Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modna panna młoda

tablice ślubne - jakie macie napisy????

Polecane posty

Gość modna panna młoda

Ja wybrałam na przód Droga do raju, a mój narzeczony koniecznie chciał na tył samochodu Koniec wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna panna młoda
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem dokladnie ale chyba nowozency i nasze imiona -w droge razem -dokad teraz -do naszego raju -jestesmy gotowi na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam ostatnio: z przodu: "Już jest moja" a z tyłu: "Już jest mój" Jeszcze jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatraczekkk
My mieliśmy z tyłu na oknie karteczkę napisaną długopisem "Ratunku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laffy tafy
My mieliśmy z przodu : AGNIESZKA I PAWEł a z tyłu: NA ZAWSZE RAZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfvgbnsx
o szit to nawet na tablicach sie robi durnowate napisy :O dzisiaj slub to prawdziwy cyrk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
-czarno to widze- z przpdu - z tylu-niedlugo rozwod:)hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobre i na złe "na dobre" było z przodu, to w końcu przód auta jest bardziej widoczny:-P Widziałam też napis 'już po chłopie', i droga do raju - koniec wolności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieee było
ja miałam mieć z przodu "droga do raju" a z tyłu "koniec wolności" ale mąż ze starszym zagadani sie przy przyklejaniu i wyszło odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliloliloli
nie czaje takich tablic: "koniec wolności", "juz po nim", "niedługo rozwód"... to po co sie zenic i wychodzić za maż skoro ma sie takie podejście...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieee było
te tablice sa dla ludzi z poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliloliloli
jak dla mnie kiepski żart...i w każdym jest cos z prawdy... z jednej strony rozumiem a z drugiej zupełnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaksamosiak
"Droga do raju" "Koniec wolności" "Już jest moja" "Już jest mój" "juz po chłopie" "Na dobre i na złe" "niedługo rozwód"... blablabla żałosne a nie pomysłowe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym to nic nie pasuje. Boszszsz, nie chciałabym mieć na swoim weselu takich zmanierowanych księżniczek:-O Tu źle, tu niedobrze, tablice wiocha, rosół ble, bigos ble, żałosne, paskudne... Snobki za 5 groszy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny kicz nad kicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia
do Laura Diaz brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Diaz- dokładnie!!! Dla niektórych wszystko jest wiochą! tak przeglądam różne wątki i tablice bleee, torebeczka bleeee, limuzyna bleeee... a ja mam to wszystko bo tak sobie wymarzyłam i mam gdzieś te wszystkie komentarze. Najważniejsze to robić po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma prawo wygłosić swoje zdanie :) to co się jednym podoba innym wcale nie musi :) i każdy robi ślub po swojemu... tylko mnie śmieszy jak się jakaś panna zakłada temat (niekoniecznie ten :P) w którym pyta co forumowiczki sądzą o np gołębiach przy kościele a jak ją zjedzie 90% internetowego społeczeństwa to autorka wielce pisze że ma gdzieś czyjeś opinie i zrobi po swojemu... to po co pyta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv yh cvvvv
spojrzmy prawdzie w oczy- cale wesele i slub to wiocha i cyrk, co bysmy nie robili i poprawiny- szczyt szczytow, nie nachlano sie wystarczajaco na weselu to sie dochla :O wiekszosc kobiet marzy wlasnie o takim cyrku i to jest glowny powod do tego parcia na oltarz, oprocz tyh magicznych slow "mam meza" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×