiem że trzeba było nie kombinować tylko jechać na ważenie bo na targu nic nie kupiłam i dodatkowo tradycyjnie doszło do spięcia z moją mamą 😠 zawsze sobie mówię że już nigdy więcej nie pójdę z nią na zakupy a potem i tak idę i jest jak zawsze ;) więc jestem lekko wpieniona😠ale zaraz idę sprzątać to mam nadzieję że się rozładuje;) pa dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela a mało masz roboty w domu na swieta?Wiecej energii zuzyjesz na te wszystkie przygotowania niz cwiczac.Zasypiam na siedzaco a jeszcze tyle roboty Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wydaje ,ze wiekszosc z nas ma ostatnio podobne problemy z cwiczeniami -w moim przypadku chodze na silownie przynajmniej 3 razy w tygodniu,ale ostatnio tylko 1raz ,jak sie uda. Z pracy przychodze padnieta ,w domu rowniez jest co robic.Ale obiecuje poprawe no i dietke trzymam. Pozdrowienia dla Was wszystkich.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wy sie podziewacie?Ja wiem ze jest mnostwo roboty ale teskni mi sie za wami...co moge kupic mojemu mezczyznie pod choinke?nie mam zielonego pojecia a chce zeby to było cos praktycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg------89,0kg-------75kg------10,2kg ela43--------161cm---------73,6kg------73.9kg-------65kg-----+0,3kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm---------94,4kg------85,5kg-----75kg-------8,9kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------64kg-------60kg--------4kg uzupełniłam tabelkę poprawiłam dane goodlife:) u mnie dzisiaj 1,4kg na minusie i ty sposobem obchodzę 2 jubileusze 1.straciłam już ponad 10 kg 2.waga zaczyna się 8 teraz muszę się pilnować żeby przez święta tego nie spiepszyć:D i tak w prezencie poszłąm do fryzjera ;) i mam fajna nową fryzurkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum świetnie, tak trzymać :) Jeśli nie powiększysz wagi przez święta to i tak będzie sukces, ale jeśli powalczysz... to jeszcze lepiej. Oj prezent jak najbardziej sie należy. Vikusia w Twoim wieku to jeszcze się kupuje szalone prezenty, a jak juz będziesz żonata, dzieciata i juz całkiem kla[nięta :d to pomyślisz o kupnie skarpet albo podkoszulki :D A tak na poważnie to prawdziwa noga prezentowa ze mnie więc nic ci nie doradze, praktyczny może być krawat, skarpetki ale i np książka czy aparat itd. Samam nagłowiłam się dziś w sklepie co kupić 3 letniej panience i kupiłam siusiającą lale a do tego paczkę lalkowych pampersów :D Centra sklepowe są jednym kłębowiskiem ludzkim, makabra jak teraz robi się zakupy. Miłego dna życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum o zesz gratuluje i sciskam cie mocno!!Ela w moim wieku to tak ale moj facet jest 8 lat starszy chociaz bardziej rabiety niz ja ;pmieszkamy razem a ja nie wiem co mu trzeba no tylko sie palnąc w łeb;pPewnie mnie ochrzanicie ale zaopatrzyłam sie w srodek przeczyszczajacy na swietaale nie chce chodzic jak balon bo na dzien dzisiejszy nie wiem czy zjem dwa plasterki pieczonego miesa i na tym poprzestane .I cvhyba musze sie zaopatrzyc w tabletki uspokojajace bo moja srednia siostra przyjezdza a dziala mi strasznie na nerwy i jest cholerna egoistka.Najstarsza siostra chce kupic rodzicom dvd bo akurat w wigilje maja rocznice slubu a ona zakomunikowala ze to bezsensu bo wszyscy dostana skromne prezenty a oni dodatkowy:/ czy tak mowi corka?W dodatku dostala od nich w zyciu najwiecej i nie bedzie placic za ten prezent...brak slow a nie wspomne ze 2 lata temu wszyscy sklądalismy sie po pare groszy na skromne prezenty bo akurat nie bylo kasy a ona swojemu facetowi kupila sweter za 100 zl :/ ją chyba podmienili w szpitalu.Rozpisałam sie ale musialam.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny🌻 vikusia wiem jak jest mój starszy brat też czasami doprowadza mnie do szału ale mam tylko jego więc często odpuszczam bo nie warto ;) czasami lepiej zagryźć zęby /hehe/no ale muszę przyznać że z tej twojej siostrzyczki to niezłe ziółko ;) trzymajcie się dziewczyny bo ten okres swiąteczny to lekko nerwowy jest już po ludziach zauważyłam wszyscy się spieszą i mam wrażenie jakby co niektórzy mieli ochotę się pozagryzać;) spostrzezenie z kolejek w sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widzę, że u Was wszystko w porządku, dietka leci, waga spada porządki i zakupy prezentowo-świąteczne w toku - oby tak dalej :D Pyzia a co u Ciebie?? 