Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniunitka

Kto mnie nauczy gotować?

Polecane posty

a ja dzisiaj sie labuje luby ma barszczyk z wczoraj. a nie znoisze cukini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuuu
Czesc Kucharki;) Wlasnie nastawilam najwiekszy jaki mam gar golabkow z kapusty wloskiej ...MNIAMMMM A tak wogole to co slychac ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nigdy nie lubilam cukinii nie jem jakichs tam bigosow z niej czy salatek ale placki to jedyna rzecz ktora mi naprawde smakuje moze dlatego ze dodaje do nich ziemniaki i smakuja bardzo podobnie od zwyklych plackow zeimniaczanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam uwielbiam golabki ale nie mam czasu ich robic wiec jadam bardzo rzadko u tesciowej jak akurat zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w swoim malym mieszkanku nnie mam tak wielkiego gara na golabk. wiec robie po kilkanascie sztuk: a ja mam pranie dzisiaj o ktorym juz przecdwczoraj mowilam. a jutro sprzatanie calego tego tygodniowego balaganU;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie pranie zrobilam wczoraj dzisiaj mialam w planie mycie okien bo w sobote ide na wesele i nie dam rady nic zrobic ale chyba juz mi sie tak nic nie chce ze sobie odpuszcze i wrzuce narazie firanki do pralki a okna odloze na jutro tylko ze ja nie lubie tak odkladac bo potem mam kupe roboty i coraz bardziej nie chce mi sie tego zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuuu
Kurde zaplatalam sie tu miedzy Was jak jakis dinozaur;) Ja musze od jutra zaczynac gotowanie takie na 150 bo moj syne ze szkoly na week zjezdza .Trzeba sloiczki piczki i takie tam .Pranie,sprzatanie to codziennosc u mnie juz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bozyczkuuuuu dlaczego jak dinozaur bez przesady u mnie tez gotowanie pranie sprzatanie tez na porzadku dziennym tylko ostatnio mam jakis taki humor leniwy i nic mi sie nie chce wszystko odkladam na pozniej no i sama wiesz jak to jest z tym pozniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dinozaur. moja mama robi to samo. a nie przejmuj sie najlepszy wiek i najlepsza przyjaciolka jest. wiec nie dinozaur. a ja tez mam lenia nic mi sie nie chce. a okna mam takie ze swiata juz rpzez nie nie widac. ojj biedna ja jestem. hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuuu
Oj wiem wiem.Dlatego staram sie zawsze ostatkiem sil ,mozliwosci i checi nie odkladac.Bo wychodzi tak ze w sobote wieczorem jestem padnieta jak kon po westernie i o 21 ,00 odpywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczkuuuuu
Kurcze ja mam dpiero hihihi 35 lat ;) I takie stare dzieci;) Tak to jest jak sie wczesnie zaczyna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ty mi tu o dinazaurach mloda kobitka z ciebie:D moja mama ma 49:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty mowisz ze dinozaur?? prosze cie nie wiesz ze to tylko dzieci sie starzeja a nie my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty mowisz ze dinozaur?? prosze cie nie wiesz ze to tylko dzieci sie starzeja a nie my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty mowisz ze dinozaur?? prosze cie nie wiesz ze to tylko dzieci sie starzeja a nie my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty mowisz ze dinozaur?? prosze cie nie wiesz ze to tylko dzieci sie starzeja a nie my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jakie plany na weekend nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz dzisiaj piatek wprawdzie w ten week sobie nie odpoczne bo ide na weselicho ale i tak juz sie nie moge doczekac 17 tzn konca pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc. ja mam plany szarlotke jutro robic. tylko musze sobie jakis latwy rpzepis znalesc i cos ciekawego bo jutro przyjezdza moj przyjaciel ze swoja dziewczyna na weekend. i mam pusta glowe doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie szarlotke na kruchym ciescie nie pamietam dokladnie proporcji ale mniej wiecej mieszam make 3 szkl z margaryna 1 kostka do tego 5x zoltka 1 szkl cukier i 1 op