Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdziaaaa

Ślub 01-09-2007 kto jeszcze?

Polecane posty

Nirvanka co do zakupów teraz sukni - ja odpadma..bo licze ze spadne z kg troche bo ostatnio mi sie rpzytyło..:0 dlatego chyba wiosna cos zaczne szukac...moze teraz co przymierze dla ogólnej orientacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamotanina jest bezsenus
powiem tylko tyl takie planowanie rok na przod slubu, jest głupota czysta, nieznajomoscia zycia i jego zasad nim rzadzacych ludzie w rok to sie tyle jeszcze pozmienia, moze was facet rzucic, moze wy go rzucicie bo poznacie lepszego albo ten was zacznie bic, facet moze sie obmyslic bo sie wytsraszy baby co planuje rok przed dokłądnie swoj slub znam przypadek gdzie było wszytsko pieknie planowane, zarezerwowane, a przyszła panna młoda zgineła w wypadku..:( to przykre wiem, ale takie jest zycie, nie zaplanujesz niczego bo nie wiesz co bedzie...... zycze wam zeby przez rok wasza miłosc umocniła sie i zebyscie wytrwały w niej, ale jak widze wasza nieznajomosc zycia, myslicie ze zycie to bajka, ze wszyustko mozna zaplnowac...to mało znacie zycie nie planujcie tak wiele bo sie nie sprawdzi..cieszcie sie chwila zycie jest takie krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewni elepiej bedzie siedziec cicho i sie nie spierac. Troche zmieniajac temat. Moja znajoma miala beznadziejna sytuacje podcas spowiedzi.Przed slubem mieszkala ze swoim chlopakiem jakies czas.Podczas spowiedzi powiedziala to ksiedzu a ten nie dal jej rozgrzeszenia.Poszli do innego kosciala ale juz nie powiedzieli calej prawdy.Nie przyznali sie do wspolniego zamieszkania. Czy to na tym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam w takim razie, i bedę dyskutować, chyba za to sie płaci, więc mam prawo wyrazić swoje zdanie ? O jezu chyba nie przejdę tych nauk, bo się pokłócę z babą. Albo wyjątkowo trafię na normalną. Po co ja biorę slub w kościele ?? Jak to trzeba z idiotami dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto tu nie zna życia - chcąc coś zrobic za rok...niestety loake i cała reszte trzeba rezerwowac teraz...bo niesttey terminy neiraz sa juz dwa lata wprzód zajęte.. Zgadzam się, że wyapdki chodza po ludziahc..ale chyba lepiej myslec optymistycznie!!! A nie martwic się kto zginie, kto odejdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nirvanka - my szczezre powiedzielismy ksiedzu ze nie mieszkamy razem ale ze sie seximy :) jak pozniej juz po zgloszeniu sie wyszlo ze jestem w ciazy to ksiadz sie zasmial czy sprawdzalismy czy wszystko co mowilismy w formularzu jest zgodne z prawda tzn dokladnie to --> Czy uważa, że będzie mógł mieć własne dzieci? bywaja fajnie ksieza uwierzcie mi... ten z nami zartowal i pozniej zawse sie dopytywal jak sie czuje i jak sie ma \"aniolek\" a pozniej jak zobaczyl nasza mala to stwierdzil ze on od pierwszych tygodni nam mowil ze to bedzie prawdziwy aniolek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam z facetem już 5 lat, i co ? Mam nic nie mówić na spowiedzi ? Sama nie wiem ? Poza tym kościół który wybraliśmy, jest rektorski, i zeby tam wziąć ślub trzeba napisac podanie do kurii, dlaczego tam chcemy ślub. No i odpada argument, że kościół nam sie podoba :-o Czyli musimy zmyślić coś bardziej uduchowionego 😠 Kłamstwa na każdym kroku - kościół mnie irytuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ta spowiedzią to nirvanka - ja etz znam kilka takich przyapdków -porazka muisz isc i faktycznie zataic pewne fakty bo inaczej............ lipa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM - mam nadzieje, że trafie na jakiegoś \'życiowego \" :) księżula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo sa rzeczy ktore trzeba zalatwic wczesniej bo pozniej nie bedzie mozliwosci.Innymi rzeczami zajmiemy sie 2-3 miesiace przed slubem. My sobie tylko dyskutujemy i wymieniamy poglady.Nie ma chyba w tm nic zlego. A co do tych nauk to ja chyba tez nie wytrzymam jak beda mi takie rzeczy kazali robic i wysluchiwac.Oni chyba nie maja co robic i dlatego wymyslaja takie glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NApewno sa normalni ksieza ale trafaja sie tez jacys dziwni. Dla mnie to jest bez sensu zeby zatajac jakies fakty.Spowiedz to spowiedzi a ksiadz powinien dac rozgrzeszenia i np jakas ciezsza pokute. Ale ksieza sami prwadza do tego ze ludzie nie mowi calej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanko, kochana, dziękuję za zangażowanie, ta druga mi się podoba, bo pierwsza, jako, że z trenem odpada, ale ta druga jest interesująca, musze sie jej przyjrzeć :-) Do tego ma szarfę, a ja na pewno będę miała szarfę w talii :-) Dzięki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki nie ma za co! Przegladala sobie suknie i jak te zobaczylam to pomyslalam ze moze cos takiego by Ci sie podobalo. Ta druga mi tez sie bardzo podoba.Jest