Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcąca niewiedząca

zhze zostać stewardessa...

Polecane posty

Gość inesliti1983owqhe
moja znajoma pracowala tak ponad rok. musiala znac 2 jezyki ale tylko angielskiego uzywala. calymi dniami byla poza domem, nie mogla sobie ustalac dyzurow tylko jej narzucali. musiala zawsze dobrze wygladac i miec \' dobry humor\' do tego musialaby wiecznie zdrowa -nawet z przeziebieniem nie mozna latac powyzej jakiejs tam wysokosci - jej nikt o tym nie powiedzial i naruszyla sobie blone bebenkowa w uchu przez te godziny pracy w koncu zrezygnowala Jasne http://ph0.to/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie posty mowiace o jakis kursach to ewidentnie reklamy poniewaz zadnych kursow miec nie trzeba a szkolenie zapewniaja linie lotnicze ktore Cie zatrudnia. Zadnych agencji- dostepne etaty, formularze aplikacji I WSZYSTKO co musisz wiedziec (wymagania, opis procesu rekrutacji, itp.) jest na stronie kazdych linii lotniczych. Ja pracuje dla British Airways- jedyny wymog ktory musisz brac pod uwage I jest taki "na powaznie" to to ze jestes na ciaglym "dyzurze", tzn. MUSISZ mieszkac na tyle blisko lotniska aby moc sie stawic w pracy w razie gdyby cie potrzebowali w przeciagu 30-45min MAX! czyli zyjesz troche na walizkach. Jesli jestes na holiday to na holiday, ale poki jest dzien pracujacy moga zadzwonic o 3 nad ranem I MUSISZ byc. Praca ciezka, antyspoleczna, ale atrakcyjna, podroze, hotele w roznych panstwach. Ja ja lubie- ale za pare lat sie przenosze gdzies do administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Warszawa
Praca w chmurach z pewnością byłaby spełnieniem marzeń wielu z nas. Zajmujemy prestiżowe stanowisko, dużo podróżujemy, dobrze zarabiamy, a obowiązki należą do przyjemności. Nasza szkoła pomoże Ci zdobyć niezbędne kwalifikacje aby spełniać Twoje podniebne marzenia. Zapraszamy do NOVA CENTRUM EDUKACYJNE ROCZNA SZKOŁA POLICEALNA WARSZAWA, UL WIDOK 8 ! NABÓR JESZCZE TRWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×