🌼 A ja się dawno nie odzywałam bo mam mały sajgon w domu, oby ten rok już się skończył bo my coś z choróbska wyjść nie możemy :( Jakiś czas temu pisałam Wam, że mój starszy synuś przyniósł ospę z przedszkola, no i niestety zaraził sie też młodszy (a ma dopiero 4 miesiące) a jakby tego było mało mój ślubny też złapał ospę (chociaż teściowa się zapiera że już ją miał - ale przezciez nie choruje sę dwa razy a ospę). Tak więc mam nie wesoło w domciu, całe święta na mojej głowie, wszystkie porządki, zakupy, leki, obiadki etc. a na dodatek musiałam przełożyć chrzest małego (miał być w Boże Narodzenie) - bo chociaż młody się już prawie wykurował to tatuś jeszcze nie bardzo, a ospy lepiej nie przeziębić :( No normalnie zrobie sobie tydzień urlopu jak sie już wszyscy wykurują i będę leżeć i umierac z nudów :D A tak poza tym to moja waga w sobote pokazała 71,6 czyli -1,3 kg a to chyba zasługa tych okien, podłóg i innych porządków ;p pozdrawiam Was serdecznie 👄 Kaśka p.s. Ela czy Ty jesteś z Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Dziewczyny! Brum -gratulacje ,8 zprzodu to cudownie(wiem jakie to uczucie),dzieki za uzupelnienie tabelki.Moja dietka idzie dobrze- nie bede glodowac w swieta ,ale obzarstwa nie bedzie. Vikusia -Twoja siostre napewno zamienili w szpitalu(ha,ha). Kagrosz wspolczuje serdecznie z powodu tych nieszczesc w domu. Ela masz racje z tymi ludzmi ,zapominaja o wszystkim a tutaj to chyba najbardziej o kulturze jazdy samochodem...niestety. Dobranoc,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kagrosz serdecznie współczuje, pielęgnuj mężusia starannie bo żeczywiście ospa u dorosłego to nic dobrego i przechoodzi się podobno znacznie ciężej niż dzieci. Słuchaj moje obywoje dzieciaczki ( 20 i 16 lat) nie chorowały na żadną tzw chorobę zakażną wieku dziecięcego mimo kontaku z innymi dziećmi chorymi chociażby w szkole, już chciałam je dodatkowo szczepić jak są duże aby kiedyś nie było problemu ale jak w każdej materi i tu zdania specjalistów są podzielone i zostało tak jak jest. Ale, ale właśnie za tak pilne starania masz bonus w ubytku kilogramów :D chociaż to :D Vikusia masz mało czasu aby coś wybrać i słuchaj kup kochanemu coś co i Ty chciałabyś mieć lub będziesz chciała :D jeśli to ma być coś praktycznego np coś do domu. A rodzeństwo to niestety już tak bywa, nas rodzice mają 4 i też jak człowiek sie zastanowi to każdenu coś można dołożyć ale ja np w miarę jak przybywa mi lat robię się bardziej wyrozumiała i każdego staram się zrozumięć i usprawiedliwić. Choć czasami też się piekle przyznaje. Brat ma 4 dzieci w tym troje już dorosłych i jak przyjeżdzają do rodziców na święta to bratowa wymaga obsługi jak w lokalu a mama po 70 tce i do tego schorowana (nowotwór szczęśliwie opanowany i po złamaniu kręgosłupa}. Pieklę się bo mama wychodzi ze skóry aby upiec conajmniej ze 3-4 ciast aby bratowa mogła sobie zabrać z powrotem do domu bo niestety ona nie pracuje a i 2 pannice też są spracowane samą nauką a babcine ciasto takie dobre..... I nie tylko ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ela miły mily chce wkretaki hahaha sie usmiałam ale coz;)Moja siostra jest 9 lat starsza ode mnie miałam nieclae 15 lat i gotowałam obiady bo siostrzyczka nie potrafiła ;/ Lece sie szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Vikusia przynajmniej nauczyłaś się gotowć :) Zarty, żartami ale takie zadawnione urazy ciągle potrafią boleć i to jeszcze jak. Szkoda że luby zapragnoł wkrętaków ale przynajmniej wiesz co masz kupić. Ważyłam się rano i jest 72,9 czyli na minusie 1 kg. Ciekawe jak to będzie wyglądać po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo elka:) ja dzisiaj spędzam dzień pracowicie na reszcie od rana byłam w mieście pieszo w obie strony więc zaliczyłam niezły spacerek potem napisałam 3 konspekty na zaliczenie praktyk i posprzątałam i pięknie \"ustroiłam\" lampkami pokoje teraz sobie tak siedzę wsród tych czerwonych lampek i jest bosko:D może zostawię je na cały rok bo wiszą przy oknie na żabkach od firan ;) i bardzo mi się podobają za moment uciekam napisać jeszcze 2 konspekty żeby chociaż to mieć z głowy ...kurde na te święta parę dni wolne to każdy myśli że będzie na wszystko czas i każdy coś chce zaraz na po świętach do tego dojdzie że po wigilli będe zakuwać na egzamin😠 jak juz powalczę z tymi 2 konspektami to pójdę w ramach wprawiania się w świąteczny nastrój obejrzeć hanibala lectera ;) pozdrawiam świątecznie:D aha miałam dzisiaj okropny obiad bleeee soczewica :P nie polecam chyba że ktoś wie co z ty się robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×