Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja jestem z okolic Zawiercia gdzie tez nie jest za duzo sal.Ale ja sie zastanawiam jaka ta sala ma byc. Nie wiem czy chce sale z dwoma pomieszczeniami,osobna na taniec i osobna ze stolami,czy tez moze 2w1???A wy jaka wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat mam 2 w 1 powiem szczerze nie podobaja mi sie takie sale gdzie osobno mozna jesc a osobno trzeba isc tanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,ja myslalam ze mnie wysmieja ze chce zarezerwowac sale z 2 letnim wyprzedzeniem(bo tez bylo takich glupich komentarzy,ze to duzo czasu itp)a tu mi kierowniczka sali mowi ze zajete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na weselu w okolicach przemysla i tam była taka super sala, ze troszke z boku, 2 stopnie nizej bylo miejsce do tanczenia:) bardzo mi sie to podobalo bo goscie wszystko widzeli, a tanczace pary nie musialy sie bac ze wpadna na kogos kto akurat cos je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak mysle,ze to bedzie lepsze rozwiazanie.Kaseta pozniej moze tez bedzie lepiej wygladac bo i tych przy stole sie nakreci i wogole.Szkoda tylko,ze tu u mnie to dwie taki sale sa, w tym jedna bardzo droga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos wie moze jak jest
z salami na sierpien 2008 w trojmiescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
Monika to jesteśmy na tym samym etapie- tzn marzenia ;-). Ja się nie rozglądam na razie za salami ani za niczym, ale fajnie jest sobie poczytać, popisać a widzę, ze niektórym to się nie podoba. A przecież jest pewna różnica m-dzy oglądaniem a zamawianiem. Ale niektórzy widocznie nie widzą różnicy. Ale to już nie moja sprawa. A napisz coś, jakie macie plany Monika, czy w ogóle macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że MY dziewczyny z tego topiku się doskonale rozumiemy:) jak widać był od potrzebny bo w 2 dni przekroczyłysmy setkę wpisów:) plany mamy narazie zarysowane tak ogólnie, chyba tak jak wszyscy na tym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
a powiem wam jeszcze, apropo zazdrośnic, że tak samo krzyczały, jak pojawił się topik "przygotowania w toku, bo slub w 2007 roku". Gdzieś mnie obchodzą ich poglady na ten temat. Jak chcą sobie rezerwować sale czy co tam innego 3 m-ce przed slubem, to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
Monika- to nawet lepiej niż my- bo my nawet ogólnie nie mamy zarysowanych planow, tylko takie luxne rozmowy na ten temat :-). Ale czy to znaczy, ze nie mogę dyskutować sobie na tym topiku??? Głupie baby co niektóre ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem , że krzyczały, bo też go sobie podczytywałam:) wiecie co- zastanawiam się co robią pary jak się okazuje, że nagle (z wiadomych przyczyn:) ) muszą się poprać i zorganizować przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
Monika z tego co ja wiem, to albo robią od razu ślub i wesele w środku tygodnia (też z wiadomych powodów), albo robią tylko slub cywilny i potem kościelnym z weselem już po urodzeniu maleństwa, często nawet połączony z chrzcinami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadz ze znajde jakies fajne miejsce bo pewno w tym roku nie bedziemy jeszcze rezerwowac sali tylko wstepnie szukac, a tu slysze ze juz na 2010 mozna sie zapisywac:/ bylam na jednym weselu gdzie byly dwie sale jedna do tanczenia a jedna do jedzenia i mi sie osobiscie to nie podobalo ale to wszystko zalezy od miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_mona_ my właśnie też tak!:) narazie wstępne oględziny:) w tej bogdance w łańcucie co Ci pisałam jest osobna sala do jedzenia, a na zewnatrz taki duży namiot do tanczenia:/ szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka_21 - spokojnie Kochana:* chyba najlepiej tamten topik zignorować:))) niech się wściekają. MY w tym czasie tutaj będziemy sobie w przyjemnej atmoswerze plotkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze i racja ale i tak sie nie dam obrazac Nas wszyscy przyspieszaja,zeby juz w nastepnym roku ale to jest niemozliwe.Najpierw przeciez musimy zareczyny zrobic, a dopiero potem isc szukac i zamawiac sale wiec poltora roku trzeba miec, nie da rady w przyszlym.Poza tym nie wyrobilibysmy sie z kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
Kurcze Nitka poniosło Cie ;-). Ale dobrze. Może się zamkną. A najlepiej faktycznie zignorować. Niech sobie mysla co chcą, ich topik zniknie a ten będzie trwał :-). Mam taką nadzieję przynajmniej ;-). A która z was na razie zostaje w sferze marzeń tak jak ja i Monika? Tzn przed zaręczynami - uścislając :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×