Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Gość mały motywator dacie rade
ale od znajomej jego żony wiem że dodatkowo wypił dokładnie 5 pełnych kuracji właśnie tych ziół tybetańskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały motywator dacie rade.....
spadaj podszywie nie kupuję takich ziół ani nikt z moich znajomych , takiego sposobu reklamowania się nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały motywator dacie rade....
te ziola to cyjanek i narkotyki zabily tysiace ludzi. Nie kupujcie tej trucizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róbcie dalej reklamę jakichś
ziólek i tego typu syfu , kogo chcecie nabrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Gdańsk
Ja schudłam i mój kotek też! więc proszę o co chodzi w tych wpisach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Gdańsk
Spoko i wyluzuj to debile ich jest pełno na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin=cinati
Ja też minus 17 kg w niecałe 4 m-ce, więc to nie ściema to pomaga naprawdę mi pomogło więc dzielę się tym bo nie jestem chciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka1
Dziewczyny Polecam Ocet jabłkowy z zieloną herbatą, mega zmniejszył mi apetyt nie wstaje już w nocy na poszukiwanie czegoś do przegryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menmen
Oj kobiety i tak wam nic nie pomoze... żartuje, zgłaszajcie sie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiankaja
a Warszawie takiego nie bedzie naboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzając się.
Mnie się udało schudnąć 10 kg wróciły mi jedynie 2 kg, czyli 8 na minusie do tego cera mi się poprawiła i czułam się rewelacyjnie... polecam wszystkim jest ciężko ale naprawdę warto... w ramach motywacji mogę polecić http://mmotywacja.blogspot.com Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loitrfvgbgkirx
Ja schudłam dzięki Yerba Mate ( i chudnę dalej;) ). Nie to że piłam i jadłam ciastka a Yerba to jakiś cud który te pączki i czekolady pożera czy unicestwia :D Ale super hamuje głód, więc dużo łatwiej wytrzymać na diecie :) Polecam szczególnie tą z dodatkiem ziół, np. z miętą, bo fajnie działa na trawienie i dzięki temu brzuszek robi się płaski;) Yerba pomogła mi w walce z kompulsywnym jedzeniem i podjadaniem ;) W zasadzie pozbyłam się obu problemów, jem regularnie, między posiłkami popijam Yerbę, żeby dostarczyć energii, witamin. Super rzecz, Yerba sprawia, że jedzenia już nas tak nie interesuje jak wcześniej ;) No i do tego mnóstwo witamin! To jedyna rzecz, jaką moge polecić jako wspomagacz odchudzania (wszelkie tabletki, diety cud, herbatki i toniki oczyszczające za mną-szkoda kasy). A Yerba jest tania i wydajna ;) Paczka 500g już za 15 zł ;) Jak jeszcze ktoś porzuci kawę na rzecz Yerby, to w zasadzie wyjdzie mu taniej w miesiecznych wydatkach ;) Tu macie odchudzający skład Yerby: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zika37
Jeszcze na razie nie 10kg ale już 8kg przez 3 miesiące na ziołach Tybetańskich. Polecam sprawdziłam te ziołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niedoborze ruchu
Kapusta w tabletkach będzie bardziej skuteczna gdy dołączysz do tego jeszcze ruch .Jeżeli pracujesz ,uczysz się siedząc długo w ławce ,masz szereg obowiązków ,nie masz zbyt wiele czasu na aktywny ruch np. biegi, długie spacery ,sala treningowa - to przynajmniej w domu niech będą krótkie ćwiczenia gimnastyczne .Przeanalizuj gdzie możesz zbić jeszcze kalorie patrząc na tabelę spalania kalorii .Ja na przykład zamiast siedzieć w autobusie częściej stoję ,nie korzystam z windy w budynkach i w centrach handlowych lub z przejścia podziemnego na pierwszy jedyny poziom. Niestety bliska odległość między przystankami MPK co 300 - 500 metrów a ostatnio nawet widziałam przystanki co 100 metrów - nie sprzyja odchudzaniu i zachęcaniu do ruchu .Czasami więc dla zdrowia rezygnuję z przystanku najbliższego i wysiadam na następnym aby mieć dalej tzw. doping z założenia większej ilości kroków i ,że jest to możliwe .Najbardziej roztyłam się na uczelni bo