Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej! Kasiatko napisz jak tam u lekarza. Co do wczorajszego mieszkania - to nie to. Pokoj niezbyt duży, za to wielki korytarz i spora kuchnia (na 2 osoby taka nam niepotrzebna), praktycznie nieurządzone, 2 meble na krzyż, stare okna... Szukamy dalej - dziś o 18.30 i jutro o 16.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn, napewno coś znajdziecie, w koncu masz doświadczenie ;) ja natomiast nie wiedzialabym na co zwracac uwage, jedynie z polecenia mogłabym sie zgodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Kasiatko - daj znac, jak wrocisz Gosiaczek - wieeeedzialam ;) Gratulacje!! :) Miłej wycieczki (allleeee zazdroszcze :) ) Cafka - poprosze z mlekiem bez cukru ;) Belleteyn - niecierpliwa? :) tez bym byla...ale moze dzis sie uda - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Babitku 🖐️ niestety spółzniłas sie na kawkę ;) ale spróbuj jutro :) ja jutro jade do mojego M. bo Jego rodzice świętuja 25 lat po slubie i bedzie impreza ;) jutro tez mają być ogłoszone Nasze zaręczyny i jestem taka podekscytowana :D jestem ciekawa reakcji i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co mi jest? mam poirytowany brzuszek....widocznie jem cos co mi szkodzi...tylko ja za chiny nie wiem co...jemy w sumie to samo tylko w roznych proporcjach..duzo warzyw, owocow..nie mam pojecia co mi szkodzi...mam zmienic diete wiec od dzis koniec z chipsami, orzeszkami, i pizza...slodyczami tez...hmmm jak ja to zniose bo lubie takie zarcie od czasu do czasu...ale zobaczymy czy jak ogranicze takie jedzenie to mi to przejdzie...bo wygladam smiesznie..wysoka szczupla a brzuszek jak nie wiem co....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiątko, dobrze ze to nic poważnego, zmiana diety powinna pomóc, wiesz takie rzeczy jakie lubisz możesz jesc ale w określonych proporcjach, także nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Ja juz jestem w domu z pracy :) Balon strzelajacy:http://aukcjewp.wp.pl/search.php?string=balon+strzelajacy gosiaczek--- zycze tylko ciepla zonqa ---i jak uczelnia,spodobala sie cafka --spoznilam sie na kawe.) Troche przygod sie nazbieralo ale mysle ze terau juz bedzie ok. Belleteyn powodzenia wszukaniu mieszkania ,ja rowniez to przerabiam ale narazie nic nam sie nie podoba. Cafka no to jutrzejszy dzien bedzie bardzo fajny nie to ze impreza to jeszcze zawiadomoenie o waszych zareczynach super. Kasiatko .---dobrze ze to nic powzanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik, szybciutko coś wróciłas z pracy :) bardzo się ciesze z jutrzejszego dnia, mam motylki w brzuchu jak sobie o tym myśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nareszcie slonce :) ja dzis na 17.30 ide do kosmetyczki troche sie zrelaksuje . kasiatko dobrze ze bylas u lekarza a jeszcze lepiej ze to nic powaznego.ja w przyszlym miesiacu chce sobie porobic wszystkie badania i odwiedzic kilku lekarzy.nie wiem ale ostatnio tak jakos postanowilam zadbac o siebie jeszcze bardziej i przebadac sie. tym bardziej ze w przyszlym roku o dzidzie zamierzamy sie starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak sie przejde do lekarza u nas w Polsce:)tym tutaj nie ufam..juz kilka razy u nich bylam i jeszcze nic mi nie poradzili na to co mam od dluzszego czasu...czasami mam bradzo duze omdlenia, kreci mi sie w glowie i nie moge funkcjonowac, musze lezec...mam wrazenie jakbym miala zaraz pasc..a jak im mowie to oni na to nic...:(ehhh wroce do Polski to sie przebadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek, ja tez sobie powiedziałam ze zrobie coś wiecej w kierunku zadbania o swoja cerę, mam koleżanke która jest kosmetyczką a w dodatku robi mi paznokcie, wiec tez sie wybiore na oczyszczanie twarzy :) dzisiaj bylam na solarium zeby podtrzymac opalenizne bo sloneczka u mnie juz chyba tydzien nie ma :/ no i przed weselem tez sie bede musiała jakos zarumienić ;) bo ja z reguły na solarium sie