Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdziaaaa

Ślub 01-09-2007 kto jeszcze?

Polecane posty

hej ja tez mam lokum - małe ale wałsne - póki co wystarczy - martwić sie bede jak rodzina zacznie sie powiększać:) Ja chciałam mały, cochy slub..ale szczerz emówiąc mój Pan pwoiedizął stop:) Poza tym - jak zaczleismy liczyc to: ubrac i tak sie trzeba, formaLNOSCI ZAPŁĄCIC, A NAWET OBAID WESLENY DLA POWIEDZMY 15-20 OSÓB (RODZICE, BABCIA, RODZENSTWO , CHRESTNI) to tez spory wydatek - bo wtedy tez kazdy lokal wymysla specjalne menu..i robia sie ksozty, wiaodmo połowe, moze 1/3 tego co rpzy normlanym ale i tak sporo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodnicza82
A nie przeszkadza wam że 1 września to nie tylko pierwszy dzień szkoły, ale też rocznica wybuchu II Wojny Światowej? Ja z tego powodu przesunęłam na 8 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee... ja mam duzo więcje powodów osobistych żeby to własnie był 1 września niż coć przeciw. To jest mój dzien, a nie mysle w tedy o kraju :) Tylko mnie źle nie zrozumcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAALLLLAAAA
a co mnie obchodzi jakas głupia rocznia ja zyje przyszłościa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,bezsens ,dlaczego miałabym sie ty, przejmować? Nie ro bie ślubu i wesela w dzien wojny,tylko w normalny dzien jak kazdy inny,pewnie ze liczy sie pamieć ale nie dajmy sie zwariowac,tak to do kazdej daty w jakis sposób można by było sie przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w koljne dzionek.. cora zbliżej do :) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Val - bardzo dziękuję za linki, niektóre propozycje ze spodniami są super :-) Co do kosztów, to wszystkie koszty ponosimy sami, nie bierzemy kasy od rodziców. Wesele będzie na ok 100 osób, a cały koszt wyniesie nas tak do 40 tys. Tez myślałam kiedyś o cichym ślubie, ale to się zmieniło w trakcie bycia razem. Mieszkanie już mamy, inne dobra potrzebne do życia też, więc chcemy zaprosić nasze rodziny do zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie przeprowadziłam rozmowe telefoniczna z lokalem: jestem umówiona na 13 w sobote na podpisanie umowy, w czwartek z dj ;) zaczyna sie wszystko kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez chcialam zmienic date na 8 wrzesnia,ale stwierdzilam ze tak bedzie lepiej bo bede miala jeszcze wakacje a nie bede musiala smigac do pracy a pozniej jeszcze martwic sie o rzeczy zwiazane z weselem.Zreszta jak bysmy tak przesuwali date to pewnie bysmy zdecydowali sie na rok 2008 ;). Poza tem latwo bedzie zapamietac taka date, a to nie nasza wina ze akurat przypada w sobote :) Weekend spedzila ze swoim mieskiem i zmowu 2 tygodnie rozlaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo, Alo - co za pustki :) Ja dzis po drodze z espotkania do prayc zaglądnełam do jednego salonu slubnego..tak z ciekawości..zapytałam czy mozna lcizyc ze sa suknei na ni.ższe babeczki..niestety wsyztskei standardowo na ok 178..tak zbey mozna poprawiac..wiec ja do babki, ze to kiszka, bo czasem ciezko wyobrazic sobie jak sie bedzie wyglądac..bo przeciez kazde skrócenie zmienia \"oblicze sukni\"..ale babeczka fajan..poaptrzyła na mnei i powiedziała, że dla mnei to wszytsko w kształcie literki A, zadnych \"bezowatych\" upięc bo skróci... i uterdziła mnei w przekoanmiu, że biała do mnei nei pasuej, tlyko ecru..i inne tego typu: szmapan, capucino, tofii :) Oki..zmykam, odezwijcie sie czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Moze jeszcze w tym roku kupimy sobie obraczki. Tlumacze swojemu miskowi ze to jeszcze za wczesnie ale uparl sie ze nie chce zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile i jak dostanie teraz wyplate to cos wybierzemy. POzdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanka, ale to całkiem dobre podejście, tego Twojego faceta jest - my też kupujemy wcześniej obrączki, chyba najpóźniej w lutym, bo nie chcemy sie stresować jak coś z czasem sie obsunie, jak nam je będą robić, a poza tym to dobre rozłożenie kosztów. Przed weselem to pewnie będzie tyle wydatków, że teraz spokojnie można sobie na obrączki pozwolić. Takie jest przynajmniej nasze zdanie, co nie znaczy, że jedyna i najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie dobre i troche rozlozenie kosztow.Pozniej bedzie dopiero wydatkow.Az sie boje. JAk dzielicie skoszty wesela? My pewnie tradycyjnie:ja za sale i jedzienie a on za kosciol obraczki no za ta cala reszte. Jak to u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko u nas powiedzieć o podziale kosztów - wszystko wspólnie płacimy. Tylko, że mój facet zarabia więcej ode mnie, więc On więcej kasy odłoży, ja mniej. Ale i tak to do wspólnego \"weselnego worka\" pójdzie. Nie ma rozróżnienia - Ty za kościół, ja za salę, czy cos w tym stylu. Każdy sie dokłada ile może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Moze tak jest lepiej.Zreszta jak mi wyjdzie drozej to pewnie mi sie dorzuci troche. A kupujecie sobie jeszcze jedna sukienke na przebranie?Czy cala noc bedziecie w tej samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche \"inna\" w kwestii stroju jestem, bo nie lubie sukienek, jak wiecie, i ok. 23.00, no najpóźniej ok. 24.00 wskakuję w jakieś dżinsy, do tego jakiś biały, albo kremowy, elegancki top, szpilki, i moge chasać dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pozmysl. W takiej sukience to nie wygodnie i w sumie nie mozna sie dobrze wybawic.Moze tez tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka - nie wiem, bo mi się allegro, kochana nie otwiera :-( i nie zobaczę jej. Dzieki za pomyślenie o mnie :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczuszko, nie wiem, gdzie są pozostałe z naszej daty, ale ja raczej częściej bywam na topiku 2007, bo tam sie bardziej zadomowiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Wczoraj byl nasz dzien.Jeszcze tylko roczek do naszego slubu.Juz nie moge sie doczekac. POzdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zm kluczzapraszamy
ZESPOŁ MUZYCZNY ,,KLUCZ,, To klucz do szampańskiej zabawy! Przekonaj się i zamów nas! Jesteśmy profesjonalistami ! Z nami masz swietne brzmienie dwóch wokalistek!!! Korzystne ceny !!! ZADZWON 0508992523 BĄDŹ NAPISZ muzyk05@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zm kluczzapraszamy
ZESPOŁ MUZYCZNY ,,KLUCZ,, To klucz do szampańskiej zabawy! Przekonaj się i zamów nas! Jesteśmy profesjonalistami ! Z nami masz swietne brzmienie dwóch wokalistek!!! Korzystne ceny !!! ZADZWON 0508992523 BĄDŹ NAPISZ muzyk05@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu pusto...widze, ze inne topici i fora was pochłoneły!! ja chwilowo zawiesiłam przygotowania....z uwagi na chorobe teście..w niedziele idzie do szpitala, potem operacja :( jak wsyztsko pójdzie dobrze..to wtedy wracamy do rpzygotowań!! 3majcie sie wrześnóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zm klucz - a skąd jesteście - w jakim rejonie działcie..moz ejakie spróbki mp3, macie jakas strone w necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×