Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdziaaaa

Ślub 01-09-2007 kto jeszcze?

Polecane posty

Gość jenny25
Witam. Cos malo chetnych do zaobraczkowania sie w 2007, no ale moze jakos rozkrecimy to forum. Nasz WIELKI DZIEN bedzie mial miejsce 18.09.2007. Jak na ta chwile mamy zamowiona restauracje z pelna obsluga - koszt 180 os ( wiem wiem drogo) ale w tym jest tez samochod do slubu i pokoj w hotel u gory dla nowozencow. A ile wy placicie od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jenny25! Ja nie place od talerzyka tylko mam oddzielnie sale i kucharke.Podobno ta pani robi pyszne jedzonka wiec mam nadzieje ze my tez bedziemy zadowoleni. Ostatnio moj narzeczony mi zdradzil ze mnie wkreci na weselu zebym zagrala cos na gfitarze.Gralam jakies czas ale od ponad roku nie mialam jej w reku.Mam nadzieje ze przez ponad rok zapomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! My płacimy 98 zł od osoby łącznie z porawinami, oczywiście ciasto i napoje osobno! Ale my mamy problem bo nie mamy jeszcze orkiestry a tu czas ucieka. A ile płacicie orkiestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny25
do nirvanka - uwazam ze pomysl z gitara jest calkiem fajny ale tak sobie mysle ze moze warto by bylo abys sobie dla pewnosci przypoomniala jak nalezy sie z nia obchodzic ;) przeciez kazdej z nas zalezy aby nic ni zaklocilo tej szczegolnej noc do magdziaa - co do orkiestry to my bedziemy mieli didzeja ktory bierze polowe mniej(1200) niz orkiestra w koncu kazda osobe z orkiestry tez liczy sie jako gosc i placi sie za nia dodatkowo, bylam kiedys na takim weselu z didzejem i bylo ok wiec mam nadzieje ze i u nas tez tak bedzie dziewczyny a czy na ta chwile macie cos wiecej zalatwione niz sale, orkiestre, kamerzyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to również i moja data. Jeśli obawiacie się, że Was jest mało, to zobaczcie topik o przygotowaniach w 2007 roku - istne zatrzęsienie przyszłych panien młodych, i całkiem sporo z września :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropoki -ty tez 1.09.2007? rzeczywiscie sporo ludzi upatrzylo sobie ten wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 1 września 2007 :) mam juz sale zarezerwowana - umwoa za tydzien, muzyka (dj-wodzirej) - next week :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płacimy od gościa za żarełko - 100 zł, bez alkoholu i ciasta... lokal sam sie ustraja, ale wczensiej sie wsyztsko ustala.. muzyka - dj - ok 1500 zł, jeśli podpiszmey umowe już!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też :-) Podoba mi się ta data, lubię taką wczesną jesien. Fajnie b y było gdyby było słonecznie i dość ciepło, ale nie za gorąco, ale jak bedzie padał deszcz, to nic nie poradzę :-) Mam już salę, gdzie razem z salą było tez jedzenie, hotel dla gości spoza mojego miasta, i apartament dla nowożeńców. Taka promocja. Teraz załatwiam kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche sie uzbieralo osob ktore biora slub 1 wrzesnia. Myslalam ze tylko ja bede miala taka date bo nikt sie nie zdecyduje. Ciesze sie ze jest nas wiecej. My musimy jeszcze teraz zalatwic jakiegos kamerzyste alepoki co moj narzeczony wraca co 2 tygodnie wiec nie bardzo jest kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki;) ja place za sale 140/osobe alew z ciastami i tortem i przystrojeniem sali ylko napoje i alkohol sami. a za zespół moze z 500 zł/bo moj tato ma zespól i tylko za 3 osobe zapłace. AAAa.....w poniedziałek bylismy juz bankowo zaklepac termin sali,szczegoly do uzgodnienia dopiero w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by bylo jak by byla ladna pogoda.Nie musi byc goroco wystarczy zeby bylo slonecznie. No ale niestety nic nie poradzimy w zwiazku z pogoda. Intereowalyscie sie moze sukniami slubnymi?Wiem ze to za wszesnie zeby konkretnie o tym myslec ale przegladalam kiedys na allegro i znalazlam kilka wzorow ktore mi sie bardzo podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda, to jedyna \"rzecz\", której nie można usawić, ani przygotować ;-) Ale jak będzie deszcz, to sie nie zmartwię :-) Z sukienką mam wielki problem rozważany juz z dziewczynami z topiku 2007. Ogólnie to nie lubię i nie chodzę w sukienkach, długich nienawidzę, więc pozostaje mi jakaś krótka kiecka, maksymalnie prosta i skromna, albo w ostateczności garsonka. Sukienkę planuję kupić w zwykłym sklepie z ciuchami damskimi, nie w salonie. A kipię ja jak mi tylko ta upragniona wpadnie w oko, choćby już dzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja suknia będę sie martwić może od wiosny...oczywiście jak mi cos wpada w oko...to sobie zpaisuje zdjątko, ale póki co tyle :) musz ekiedys woóle podjesc do salonu i cos pomierzyc zeby sprawdzic w jakim fasonie mi dobrze... ja podbnie nie lubie sukienek itd...no ale na taka okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja bym chciala biala albo ecri suknie ale tez raczej skromna. Ostatnio widzialam nawet ladna w takim sklepie w moim miescie ale to jeszcze za wczesnie. Pomysle o tym tak konkretnie dopierow przyszle wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanka - niestety nie widze zdjęć :-( Val - mi \"taka\" okazja nie wystarcza do założenia długaśnej kiecki ;-) Najchętniej poszłabym w garniturze, ale głupio będzie wyglądać w kościele - 2 osoby w spodniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sukienkami tez ogolnie nie przepadam.Na codzien chodze w spodniach i czasem moj chlopak sie wkurza. Na taka wyjatkowa okazje mozna sie poswiecic zeby slicznie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanka mi z tych twoich propzycji podba sie 2 i 4 :) dwie kolejne jak dla mnei zbyt bogate, \'puchate\"..ale to moje zdanie - tym bardziej wiem ze do mnei tkaie by nie pasowały :) A czy istnieje tu na forum mozliwośc wklejania zdjęć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzalam te linki i dzialaj a dobrze. Sprobuj jeszcze raz.Te zdjecia sa na samym dole strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall nie mam pojecia czy jest taka mozliwosc. Ja wkleilam te suknie ktore ewentualnie moglyby byc ale i tak wybiore jakas skromna bez zadnyh pierdulkow. Zreszta ja jestem niska i nie w kazdym fasonie bedzie mi dobrze.Za bardzo rozszerzana raczej nie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta nie mam wogole pojecia w jakiej bym dobrze wygladala przy moim misku.On jest wyzszy ode mnie o prawie 30 cm.Nie wiem czy to wogole brac pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanka - na tyle dobrze znam swoją figurę, że ślicznie to bym w garniturze wyglądała ;-) W sukienkach raczej się nie widzę :-o No ale wiem, trzeba sie \"poświęcić\", i szukam, ale bardzo krótkiej, każda długa, nawet nie wiadomo, jak cudna odpada. Wiesz co ? Mi sie w ogóle nie otwierają zdjęcia z allegro, więc nie zobaczę tych Twoich sukienek 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda trzy kropki. Skoro nie lubisz dlugich sukienek to nie ma co sie katowac. Napewno znajdziesz jakas sliczna krotka.Moja kolezanka w zeszlym roku na slubie cywilnym miala krotka.Wygladala pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×