Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja nie strasze tylko uprzedzam...pochodze z okolic RYBNIKA woj.slaskie i powiem ci ze tam nawet sa zapisy na 2010 i nie ma w tym nic dziwnego.... bo sala jest piekna i duzo osob pomiesci. ale mam nadzieje ze u was jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
Szczerze mówiąc to ja się nie bardzo orientuję, jaki u mnie jest stan na 2008 rok ;-). Wiem tylko, ze na 2007 nie ma juz w ogole. Ale to tak u Ciebie jest na ta konkretnie jedna sale takie oblozenie, czy generalnie we wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
No ale 2010 to juz na prawde przesada wg mnie ;-). 4 lata do przodu? Zwariowali ludzie. Bo półtora roku do przodu to jeszcze- tzn wiadomo, ze nie podoba mi sie to, ale co zrobisz? takie sa realia, przynajmniej tu u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja myslalam,ze jak pojade na przyszly rok do poslki to wtedy wszytsko pozalatwiamy......ale tak przez przypadek zadzwonilam do tej sali i zapytalam sie jak to u nich wyglada.ona nam mowi ze sa zapisy na 2010 i ktora data nas interesuje.mowie jej ze 2008 02 sierpien a ona mowi ze musi mnie zmartwic ale nie ma wolnego....a ja jej mowie ze myslalam ze ona mnie wysmieje ze chce z 2 letnim wyprzedzeniem sale zajmowac....ale taka jest prawda ze tam gdzie mieszkam,,,najlepsze sale sa poazajmowane z takim wyprzedzeniem.wiec my sobie ustalislismy date a nasi rodzice pojechali tam wczoraj zaplacili zaliczke i podpsiali umowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyszly rok napewno takiej fajnej sali bym nie zalatwilam.... aha i taka ciekawostka w tej sali nawet nie ma wolnej srody ani wtorku wiec jest bardzo oblegana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
widocznie musi byc na prawde super i do tego duza, skoro tyle rezerwacji juz maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet wrocil z pracy i widzial ze czy tam tu topiki o slubie i powiedzial \"arto chyba o konkretnej dacie pomyslec prawda Kochanie?\" :) to moze bedziemy dzis o tym gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
Mona super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ide zyczcie mi powodzenia:) nie wiem kiedy wroce bo zapowiada sie mily wieczor:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaka
hej dziewczyny orientujecie się może jakie są fajne sale w okolicach Bielska-Białej w stronę Andrychowa?? Ijakie sa terminyich rezerwacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie! :) jestem za granca (z moim Kochaniem:)) i na necie moge byc tylko raz dziennie oprocz weekendow i piatkow takze troche sobie teraz popisze bo do poniedzialku to uciekna mi wszystki watki:) tak w ogole to dzieki za odzew:) mmmmmmmonika - zareczyny planujemy oboje tylko w tym sensie ze co nieco o tym gadalismy, reszte pzostawaiam w Jego gestii:) _mona_ - jestem z okolic Bialegostoku z tego co sie zorientowalam to wszystki macie narzeczonych/chlopakow starszych od siebie, dlatego iektorych moze dziwic ze my juz myslimy o slubie(przypominam ze mo chlopak ma 20 a ja 21 lat) ale my naprawde tego chcemy i to On zaczal pierwszy o tym wspominac:) Zreszta moim zdaniem (i nie tylko moim) zachowuje sie On o wiele dojrzalej niz jego rowiesnicy, czesto zachowuje sie dojrzalej ode mnie:P heheeh jesli chodzi o sale to w mojej okolicy sa tylko 2 ktore bierzemy pod uwage,po pierwsze dlatego ze sa na wystarczajaca ilosc osob(ja mam liczna i lubiaca poszalec rodzinke), a po drugie wygladaja calkiem calkiem :) to do poniedzialku Kobietki:) pozdrawiam i zycze milego weekendu:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) a więc My wczoraj ustalilismy ze slub bedzie najpozniej w maju 2008 ale wolelibysmy czesniej na przyklad na Wielkanoc:) to juz cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona on
do tego 2008 roku moze cie jeszcze do wiatru wystawić, wiele sie moze zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mona
oswiadczyl Cie się? jak to wyglądało? gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi sie oswiadczyl cztery miesiace temu;) a teraz dokladniej chcemy ustalic date :) a zlsoliwe komentarza mam w....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona może lepiej w maju?? wtedy wszystko kwitnie :) ja bym tak baardzo chiała w maju... ale to raczej niemożliwe, bo wtedy będe akurat studia kończyć... ostatnie egzaminy, obrona :o Niebardzo to się zgrywa, więc zostaje opcja we wrześniu W tym roku stwierdziłam ,że jesli mialbyby się trafić takie straszne upaly przypadkiem, to lepiej w jakims chlodniejszym miesiacu wesele organizowac A we wrocławskim ogrodzie botanicznym w maju jest przepięknie :D ...tak mi się tam zdjecia marzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tam raz i rzeczywiscie bylam zachwycona :) u nsa w poblizu nie ma takich cudnych miejsc, tylko Lancut ale pewno nikt nie wie gdzie to jest;) jeszcze sie zastanowimy ale na swieta i tak sie zawsze cala rodzina zjezdza wiec nie musieliby jechac specjalnie a mamy rodzine tez w innych krajach wiec moze lepiej na Wielkanoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam porade
loonia--->>jeslibedziesz chciała to napisz na mojego maila /kaczka196@interia.pl/to podam ci namiary na fajny zespol z wrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaa
Mona na to świetnie, ze już coś konkretniej wiecie. Co do ogrodu botanicznego we Wrocku to faktycznie jest cudny, tak samo jak ogród japoński, nawet bardziej mi się ten japoński podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W japonskim byłam chyba z 14 lat temu ostatnio... jeszcze przed powodzią :) W sumie to zawsze mogę się tam wybrać i porównać, który ładniej wygląda. Jak się przeprowadzę to do japonskiego będe miała jakies 10 min autobusem, wiec moze sie zmobilizuję łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
A mi się nudzi i policzyłam ile nas już jest i wyszło nas już 12 ;-), a pewnie z miesiąca na miesiąc bedzie nas coraz więcej ;-). Z tych 12 osób na razie, to: 4- które już cą po zaręczynach 5- które na razie pozostają w sferze marzeń ;-) 2- które się nie określiły 1- nie zaręczona ale planująca Pozdrawiam ja Statystyczna ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Sory,że wczoraj nie odpisałam,ale net mi padł :/ Taaa dziękuje za gratulacje.To fajnie,że jestesmy rówieśniczkami :) Jasne,że zawsze można sobie pogadac o ślubie,bo tak czy siak wyjdziemy za mąż,czy to się komuś podoba czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadz ze wkrotce sie statystyki polepsza i bedzie nas wiecej i wiecej narzeczonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
Też mam taką nadzieję ;-). Może sobie założymy jakąś poczekalnię czy co? ;-) Zawsze to można wypić kawkę, poplotkować i poczekać razm w miłej atmosferze. Kto jest za? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny pomsl:D wyjeżdzan nad wodę i bede dopiero jutro wieczorem papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkaaa
Hej dziewczyny a jak wy rozmawiacie z facetami na temat ślubu i wesela? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×