Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idiotyzzzzmy

mankamenty w urodzie gwiazd

Polecane posty

Gość okłamali cie chyba
Pytanie - do której sie nie przyczepiłyście do Górniak, do Dody,do Mandaryny, asia brodzik. :P no tak skrzynecka ma własnie plamiasta twarz ,frytka krzywa i wogóle jakas odpychająca i gdzie w niej ta charyzma o której mówi- nie sądzę by zjednywała sobie ludzi, raczej odrzuca. A czytaliscie ze ma projektantke makijazystke fryzjera własnego? dziala babka. Doda ma duze stykające sie uda. mandaryna dziwny głos i męski łyski.Steczkowska faktycznie jak baba jaga:)cielecka jakas kosiuprowata. kżuchowska nie ma ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralna
Zaczyna mie denerwować wygląd Skrzyneckiej. Czy ona nie ma czasem tanoreksji?? Jest tak zjarana, że na niektórych zdjęciach nie widac jej twarzy, bo jest tak ciemna! Zgadzam sie, że Kożuchowska nie ma ust. Steczkowska i Kukulska - OGóLNIE NAJBRZYDSZE MASZKARONY polskiej sceny muzycznekj. Biednej steczkowskiej to i te operacje nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralna
* mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaPysia
Krzywe zęby Cichopek, Brodki i Liszowskiej. Czy ich rodzice nie słyszeli o ortodoncie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamali cie chyba
tak i kukulska tez pociagła twarz oczy okragłe usta końskie.Mi sie górniaczka podoba najbardziej i nie wazen ze miała biust i usta sztuczne. ma ładne rysy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamali cie chyba
brodka ma szpary w zębach i jak śpiewa wytęrzając głs robi mimike jakby miała inna lewą stronę od prawej , krzywą. liszowska otyła zapuszczona rozczochrana z zebami wiewiórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktorka powinna
sobrze grac, a piosenkarka spiewac. Tylek itd to sprawa deugorzędna. Wyobrazacie sobie filmy w ktorych graliby tylko idealni pod wzgledem urody ludzie? Albo po co uroda jesli sluchasz kogos przez radio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona i zdumiona
Bujakiweicz ma wulgarne grube rysy, a na dodatek zmarszczki, jak się usmiecha. Taka chłopka z grubsza ciosana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRASZNA JEST JOANNA
HORODYńSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznosci roznosci
-Foremniak ma łeb kwadratowy i w ogole jest koszmarna fujjj, Frytka kulfon jak pinokio, nawet operacja niewiele dala, bo ryj krzywy pozostal, -skrzynecka ma dwa nasleniki zamiast cyckow, po cholere wystawiac taki biust jak nie ma co pokazac ? -Steczkowska Doda - moze i ma po operacjach wszystko co potrzeba na miejscu,ale jest niewychowana, wulgarna, ma ubogi zasob slow a do tego ma zadatki na prostytutke :P -Mandaryna - glosowe beztalencie ale i taniec ma ciagle ten sam, najwyzszy czas zmienic choregorafie -Edyta Gorniak - emocjonalnie rozchwiana az do bolu, cyganska uroda nie zachwyca -Paschalska zarozumiala bez powodu, nie ma w niej nic ciekawego -Anka Swiatczak - do konca przegrana dla wielu ludzi, za romansowanie z zonatym facetem, zawistna, podstepna wiesniara PS.Jak sie ktos przypomni, to dopisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznosci roznosci
o Steczkowskiej mialo byc, ze z niej niezly wyjec i jakas taka marudna, zbyt chuda, uroda do poprawki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszka panna
świątczak ma dziwne zęby dwa pierwsze sa mniejsze i wsteczne a dwa te poboku dłuzsze......dziwnie to wygląda i fajkowy nos jak u wisniewskiegiego. i wygląda jakby śmierdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prorffnjf
bo smierdzi jest nie domyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 albo 28
Dla mnie wstrętna, po prostu wstrętna jest Maria Peszek. Niekobieca, jakaś zaniedbana, w szmatach nawet na gali. OHYDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklamali cie chyba
Dobra - zerknelam w lustro i musze powiedzieć, że: mam plamistą twarz bardziej niż skrzynecja, w dodatku kwadratową jak frytka, jestem odpychająca :-O Mam też stykające się uda jak Doda i ogolnie nogi jakbym ciagle na beczce siedziała. Z profilu przypominam babe jage jak steczkowska. schudalam i wygladam jak kościotrup niczym cielecka najgorsze jest to, ze nie mam usta jak kozuchowska :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralna
Zaczyna mie denerwować mój wygląd Skrzyneckiej. Jestem chyba do niej podobna. Czy ona nie ma czasem tanoreksji?? Bo ja tak. Jest tak zjarana, że na niektórych zdjęciach nie widac jej twarzy, bo jest tak ciemna! Jak moja! Zgadzam sie, że Kożuchowska nie ma ust, ja też zresztą. Steczkowska i Kukulska - OGóLNIE NAJBRZYDSZE MASZKARONY polskiej sceny muzycznekj. Ja bym je przebiła gdybym była gwiazdą - BYŁABYM WIĘKSZYM MASZKARONEM. Biednej steczkowskiej to i te operacje nie pomogły, mi nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznosci roznosci
