Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniunitka

Kto mnie nauczy gotować?

Polecane posty

Gość na temat dziewczynki
proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja mam dom studia wiem ze skoncze a ona sie brechta. ehhh szkoda gadac. szacunek dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bys chcial/a wiedziec na temat chetnie odpowiem a porozmawiac o czyms innym tez mozna chyba no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ludzie maja dziwne podejscie do roznych spraw jak dla mnie no ale coz moze ona chce miec dzieci po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuu
No dobra :D:D:D Nie dasac mi sie tu zasrance ;) Jak tam gotowanko idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdyby nie to nasze mieszkanie to my pewnie tez zaraz po slubie bysmy sie starali wiec nie widze w tym nic dziwnego ze skoro masz warunki czujesz instynkt macierzynski i stac cie na wychowanie dziecka ze poprostu bedziesz sie o nie starac ale wiesz niektorzy ludzie sa dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunitka napewno w odpowiednim czasie sie znajdzie a jak poszlo wczorajsze gotowanie udalo ci sie cos upichcic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa dziwni baaaardzo. klapki na oczach i widza jedno jedyne sluszne wyjscie bzyczku jeszcze nie gotuje . mezczyzna musi isc na polowanie do sklepu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuu
Dzidzius piekna sprawa jak sie to czuje w sobie (pisze tak troche po wczorajszych rozmowach w toku) Pewnie ogladalyscie . Czasami nie rozumiem argumentow takich panius jak tam byly ...Co Wy na to babonki? Wracamy do gotowania ? Mam sprawdzone i latwe przepisy .Jesli ktos chce podam ze szczegolami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo bozyczku podawaj podawaj rozmow w toku nie ogladalam bo nie przepadam za nim ogladalam wtedy kochane klopoty albo cos innego moze KLAN hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bozyczkuuuu ja nie ogladalam niestety wczorajszych rozmow w toku bo zwyczajnie nie mialam na to czasu choc niekiedy jak znajde momencik to na nie zerkne a co do przepisow kazdy mile widziany ja w przyszla sobote robie urodziny i potrzebuje jakichs nowych i co najwazniejsze szybkich przepisow tak zeby jedzonka bylo na 18 osob wiec bardzo chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuu
Znacie juz przepis na kotleciko-placki z piersi kurczaka z majonezem i serem ? Jesli chodzi o te rozmowy to wypowiadaly sie te co instynktu nie maja ;O .W sumie nie macie czego zalowac .Byla nawet pani R .Zdancewicz :O Kwas jak dla mnie jak 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam ale napisz to ja napisze o koltecikach z pieczarkami:D i ciasteczka z kaszki ryzowej dla dzieci z wisienka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja cierpliwie czekam na wsze przepisy ja uwielbiam salatke z zupek chinskich nie wiem czy znaci i placki zamiast ziemniaczane to z cukini lub ziemniaczane z kiszona kapusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuu
Bedzie dokladnie dla naszej poczatkujacej kucharki :) -1 piers z kurczaka (pokroic na male kosteczki o do miski) -lyzka maki (czubiata) i tez do miski na kurczaka -2 lyzki majonezu (duze) i na kupe do kurczaka ;) -2, 3 Lyzki startego sera zoltego i jak wyzej do miski -Jajko ,lub 2 jak male (oczywiscie do miski-razem ze wszystkim) -jak ktos lubi to zieleniny sie nie bac -doooooo ....miski;) -doprawic (chociaz nie zawsze konieczne ,jesli majonez ze smakiem ) -wymieszac (powstanie takie cos dziewne ;) ale to nic .... Klasc lyzka na goracy olej i smazyc na zloto ... Moja rodzinka szaleje za tym czyms;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie skopiowalam wyprobuje w niedziele na obiad bo idziemy w sobote na wesele i nie bede miala pewnie w niedziele sily na dluzsze gotowanie a to wyglada na dosc szybka i smaczna potrawke a podajesz je z jakim sosem czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaaa wiesz co ja ci polece jak bedziesz miala ludzi. zrob tak. ziemniaki obierz przekroj na pol i wydraz srodki tak zeby zostala lodeczka. wrzuc do osolonej gotujacej sie wody na okolo 10 minut podsmaz pieczarki na patelni na masle(starte na drobnej tarce) posol je. jak wyciagniesz ziemniaki naloz do n ich pieczarek i posyp serem zoltym. i zapiecz okolo 30 minut w piekarniku. teraz sos ogorki zielone swierze zetrzyj na grubej tarce. w miseczce wymieszaj sobie w proporcjach 1:1 serek bieluch i jogurt naturalny (wychodzi maly kubeczek) zasyp czosnkiem a i ogorki tez sobie odlej z nich wode dodaj do sosu i wymieszaj . dosol i dopieprz do smaku. superrr podawaj cieple z sosem osobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuu
Jesli chodzi o sosy to mozna improwizowac ;) Ja podaje z ziemniakami tylko i salatka jakas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moje kolteciki 40 dag piersi z kurczaka (pokroic w kostke) 20 dkg pieczarek moze byc wiecej (zetrzec na tarce) 4 jajka 1 cebula 2 lyzki oleju 2 lyzki maki ziemniaczanej 3 lyzki magi pieprz sol do smaku wszystko razme wymieszac i klasc lyzka na patelnie na dobrze rozgrzany olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuu
Chcecie moja karkowke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bozyczku najlepsza do tych kotletow jest salatka tradycyjna z kapusty pekinskiej. siekac kapuste dodac smietane troche majonezu musztarde francuska sol i pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magija85 niesly pomysl chyba skorzystam tylko na tyle osob to troche duzo bede musiala tego zrobic ale fajne takie inne juz sobie kpoiuje ten przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dawaj a chcecie jakies inne dobre przepisy salatki ajkies czy cos. oo i robie najlepsza zapiekanke z ziemniakow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuu
Fajne te Twoje z pieczarami :D:D:D Sprobuje napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje jeszcze ciasto francuskie mrozone. rozmrazam rozwijam . smaruje rozmaconym jajkiem posypuje ostra papryka i startym zoltym serem zapiekam i podaje ejszcze cieple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli karkowka w postaci obiadowej dla 7 osob to bardzo prosze bo po moich urodzinach zostaja znajomi w niedziele na obiad i bardzo chetnie im zaserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×