kaka delikatna a zarazem elegancka i wyjatkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, sukienka bardzo ładna :-) Tylko pani modelka nie za ciekawa, no i fryzura ;-) taka jakaś z lat 80-tych. W ogóle przejrzałam już trochę stron z sukienkami, i tych krótkich jest może ze 3% Kiepski wybór :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przegladam teraz.Praktycznie wszystkie sa dlugie. A co do frzury to nie musisz miec takiej jak ta modelka.wazny jest kroj sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma postanowila uszyc suknie u krawcowej dziewczyna jest kurpuletna wiec miala problem ze znalezieniem czegokolwiek... no i jak krawcowa szyla kilka pieknych kiecek wrecz cudnych tak ta... okazala sie porazka mloda pogodzila sie z tym i w dniu slubu jakos siebie akceptowala aleeee co przeplakala wczesniej to jej. dlatego nie do konca szyciue u krawcowej jest wskazane, ja chyba juz wolalabym salon slubny zeby uszyl wg projektu czy jakos tak bo to zawsze latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po przerwie na prace..teraz moge cos pobuszowac po necie i cos pooglądać - a wy co - tez wciągnięte w pracke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zauwazyłam, że czasem ta nasze suwaczki nie działaja..cofaja się albo stoja w miejscu..prze zkilka dni, a potem hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiam kilka propozycji, które może ułatwią Wam wybór sukni : MODEL KLASYCZNY charakteryzuje się doskonale dopasowanym stanem i szeroką spódnicą opartą na halce. Część gorsetowa jest z reguły bez rękawów, z delikatnymi ramiączkami lub bez. W zależności od mody i proporcji figury dół gorsetu może być zakończony w szpic lub półokrągło. Ten model może występować w wersji jedno lub -częściej spotykanej- dwu częściowej. Dla kogo? Ten model sukni można polecić osobom o wzroście średnim lub wysokim, raczej szczupłym, choć osoby o pełniejszej sylwetce również mogą wyglądać w tym modelu korzystnie (należy jednak zwrócić szczególną uwagę na proporcje i inne szczegóły). Raczej odradzamy ten fason pannom niskim i krągłym oraz tym co nie posiadają wyraźnie zarysowanej talii MODEL EMPIRE to suknia o stanie odciętym pod biustem i spódnicy wykonanej z delikatnie lejących się tkanin. Równie elegancka z rękawem krótkim jak i długim. Linia odcięcia często bywa podkreślona ozdobną pasmanterią. Dla kogo? Jest to dobre rozwiązanie dla osób niskich - optycznie wyszczupla i podwyższa. Model ten nie wymaga wyraźnego wcięcia w talii. Osoby wąskie w biodrach mogą sobie pozwolić na lekkie przymarszczenie spódnicy. MODEL PRINCESSA dopasowana do sylwetki za pomocą tzw. francuskich cięć, biegnących od góry do samego dołu. Z reguły dość mocno rozszerzana. Ostateczny efekt szerokości spódnicy można uzyskać dopasowując odpowiednią tiulową halkę. Model ten prezentuje się doskonale i bez halki, wtedy suknia miękko opada w dół układając się równocześnie w fałdy. W tego typu sukience warto pokusić się o tren. Szczególnie na nim, długie, biegnące od dołu do góry cięcia wyglądają szczególnie efektownie. Dla kogo? Tego typu sukienkę polecamy wszystkim pannom młodym, które będą chciały optycznie wyszczuplić i wydłużyć sylwetkę. MODEL SYRENA charakterystycznym elementem tej sukni są wyraźnie podkreślone biodra i rozszerzony od kolan dół Dla kogo? Tego rodzaju suknię mogą założyć wyłącznie panie o nienagannej linii bioder, zarówno z przodu jak i z profilu. MODEL LITERA \"A\" suknia dopasowana w biuście za pomocą zaszewek bocznych, rozszerzająca się ku dołowi, bez wyraźnego podkreślenia talii. Linia dołu sukni to trapez. Dla kogo? Model odpowiedni dla osób wysokich, zarówno szczupłych jak i bardziej puszystych. MODEL PROSTY jest to sukienka o spódnicy prostej, nie poszerzanej ku dołowi. Dopasowana zaszewkami bądź krojona z cięciami francuskimi. W celu zapewnienia swobody ruchów powinna posiadać rozporek lub pęknięcie od linii kolan. Dla kogo? Model odpowiedni dla osób wysokich o wyraźnie podkreślonej figurze i nienagannej linii bioder. p.s. swoja droga ja uważam, ze tak naprawde, kazda musi wybrac to w czym sie dobrze czuje :) A nie co mówia fachowcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie ile pieniążków mniejwięcej dacie za wesele? Ile was to w sumie wyniesie /ze wszystkim/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie zastanawiałyście sie nad tym czy lepiej nie robić wesela, wziąć cichy ślub, a pieniadze przezanczyć na cos innego, np na wkład na mieszkanie? A jak to bedzie u was: macie swoje mieszkanko, czy narazie bedziecie mieszkać z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkanko mam wiec z tym nie bedziemy mieli problemu. Co do wesela tez sie zastanawialam czy jest sens wydawac tyle pieniedzy, ale doszlam do wniosku ze to jest raz w zyciu i potem mozemy zalowac ze mielismy cichy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×