wychodząc z domu miałam od razu przystanek pod domem a wychodząc z uczelni przystanek pod samą bramą .Siedziałam z przerwami w ławce przez kilka godzin a następnie 100 metrów do autobusu w obie strony .Byłam zmęczona także brakiem ruchu aż zaczęłam tego ruchu poszukiwać oprócz ślęczenia nad książkami i zadaniami w domu Kiedyś byłam pierwsza i gorliwa do zajęcia miejsca siedzącego w autobusie czy tramwaju a obecnie z tego rezygnuję . Jak widzę korzystają dzięki takim rezygnacjom z siedzenia starsze i zniedołężniałe osoby szukające nie zawsze pomyślnie i szybko miejsca w zatłoczonym pojeździe .Wiem ,że to forum nie jest o kulturze i savoir vivre i nie jest moim założeniem kto ma jak robić tzn. czy stać czy siedzieć ,ćwiczyć . Ale dodam ,że dzięki poznawaniu ruchu zmieniłam nastawienie do zajęcia miejsca za wszelką cenę i nieoddawania go innym aż do końca trasy . Takie przypadki przejścia z siedzenia w ławce na aktywne siedzenie w autobusie nie są wyssane z palca i dla zainteresowanych problemem i ruchem są widoczne .Ostatnio częściej wybieram się na dłuższe spacery czy to na zakupy czy dla relaksu po parku i wzdłuż wału .Dlatego odniosłam na razie drobny sukces w zgubieniu 6 kilogramów dzięki szukaniu ruchu i za pomocą jak przypuszczam stosowaniu zupy kapuścianej oraz zdrowszego odżywiania .Alicja Przykład ile to kalorii ? Stanie na baczność 115 kcal Stanie swobodne 100 kcal .Przejście 1000 metrów szybkim marszem kalorii ......Kcal . Można poszukać szereg przykładów gdzie poszukać spalania kalorii analizując swoje możliwości chęci ? Życzę powodzenia w działaniu oczywiście angażując się w ruch nawet jak jesteśmy niekiedy zmęczeni lub bez napędu i nie mylić tego z depresją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_23l.
do brum84 :) hej, widze, ze malo osob tu zaglada a ja potrzebuje osoby, z ktora mialabym staly kontakt (np gg), zeby wzajemnie sie wspierac w odchudzaniu, itp :) czy bylabys zainteresowana? :) tez mam sporo do zrzucenia, rok temu wazylam 90 kg, dzis rano ustalam na wage jest 80,5 kg - moja motywacja jest slub w sierpniu przyszlego roku, dodam, ze mam 160 cm wzrostu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloloiapr6
Pragniecie szybko stracić na wadze? Ostatnio wyszukałam pewien serwis o odchudzaniu- jakszybkoschudnac.org. Zastosowałam się do rady na nim zamieszczonej i efekty były zniewalające. Straciłam aż 10kg!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ketony malin RaspBerryBio5, sama wypróbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja mam do zrzucenia 25 kg i wzięłam się za to wraz z początkiem roku. Póki co idzie mi dobrze ale strasznie kuszą mnie słodyczy. Mam zamiar skorzystać z pomocy trenera personalnego z http://metasport.pl/ i porad dietetyka. Mam nadzieję, że do czerwca zrzucę chociaż 10 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaguliwera
Od dawna próbowałam się odchudzac na wszelkie możliwe sposoby. Probowalam roznych tabletek mialy pomoc, a wcale nie pomagaly. W koncu z polecenia kupiłam tabletecki IQgreen. Wprawdzie na mnie zadziałały dopiero po 3 tygodniach, ale schudłam po 2 miesiacach az 17 kg, dla mnie to baaaardzo dużo! Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytidtka
Ja też byłam na diecie wspomaganej iqgreen - efekty? Jakieś 4 kg w miesiąc przy minimalnej diecie. Tabletki godne polecenia i to zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku roku schudłam juz 3kg dzięki suplemencie Slimcea oraz podstawowej diecie (ograniczenie słodyczy oraz nie zdrowej żywności). Wynik dobry a przedemną jeszcze 2 miesiące kuracji. To co odczułam prócz spadku wagi to blokowanie apetytu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka898
Na odchudzanie najlepszy jest dietetyk. Fachowiec zawsze lepiej do tego podejdzie niż my same. Moja siostra zaczęła chodzić do pani Górzyńskiej http://mgorzynska.pl/ jakieś 3 miesiące temu i efekty są i jej zazdroszczę :D Myślę, że i ja zacznę. Bo przez zimę jeszcze mi się przytyło i latem będzie wstyd. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×