-Foremniak ma łeb kwadratowy i w ogole jest koszmarna fujjj, - JA TEZ :-o Frytka kulfon jak pinokio, nawet operacja niewiele dala, bo ryj krzywy pozostal, MI ZOSTAl BUUUU:-o -skrzynecka ma dwa nasleniki zamiast cyckow, po cholere wystawiac taki biust jak nie ma co pokazac ? JA SWOICH PLACKOW NIE POKAZUJE :p -Steczkowska, Doda - moze i ma po operacjach wszystko co potrzeba na miejscu,ale jest niewychowana, wulgarna, ma ubogi zasob slow a do tego ma zadatki na prostytutke - WIEM TO BO WYCHOWYWALAM SIE W SRODOWISKU PROSTYTUTEK ;) -Mandaryna - glosowe beztalencie ale i taniec ma ciagle ten sam, najwyzszy czas zmienic choregorafie - JA NIE UMIEM SPIEWAC I TANCZYC TEZ :( -Edyta Gorniak - emocjonalnie rozchwiana az do bolu, cyganska uroda nie zachwyca - TEZ MAM DZIADKA CYGANA :) -Paschalska zarozumiala bez powodu, nie ma w niej nic ciekawego - TAK JAK WE MNIE :-o -Anka Swiatczak - do konca przegrana dla wielu ludzi, za romansowanie z zonatym facetem, zawistna, podstepna wiesniara - TAK JAK JA :p PS.Jak sie ktos przypomni, to dopisze Aaaa o Steczkowskiej mialo byc, ze z niej niezly wyjec i jakas taka marudna, zbyt chuda, uroda do poprawki - MNIE NIC NIE POMOZE :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dziury w całym
A odnosnie mojej wczesniejszej wypowiedzi spiesze sprostować: - Płaski tyłek Koroniewskiej, ZBYT płaski - ja lubie kacze kuperki, sam mam taki - Nieładny usmiech Kożuchowskiej - ja nie mam jedynek - Tragiczna figura Pauliny Holtz (+fryzury ) - ja mam zakola i lysieje na czubku - Brzydka twarz Kukulskiej - ja mam pryszcze - Straszliwe zmarszczczki beaty Ścibakówny (które miała już w wieku 20-paru lat) + monstrualny, leżący na brzuchu biust - ja tez mam biust, zostal mi po odchudzaniu - Brzydko starzejąca się twarz Ewy Gawryluk - jakaś wychudzona - ja wygladam jeszcze gorzej - niezgrabne nogi Dancewicz - ja mam iksy - CAŁA koszmarna Paschalska - ale ja jestem koszmarniejszy - ohydna Karolina Borkowska z debilnym wyrazem twarzy - ma taki wyraz twarzy jak ja - zbyt męska Ewa Drzyzga - zero kobiecości - ja za to dzieki cycom jestem kobiecy CIĄG DALSZY NASTĄPI ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mój ranking **
skrzynecka - plamiasta cera ja mam wieksze i mniejsze plamki, wiec widze tez je u innych olejnik - nieudany lifting, brzydkie uzębienie, sklejone włosy mi schrzanili lifting, mam fatalny zgryz i lysieje shymalla - straszna nadwaga ja tez mam, prawie otyla jestem dancewicz- wybitnie niezgrabna, obwisła ogólnie zgrabniejsza ode mnie, mi wisza piersi i tylek jabłczyńska - brzydkie oczy, jednym patrzy na wschód drugim na zachód + infantylny głos ja mam za to zeza zbieznego, patrze tylko na polnoc, glos mam podpitego goscia holtz - za duzy tyłek mam co prawda wiekszy ze 2x, ale lubie kryrykowac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nudzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to proszę.
skoro wszyscy zdobyli sie na szczerość to i ja sie przyznam Skrzynecka - obrzydliwe, stare wiszące piersi ,które na siłe wiecznie wystawia na widok publiczny poprzez ogromne dekolty. Zazdroszę jej okropnie, bo mój biust to AA, a moze AAA ... :-O Brodka - nie wiem czy to krzywe usta czy nos, sprawia wrażenie jakby cała była krzywa. Jestem pogieta niczym paralityk i mam koklusz, szkorbut i trądzik :-O Bujakiewicz - chłopska, nalana, wiejska twarz ( taka zdrowa dziewucha ze wsi ) Tak jak ja. Biorą mnie czasem za faceta :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehe
dobre :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad
jestescie zenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to proszę...
kurcze ty to jesteś zabawna i w porzo. :o Że ci się tak chciała to wszystko wklejać i dopisywać, pewnie sama jesteś straszym pasztetem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to proszę...
wiesz, jak ktoś ma kompleksy i jest nieciekawy to zawsze doszukuje się wad u innych... a u siebie ich nie widzi... :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na temat
ten, kto dopisywal te komentarze, to musi byc niedowartosciowany czlowieczek....sposob pisania przedszkolaka, do tego prymitywny jak autorka komentarzy...daj sobie spokoj brzydulo, wyrzywaj sie gdzie indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cos na temat
no wlasnie o takich jak ty pisze :P jak ktoś ma kompleksy i jest nieciekawy to zawsze doszukuje się wad u innych... a u siebie ich nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na temat
no dokladnie napisalas o sobie....przeczytalas komentarze, WSZYSTKIE o paszczurach pasowaly do ciebie no i postanowilas sie zemscic w prostacki sposob...wyluzuj kmiocie, bo sloma ci z butow wystaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórych prawda boli
oj boli :-D hahahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cos na temat
jasen, heh jasnowidz sie trafil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×