nie opalam ale raz na jakis czas nie zaszkodzi ;) Rybnik fajna taka praca :) Kasiątko, a może Ty nie jestes dotleniona...? wiesz ja nie jestem lekarzem ale moja znajoma tez tak miała znaczy podobnie zawroty głowy i to wlasnie w takim okresie wiosenno letnim, dostała tabletki i jest OK. wiec moze warto lekarza zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiatko jesli jesz bardzo duze lub duze porcje warzyw i owocow to duzy brzuch moze byc tego efektem zmniejsz ich porcje a brzuszekpowinien spasc wiem cos na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna wyprawa \"mieszkaniowa\" odfajkowana z rezultatem... żadnym. Bo pani właścicielce mieszkania się godziny pomyliły i czekała na nas godzinę wcześniej. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn nie denerwuj się, widocznie to ma byc inne mieszkanko i to jakiś znak był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam dodac, że mam juz zamówioną kucharkę, która będzie piekła ciasto tort i ciasteczka, u mnie jest taki zwyczaj ze panna młoda rozwozi ze swojej strony kołocz weselny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn! U nas poszukiwania mieszkania trwaly 2 tyg. Jakies szczecie mielismy chyba. No i teraz juz mieszkamy w naszym gniazdku. Zycze Wam owocnych poczukiwan. Kasiatko!!! Oby brzuszek nie bolal... A propos zawrotow glowy to ja mialam przez pol roku. Okazalo sie, ze mialam zapalenie wezlow chlonnych i bylam juz w koszmarnym stanie. Moj organizm nie funkcjonowal normalnie. Stad mialam te zawroty glowy. Tydzien po tabletek przeszlo jak gdyby nigdy nic. Az sama bylam zdziwiona. Zrob sobie tez badanie na anemie. Brak zelaza tez moze miec dziwne skutki. Rybnik!!! Ciesze sie, ze dokumenty dostaniecie na czas i bedziecie mogli swobodnie pojechac do Polski i wypoczac. Mysmy w zeszlym roku mieli tez przygode.Tydzien przed wyjazdem do Polski mielismy wypadek. Autko ledwo zdarzyli zrobic, ale..udalo nam sie. Glupolek!!! Jestem za zbadaniem sie w zwiazku z dzidzia. Tez planujemy jakies stworzonko po slubie, ale ja chce byc dobrze przygotowana. Czyli...Od 5 lat biore tabletki. Planuje je juz teraz odstawic, zeby moj organizm mogl sie oczyscic i sam zaczac funkcjonowac bez dodatkowych hormonow. Jakis kwasik foliowa bede chciala brac pol roku przed planowanym dzialaniem. Palenie rzucilam juz 2,5 roku temu. Mi sie tak zegar biologiczny wlaczyl, ze powiem Wam szczerze, ze nie ma dnia, zebym nie myslala o dziecku. Mykam malowac sciane, bo po parapetowce jakies obdarcia sie na niej pojawily. Udanego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podzialyscie? Ja jeszcze nie poszlam malowac tej sciany. Tak sie najadlam, ze mi sie nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem, bo powinnam zakuwać. Moje poszukiwanie mieszkania trwa krótko - na razie widziałam jedno. No ale same wiecie, tak bardzo się ekscytuję :) :) :). Co do dzieci, to mój zegar biologiczny jeszcze nie tyka - chcę je mieć, ale na pewno nie w najbliższej przyszłości (2-3 lata). Jak to będzie, czas pokaże :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzieci, to mam czasami takie dni ze chciałabym, ale niestety sytuacja mi na razie na to nie pozwala znaczy Nam, ale po slubie tj. w przyszłym roku zaczniemy sie starać pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak ;) ciekawe jak tam Głupolek na wizycie u kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pomalowalam. Ale fajnie.Nic nie widac, ze ktos ja pobrudzil. My teraz tez nie chcemy dzieci, dopiero po slubie, ale jak odtawie tabletki to bedziemy musieli sie liczycz, ze moze cosik wyskoczyc. Jakies baby. Ps. Male pytanko. Ile wodki na glowe liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale to napisałam ;) miałam na myśli litr na os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie dwie butelki? Litrowe? ;-) My chcemy 1 litr na glowe, ale mi sie wydaje, ze to troche duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×