cukier wanilowy wyrabiam ciasto jak juz jest takie jedrne i odchodzi od reki to dziele na trzy czesci dwie kazda z osobna zawijam w folie aluminiowa i do lodowki powinno byc godz ale ja zawsze trzymam krocej do tej trzeciej czesci dodaje kakao dwie lyzki i wyrabiam po czym tak jak poprzednie do folii i do lodowki w tym czasie jak ciasto lezakuje obieram 1kg jablek i tre na grubych oczkach tarki do jarzyn z bialek ktore mi zostaly z ciasta ubijam piane dodajac do niej 1 szkl cukru jak to wszystko zrobie smaruje blache margaryna i wysypuje bulka tarta po czym wyciagam ciasto z lodowki 1 kulke rozkladam na blaszce na nie wysypuje jablka i posypuje je cala paczka cynamonu na cynamon krusze druga kulke ciasta na pokruszone ciasto daje ubita piane i na nia krusze to kakaowe ciasto wkladam do piekarnika nagrzanego na 180 stopni na godzine godzine pietnascie zalezy jak bardzo sobzyste sa jablka i szarlotka gotowa jest naprawde pyszna przynajmniej u mnie ja wszyscy uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i oczywiscie do ciasta dwie lyzeczki proszku do pieczenia trzeba wsypac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie podobnie tylko nie oddzielam robie sobie zwyczajnie jedna kulke mniejsza druga wieksza. jak juz wyloze w tortownicy ukladam na to jablka a ta mala kulke ucieram na tarce nad ciastem i robie taka posypke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrzuc mi prosze jakis przepis na cos dla gosci bo mam totalne zacmienie w glowie i brak zadnych fajnych pomyslow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wlasnie on bedzie po pracy od razu jechal tutaj wiec jakas obiadokolacja. myslam o tych krotkich udkach z kurczaka pieczonych do tego pieczone ziemniaczki i sorowka ale musze meic tez inne wyjscie jakym nie znalazla tych krotkich udek salatki fajne tez mi mozesz podac. ciasta nie wystarczy szarlotka. i pewnie zrobie ciasteczka z kaszki ryzowej dla dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie jak ostatnio przyjechali znajomi to zaserwowalam ciasto do kawy bo to musi byc a pozniej zrobilam salatke z pieczarek i zwykla taka jarzynowa z tym ze wdwoch wersjach do jednej dodalam jeszcze buraczka no i oczywiscie jakaswedlinka na taerzu sery itp mozesz zrobic np szaszlyki w piekarniku albo krokieciki i barszczyk jakis tatar jak lubicie surowe miesko a najbardziej polecam ci ta salatke z zupek chinskich o ktorej pisalam juz wczesniej naprawde bombowa i taka inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to proponuje na obiadokolacje np krokieciki i barszczyk szkoda ze nie spytalas wczoraj bo mam super przepis na ciasto cebulowe jest naprawde ekstra i nadaje sie wlasnie na taka obiadokolacje smakuje po trosze jak pizza ale jest takie inne z tym ze nie mam w pracy przepisu na nie a nie pamietam tak z glowy a neta mam tylko tutaj w biurze mozesz tez zrobic pieczone ziemniaczki i do tego szaszlyki w piekarniku albo zamiast ziemniaczkow podac do nich salatke taka zwykla jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi podac przepis na te ciasteczka z kaszki bo chyba go jeszcze nie pisalas a brzmi dosc ciekawie moze wypeobuje na ta imprezke w przyszlym tygodniu zalezy ile mi czasu starczy bo musze sie przygotowac na jakies 17 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to bylo tak 2 opakowania zwyklej kaszki ryzowej czystej dla dzieci 4 lyzki wiorkow kokosowych jedna szklanka cukru 4 jakjka cale kostka margaryny 3 lyzeczki proszku do pieczenia. wszytko zagniesc razem. pormowac nale kuleczki i robic taki doleczek jak do klusek slaskich. klasc na blache w dosc duzych odestepach do rozgrzanego do 200 stopni piekanika. wyiagac jak beda zrumienione to wychodzi tak okolo 15-20 minut pieczenia. pozniej do tej dziurki wsadzac albo jakis drzem ale najlepsze sa takie wisnie w konfiturze lub calkiem same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wyglada na to ze nie ma przy nich zbyt duzo roboty chyba sie skusze i wypobuje je na sobote a nie moze byc ta kaszka smakow np bananowa czy malinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×