Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idiotyzzzzmy

mankamenty w urodzie gwiazd

Polecane posty

Gość ddf
skoro jest to dla Ciebie nie zrozumiałe to kiego ch...tu wchodzisz na topic , gdzie włąsnie ludzi krytykuja gwiazdy, zeby innym udowdnic jacy sa be a jaki ty jestes super, doby i wyrozumiały i innych nie krytykujesz.. czasem lepsza konstruktywna krytyka niz, udawanie, ze sie jest miłym.. czyli ze jesli miałabys kolezanke z olbrzymia nadwaga , ktora ledwo dycha,nie skrytykujesz jej wygladu , bo jestes taka "dobra:" hehe w tym momencie krytyka byłaby wskazana i wrecz dobra, dzieki takiej krytyce ludzie czesto biora sie za siebie, a nadwaga jest zagrozeniem dla zdrowia, a wszelkie mankamenty urodody moim zdaniem wynikaja z zaniedbania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
Doda ma obleśnie ramiona jak facet a nie jak baba mandaryna zmarszczki od solarki cichope ma wyglad wsiury spod koziej wólki Korzuchowska wyglada jak crazy frog Modra jak krolik Mołek moze nie jest nawet brzydka ale jak sie odezwie czar pryska Agata Młynarska sztucznie usmiechnieta Skrzynecka kawał baby , reklamuje pasztety hehe TA prowadzaca z Viy nie ma cyckow ..zgubiła gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem chyba...
ddf---> Weszłam na topik, bo myśałam, że jest o czym innym, że jest o ukrywaniu mankamentów albo o nierobieniu z tego tragedii itd. Zresztą co Ci się bede tłumaczyć. Niczego nikomu nie chcę udowodnić, wcale taka ekstra dobra nie jestem, ale wyobraź sobie, że zostałam dobrze wychowana. Sama mam sobie parę rzeczy do zarzucenia, wiec uważam, że krytykowanie kogoś nie ma sensu. Przynajmniej ja nie widzę w tym sensu. A Ty sobie rób jak chcesz, jest wolność słowa. A koleżanki z nadwagą z pewnością bym nie krytykowała tylko zaciągnełabym na basen, na sapcer, na aerobik itd. A Ty widocznie masz problem z pojęciem, że ktos może być niefałszywy i wyrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
Doda ma obleśnie ramiona jak facet a nie jak baba - to tak jak moje salcesoniki mandaryna zmarszczki od solarki - uwielbiam solo, zawsze chodze taka pomaranczowa cichope ma wyglad wsiury spod koziej wólki - tak jak moja siostra Korzuchowska wyglada jak crazy frog - natomiast ja jak hogata Modra jak krolik - ja jak zajac Mołek moze nie jest nawet brzydka ale jak sie odezwie czar pryska - mnie wali z buzi Agata Młynarska sztucznie usmiechnieta - wole sie nie usmiechac, bo te moje zeby i zapach z geby :-O Skrzynecka kawał baby , reklamuje pasztety hehe - jestem pasztet to ja lubie TA prowadzaca z Viy nie ma cyckow ..zgubiła gdzies - moze ja znajde je, bo swoje tez gdzies posialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo
a z facetów to nie cierpie: wisniewski-obleś i wulgar miecugow-człowiek szczur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaaaa
górniak - szerki, dziwny nos doda - męska sylwetka, szeroka w ramionach i raczej prosta w tali brodka - niska i z krzywą twarzą swiątczak - po prostu pasztet na całej lini bachleda curuś - brzydka, pociągła broda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BKIL
OTO KOBIETY CIEKAWE JAK WY WYGLADACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata w occie
A wszystkie uczestniczki tego topiku (no prawie wszystkie) są zgorzkniałymi starymi babami,które zazdroszczą młodego, ładnego wyglądu,osiągniętych sukcesów bo samych na nic nie stac - stać na zazdrość i zjadliwość wobec innych.Takie cwane bo robią to anonimowo.Sprzwcie se kostury i na Lysą Górę na sabat czarownic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×