Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idiotyzzzzmy

mankamenty w urodzie gwiazd

Polecane posty

Gość cos na temat
mi sloma wystaje, ze hej, wiec poznaje swoj swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na temat
no i widzisz jak prostacko potrafisz tylko myslec...najprosciej pod nick wskoczyc bo szarych komorek sie nie posiada, wiec nie ma co ruszac sie w mozgu.....masz tylko przeciag.ZALOSNA JESTES FLADRO !!!!!! BUHAHAHAHAHA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślująca
A ja myślę, że osoby krytykujace gwazdy, ludzi z ulicy czy np. swoje koleżanki to są w sumie zakompleksione i nieco ograniczone osoby. Zamiast cieszyć się z tego co mają to doszukują sie wad u innych, aby w ten sposób się dowartościować. Na dłuższą metę to nic nie daje, tylko pozorne zwycięstwo, bo kompleksów i tak nie da się w ten sposób wyleczyć. To tak jakby śmieci zamiatac pd dywanik zamiast wyrzucić na smietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cos na temat
widac, ze to ty masz problem z soba, moze idz ty lepiej do kosmetyczki lub wizazystki, a nie wyzywaj ludzi na forum :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie umiem krytykowac
bo sama nie lubie jak mnie ktosa obgaduje. Zauwazyłam ze w moim otoczeniu obgadywanie, krytykowanie i ploty sa bardzo niepopularne! Nigdy z kolezankami nie wyrazmy sie zle o innych, bo to jest krzywdzenie ludzi. Nawet nie wyobrażacie sobie jak niektórzy sie przejmuja przykrymi slowami ze strony znajomych. Nie mozna kogos krytykowac ze zwgledu na wady w wygladzie, moim zdaniem to swinstwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na temat
w przeciwienstwie do ciebie chodze systematycznie, nie mam pryszczatego ryjka jak ty i wiecznie tlustych wlosow, nie jestem zlosliwa, stara panna jak ty a tobie zal dupe sciska, no ale wiesz, jestem sklonna to zrozumiec, ze masz kompleksy, WSPOLCZUJE CI buhahahahahahhhahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cos na temat
jasne, a swistak siedzi... :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cos na temat
wlasnie dokladnie opisalas siebie, nie mnie... jasnowidzu, sorka... pseudojasnowidzu :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chce mi sie smiac
do krowy co dopisala komentarze - wiesniaro kup sobie wibrator to ci ulzy heheheehheheheheheeeheehehehhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kogoś
zabolały komentarze hihi, chyba ta co dopisała trafiła w sedno hihi :-) ale się uśmiałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chce mi sie smiac
no bo to niewyzyta cnotka, przeczytala co kto napisal o mankamentach gwiazd i dopisala swoje z przedszkola wyuczone zdanka WEZ WIBRATOREK DO REKI, WSADZ W ODPOWIEDNIE MIEJSCE I SIE ZABAWIAJA BUHAHAHHAAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
a swistak siedzi... cala armia swistakow siedzi i zawija w sreberka :-D :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale chce mi sie smiac
no ale tobie wibrator nie pomogl, wiec jak moze pomoc tej co dopisala komentarze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek na wakacjach
do jasne jasne - szurnieta jestes porzadnie idiotko !!!!!!!!!! wez idz leb przepadaj u lekarza, ale tobie to juz nic nie pomoze !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek na wakacjach
do jasne jasne - sama ze soba rozmawiasz ????? to faktycznie lekarz ci potrzebny kretynko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
uuuu, jestes tu jeszcze ty matolku :P:P:P:P wiec sama z soba nie dyskutuje a prawda boli :-D ciebie, nie mnie :-D co widac po wpisach twoich zreszta :P a swistaki siedza... :-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
Magda Modrażeby jak chomik, albo krolik oczy jak swinka i nos jak swinka sztuczne cycki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek na wakacjach
a ja jeszcze dodam Pienkowska - wychudzona jak szczur, nawet kijem bym jej nie dotknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
pienkowska spieczona jak kurczak na grillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama osoba z kompleksami
no to proszę... = cos na temat = ale chce mi sie smiac = bolek na wakacjach = ddf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek na wakacjach
danuta chojarska = babochlop renia beger = warkocze byly dobre w poprzedniej epoce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bolek na wakacjach
babsko o wygladzie chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
k..ludzie troche dystansu, z wszystkiego mozna sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek na wakacjach
oklamal cie ktos tepoto, ale z twoim zerowym poziomem inteligencji nie chce mi sie juz dyskutowac, pobaw sie wibratorkiem paszczurze, jak juz ktos ci napisal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek na wakacjach
no jeszcze dodam nicole kidman - spieprzona porzadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem chyba...
No chyba czegos tu nie rozumiem. Przecież żadna z tych gwiazdeczek nie predentowała do tytułu miss, więc jaki jest sens komentowac ich urodę???????????? Lepiej skupić sie na ich wypowiedziach i zachowaniu, bo to można oceniać - bycie osobą publiczną do czegoś zobowiązuje. Nad charakterem można popracować, ale w wygladzie nie da się zbyt wiele zmienić. Co ta krytyka więc daje????????????? A Wy tak zawzięcie krytykujące takie piękne jesteście?????????? To wklejcie fotki i ocenimy wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bulusia
a raczej BOLSŁAWY :P a tobie wac pryszczata panno wibrator pomógł? chyba niebardzo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
do nierozumiem chyba ale jest wolnosc słowa i bede krytykowac wyglad kogo mi sie podoba, swoj tez, ale gwiazd rowniez, ludzie nie znacie sie na zartach,a wy nigdy nikogo nie skrytykowlaiscie, za nie wiem krzywe zeby..itd nie wierze, jelsi mowicie, ze nie to po prostu jestescie obłudni..i zakłamamani albo samimacie krzywe zeby..swoje swego broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem chyba...
ddf---> Wyobraź sobie, że nie krytykuję. Dlaczego doszukujesz się od razu w mojej postawie jakis ukrytych wad???????? Że niby broni swój swego. Nie zabraniam Wam krytykowac, jak chcesz to sobie krytykuj, tylko że jest to dla mnie niezrozumiałe. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej
jakas z sesnem gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×