Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MosciPanna

Panowie mam do Was pytanie.

Polecane posty

Gość MosciPanna

Otoz: Czy podobaja Wam sie u kobiet takie delikatne boczki ( nie wiem jak to nazwac ) ten taki malutki tluszczyk z obu stron brzuszka? Ja mam malutkie boczki i plaski brzuch, ale zastanawiam sie jak to wyglada w Waszych oczach. A i jeszcze jedno. Czy podobaja Wam sie te 2 doleczki powyzej pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołeczki i boczki
są fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MosciPanna
ufff Bo zaczynam popadac w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają, nie lubię dziewczyn strasznie chudych jeśli dziewczyna ma jak to nazwałaś \"małe boczki\" to jest pretekst aby pomasować ;) wycałowywać brzuszek aby jak najszybciej znikły :D (tylko ja przynajmniej mam nadzieję że tak szybko nie zniknął bo co ja bym wówczas robił :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jedy
jakie doleczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołeczki i boczki
eee tam:) co prawda moge mówić tylko za siebie ale ja nie widzę w tym ,żadnego problemu a dołeczki fajnie podkreślają to co poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja też mówię tylko za siebie a nie za każdego faceta pod słońcem. Mi się podobają i nie zmienie zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MosciPanna
cos nie tak z tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amantka ja mam 24 lata i mi się podobają więc proszę nie generalizuj ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jedy
ponawiam pytanie jakie doleczki??? przy moich 45kg nigdy sie ich nie dorobie ale chce wiedziec co to jest co do waleczkow to wiem jak wygladaja bo cholernie duzo sie tego co niektorym wylewa ze spodni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołeczki i boczki
mieszczę się w środku magicznego przedziału:P kobietę trzeba miec za co złapać, przytrzymac ,zeby nie uciekła, po czym pogłaskać.... z resztą najczęściej tzw."kompleksy" maję te co nie powinny a widac to po sposobie ubierania chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MosciPanna
http://www.plfoto.com/zdjecia/18568.jpg doleczki Ja nie mowie o walkach tylko o delikatnych boczkach. Sama osobiscie mam male, ale do tego dochodza biodra i delikatne boczki. A i doleczki tez sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby przytrzymać to może nie ale żeby całować i masować :)) hmmm aż się rozmażyłem :) a zresztą jak się kocha dziewczynę to taką jaką jest a nie jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołeczki i boczki
n ehem, niewyprofilowana kobieta mogłaby się wyślizgnąć, choć mam nadzieję ,że żadna nie bedzie się chciała aż tak agonalnie wyrywac z objęcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MosciPanna
Niby tak,ale wiesz, musi byc jakies pierwsze wrazenie. A jesli nie wiem jaki bym miala charakter to moge kogos tym odrazic. DLatego wole zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołeczki i boczki
jak na razie co najwyżej przyciągasz i z boku i z tyłu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MosciPanna
Bardzo mnie pocieszyliscie. Jestem Wam dozgonnie wdzieczna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jedy
to czrnobiale zdjecie nie przedstawia doleczkow -ta kobieta wyglada normalnie, no chyba ze ja slepa jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołeczki i boczki
ja nie pocieszam, mówię tylko co mi się podoba aha i to nie jest troszkę więcej ciałka tylko tyle ile ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MosciPanna.
Doleczki sa nad pupa w odcinku ledzwiowym. Po jednej i drugiej stronie kregoslupa. Nie wiem czy wzrost moze robic swoje co do tych boczkow, ale mam 175. Moze to je jakos optycznie zmniejszy :o *ktos mi ukradl nicka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta musi mieć troche ciałka a nie same żeberka , żeberka to ja lubię z piwkiem a nie czuć kości podczas chwil uniesien i radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×