Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

Wasz ulubiona czekolada -P

Polecane posty

mleczna powietrzna - mauxion lindt - ta czerwona z takim super nadzieniem terravita - kokosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llaolao
tylko biala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marigo_
A jakie byscie mi polecili czekolady z półpłynnym nadzieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakoszka czekolad
nesti ---> fajny topik 🌼 Ja uwielbiam wprost Terravitę marcepanową to nowość , jest przepyszna , ach zaraz kończe prace i wskocze sobie kupić , tak mi smaka zrobiłyście !!! Pozdrawaiam Wszystkie czekoladowe Panie i Panów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestle z orzechami i rodzynkami, czeska czekolada Studentska z orzechami, rodzynkami i galaretką i niemiecka - każdy smak, ale nie pamiętam jak się nazywa, ale zawsze poznam ten specyficzny kwiatuszek na każdej kostce czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania_
Ja uwielbiam wszelkie czekolady z nadzieniem.próbowałam ostatnio czekolady Nestle i według mnie jest za słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindt....pomaranczowa:classic_cool: ostatnio na Litwie znalazłam podobna...Koruna....tez pyszna... no i wszystkie gorzkie...im bardziej...tym lepiej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkiego rodzaju białe czekolady, oraz taka z calymi orzechami laskowymi w czerwonym opakowaniu, nie moge sie teraz przypomniec nazwy i jeszcze cos z netu POWIEDZ MI JAKĄ JESZ CZEKOLADĘ, A POWIEM CI KIM JESTEŚ Czy wiecie, że kształt i nadzienie ulubionej czekolady może być kluczem do poznania charakteru człowieka? Dowodzą tego badania nowozelandzkiego psychoterapeuty Murray�a Langhama. Wg. niego amatorzy: - czarnej czekolady - to ludzie myślący perspektywicznie, - czekolady nadziewanej masą kawową - niecierpliwi, - z pomarańczowym nadzieniem - świetnie sprawdzają się w nadzwyczajnych sytuacjach, - czekolady z nadzieniem toffi - zmysłowi, - brazylijskich orzechów w czekoladzie - to osoby stylowe i kulturalne, - migdałów w czekoladzie - myślą szybko i lubią eksperymenty, - czekolady mlecznej - to osoby romantyczne i skłonne do nostalgii, - białej czekolady - są niezdecydowani, - gorzkiej czekolady - lubią rzeczy dobrej jakości. - trójkątnych - egoiści lubiący znajdować się w centrum wydarzeń i odznaczający się małą wrażliwością na uczucia innych, - kwadratowych - osoby uczciwe, na których można polegać, - w kształcie diamentów - ci, którzy lubią być rozpieszczani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniqqkatos
Gorzka czekolada- uwielbiam. To jest dopiero smak czekolady, a nie jakies mleczne czy białe;) Dla wszystkich kobietek, ktore chca sobie poprawic humor polecam strone czekoladowa: www.czekoterapia.pl. Mi poprawiła humor, jak to czekolada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauxion choco time taka powietrzna uwielbiam niestety rzadko ja mozna ostatnio dostac :( inna z galaretka cytrynowa kupuje na bazarach ;indt lindor taka czerwona z jakims nadzieniem i wawel zloty kasztanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtravvagaunz
wszystkie milki i kinder dla mnie maja najlepsza czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet1976
Rzadko jadam jesli juz to mleczne . Wyróznie : Taka z linii tesco z nadzieniem miętowym,nie wiem czy jeszzce są ale w Biedronce były takie fajne mmmmmmm Alergo sie nazywały. Z markowych Milka, Milkowe czekoladowe serduszka wymiatają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet1976
Młodsze osoby mogą nie pamiętać ale kiedyś były takie czekolady Fructolada-to były takie galaretki oblewane czekoladą w roznych smakach w formie tabliczki czekolady. Krótko to było jakos na rynku, wycofali a szkoda ,Pycha było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×