Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniunitka

Kto mnie nauczy gotować?

Polecane posty

a moj przyszly maz za miesem za bardzo nie przepada ale czasami gotuje na miesie np na skrzyedlkach potem obieram to meisko i robie potrawke z kurczaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz miejsce i duzy zamrazalnik to miesko z zupy m,ozna zamrozic a pozniej zmioelic np do golabkow tylko trzeba go troche nazbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ja mam baaardzo maly zamrazalnik wiec mroze tylko pierogi i lod do picia nie mam miejsca na nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam w klubie ja tez mam tak malo miesa ze moj sposob na mieso z zupy to zjesc go razem z zupa ;) a zupe jesc tak dlugo az sie skonczy bo nie ma miejsca na mrozenie a wielkosc lodowki tez mi nie odpowieada ale darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby wiec na poczatek dobra i taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam juz dzis do domku kombinowac cos na drugie danie jutro dam znac jak mi poszlo wiec do zobaczonka jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam lodowke taka ze tez musze zjadac jak najszybciej bo lodoweczka jest malenska. ale znalazlam spsob zeby ja wlewac do butelki i wtedy mni9ej miejsca zajmuje. jak mialam jakis bardzo dobry wywar i taki mocno esencjonalny to wlewalam go do woreczkow do lodu. mniej miejsca zajomowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezly pomysl z tymi woreczkami do lodu nigdy bym na to nie wpadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaa tak samo mozna mrozic w tym bulionie np pietruszke albo koperekale to w takim opakowaniu do kostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczku
Znowu zupki ,mieska ,krokieciczki ,jajeczka ,buleczka :O Dziewczyny to tylko gotowanie !!!Po co te piescielka przy garach ???Powagi deczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczku
Dziel sie :D Kto powiedzial ze nie mozesz tego robic. Jest to jednak forum i czytaja to rozne osoby. Te wszystkie spieszczenia ,zdrobnienia tylko raza i smiesza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozyczku
A na poczatku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bozyczku -- jak ci nie pasuje nasz jezyk to nie musisz czytac mnie to nie przeszkadza kuchnia i gotowanie to nie tylko gary to cala poezja smaku i super zabawa wiec czemu sie o tym nie wypowiadac ze zdrobnieniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja roibie barsz czerwony. i na drugie nie mam pomyslu. rozmroze mu chyba pierogi ruskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robic w tym tygodniu pierogi ale braklo mi czasu na ich lepienie wiec dzisiaj odmrazam mielone z kapusta i musze tylko zrobic do nich sos pomidorowy i bedzie taka imitacja golabkow a zupe mam jescze od wczoraj wiec dzisiaj nie spedze zbyt duzo czasu przy kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam dzisiaj pranie a mam pralke tak koszmarna oddzielnie wirowka i pralka wiec jak zaczne niedlugo to skonmcze prac wieczorem wiec na obiad nie mam za bardzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy duzo wspolnego ze soba ja tez mam taka pralke ze piore w niej tylko reczniki posciel i spodnie jeansowe a wszystko inne w rekach wiec wczoraj jak zobilam ta szybka zupe grysikowa to wrzucilam pranie do pralki a na dzisiaj mam juz ulozone kupki z praniem i tez pewnie mi troche czasu na tym zejdzie bo jest nie malo do przepierki z tym ze niestety juz recznej bo w mojej pralce to szkoda prac lepsze rzezcy bo jest taka przedpotopowa ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tez ta przedpotopowa jeszcze mi wode gotuje grzalka w niej i nie raz rece poparzylam. na dodatek placze ciuchy i niszczy ubrania np wyciaga nitki z ciuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten bol ja mam wrazenie ze moja to czasem nawet nie pierze tylko mieli wkolko i tyle ale musze sie jeszcze jakos przemeczyc zanim kupimy nowa co moze nastapi w przyszlosci ale nie wiadomo jak dalekiej wszak ta narazie jakos dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle myslle ale nie moge sie zdecydowac bo mam rowniez fatalna lodowke ale z drugiej strony wynjamujemy tylko to mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamierzamy kupic mieszkanie takie do remontu wiec narazie tylko odkladam pieniadze dziele sobie na \"kupki\" to na mieszkanie to na sprzety itp wiec nie moge narazie kupowac samych sprtzetow bo nie wiem jak mi to bedzie pasowac do ewentualnego mieszkania a jak juz cos kupimy to tak zeby bylo na baaaaaaaaardzo dlugo choc czasem mam juz dosc tych moich starych gruchotow i krew mnie przy nich zalewa ale jeszcze jakos daje rade pocieszam sie ze w koncu zbieram na swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie bede po pstudiach rpzeprowadzac do domu i tam tez bedzie potrzebny remont na szczescie sprzety sa nowe oprocz kuchenki. a teraz tez zbieramy na slub i dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy juz ponad rok po slubie o dzidziusiu myslimy ale postawilismy najpierw na mieszkanie bo trzeba przeciez miec gdzie wychowac tego dzidziusia wiec narazie bardzo mocno szukamy i zbieramy pieniazki zeby jak najszybciej miec mieszkanie i potem bobaska a wy kiedy planujecie slub macie juz jakas date?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ze slubem wiaza sie spore wydatki zycze wiec powodzonka w zbieraniu a tak na marginesie to wkurzajace jest ze trzeba na wszystko zbierac na slub na mieszkanie na jakies marzenia doslownie na wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wlasnie wysmiewa dziewucha jakas ze chce miec dziecko w wieku 21 lat ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo jej napisac ze masz 16 lat bo ostatnio tu czytalam na forum o laskach ktore w wieku 16 lat chca miec dziecko lub co gorsza sa juz w ciazy jak dla mnie po 20 a przed 30 to najlepszy czas na dziecko ja mam 25 moj maz 28 i tez bysmy juz chcieli ale tak jak pisalam wczesniej pierw mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×