Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Aleście się rozpisały... Chyba z 15 minut nadrabiałam. Ja zakuwam i nie siedzę na necie. Co do samochodu to będę brała czajkę (pierwszy od góry) z tego linku. Trzeba wejśc w zakładkę limuzyny. http://www.waszeudanewesele.pl/ Góry Świętokrzyskie to super pomysł na wycieczkę weekendową - wiem bo z tych okolic pochodzę. Z kolei Roztocze jest na Lubeszczyznie i do niego też mam sentyment (Okuninka itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że szyję, bo moja mama jest krawcową :) moge sobie wybierac i przebierac, kiedys moja Rodzicielka w Telimenie pracowała, pza tym co roku komus szyje suknie :) My za osobę płacimy 165....w tym ciasta, napoje i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Ineska stronki fajne ;) Belleteyn auto super ;) ja zeby zmniejszyc troche koszty, mysle nad kims znajimym z fajnym autem, mam jedno auto na uwadze jeepa nissana nowiutki od kolegi zza drzwi, ale za rok czy ja wiem czy to bedzie takie fajne? jak znajde fotke to wam pokaze, ale bedzie z tym ciezko bo ja nie wiem jaki to jest model, i tez fajnie w plenerze wygladaloby te autko, no nic to tylko tak pomyslalam... a co do ceny za osobę, dziewczyny wybaczcie mi ale wprowadziłam was w błąd :( 130 zł to jest w pierwszy dzien za drugi płace połowe tego wiec to bedzie okolo 200zł na dwa dni od os., gapa ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja prawie zapomnialam o Tobie ;) super sie masz, że Twoja mama szyje, naprawde! ja mam kolezanke jej mama szyje ale niestety nie dla ludzi owszem czasem mi cos tam poprawila, ale szyć to szyje tylko dla rodziny i zawsze ta moja kolezanka miala najnowsze trendy, zawsze mi sie to podobalo i troche jej zazdroscilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link mi dziala i wlasnie widze na nim jeepa ale fajne autko. Ja tez sie ciesze ze w koncu sie wybieramy na basen troche sie odrelaksowac. wczoraj wieczorem jeszcze dzwonila szefowa z propozycja czy nie chcialabym zarobic troche kasy ....chciala abym jej wysprzatalam mieszkanie .....no coz ale musialam jej odmowic bo bylismy wlasnie juz umowieni na basen ale kto wie moze nastepnym razem zawsze jakas kasa wiecej (tutaj za sprzatanie duzo placa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny wczoraj sluchajac piosenek jakie mam znalazlam nawet fajna piosenke kINDLA -tYLKO tY (nawet nadawala by sie na pierwszy taniec) Teraz ja ciagle slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze zagranicą wiecej płacą, szkoda ze nie u Nas :/ rybnik a daj linka to ściągnę sobie ta piosenke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja narazie uciekam moze jeszcze wskocze na chwilke przed basanem (nie wiem o ktorej moj malzonek wstanie ) Narazie milej soboty kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem jaki taniec by pasowal do tej piosenki bo nie jest ona taka powolna jak Kindla z kims takim jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka dalam ta piosenki do wrzuty wiec sobie ja posluchaj nie ebd eci jej narazie wysylac na emaila dobra ja uciekam do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka ładna, w ogole kindla ma przyjemne piosenki jak dla mnie, wiesz zespół Ci moze wolniej zagrać bedą mieli czas zeby cos fajnego z nia zrobic, ja jednak zostaje przy pierwszej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, a Ty jaką masz piosenkę. Ja myślałam o Zabiorę Cię -Kancelarii. Tylko może trochę za bardzo oklepana, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo przez jeden dzien mnie nie bylo i tyle do czytania hehe:)ale sie rozpisalyscie:)bardzo ladna pioseka rybnik:)gosiaczku tak piosenka ady biedrzynskiej tez\\ mi sie podoba:)tak mowilysvcie o tych weselach:)nas jedna osoba kosztuje 170 zl + jak chce pokoj musimy doplacic 20 zl ale w cene nie sa wliczone ciasta, alkohol i owoce..ja uwazam ze ta sama jest za droga co ja mamy, mysmy na poczatku wybrali inna ale pod wplywem rodzicow zostala ta...zespol wyniesie nas z 2300 tak mysle - ogolnie kosztuja 2000 ale chca miec pokoje osobne wiec jakos tak wychodzi.co do kwiatow bede miala kalie lub sloneczniki ktore uwilebaim:)najgorzej z suknia bo niby mam cos na oku a z 2 str nie..chyba jak juz bede w polsce poprostu sie rozejrze...nie wiem co z wlosami..mam dlugie prawie do pasa...pewnie sie czuje jak sa rozpuszczone..wiec mze je jakos pokrece...co do samochodu...to nie wiem co bede miala bo mama sie tym zajmuje:)powiedziala ze chce zrobic niespodzianke:)jeszcze tylko cos okolo 3 tyg i wracam do domku:)nie bede miala za bardzo dosteou do internetu przez jakis czas ale jak tylko bede miala to sie odezwe:)milego dnia ja zmykam do pracy:)duza buzka da waspapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy Kindle \" z Kimś takim jak Ty ...\" :D zakochalam sie w tej piosence jak tylko ja uslyszałam, zresztą mój M. też :) ma prosty fajny wpadajacy w ucho tekst, wiec mysle ze jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka a wiesz ze ja nie znam tej piosenki Kancelarii, masz linka, bo chętnie posłucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane. jestem w lekkim szoku tyle stron do czytania zawsze bylam na biezaco a dzis musze czytac zaleglosci :) nusia gratuluje i trzymam kciuki takze dzis za ciebie. dziewczyny nie wiem jeszcze jaka piosenke na pierwszy taniec ale napewno cos wolnego tym bardziej ze to bedzie pierwszy taniec nikogo na parkiecie tylko my i wszystkie oczy beda skierowane na nas. jezeli chodzi o koszty kto za co placi:wiec wszystkie koszty dzielimy na pol w sumie to ze swoich pieniedzy wyprawiamy wesele:) musze doczytac reszte bo czytam tylko tak skaczac po waszym wypowiedziac;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ponadrabiam odpowiedzi. Jeśli chodzi o 1 taniec to mamy sporo pomysłow, chcielibyśmy, żeby to był walc angielski. Ja płacę 130 zł/os, ale za jeden dzień i bez alkoholu i napojów. Poprawiny będziemy robić u mnie na działce, bo rodzice mają działkę i piękny ogród i sad. Planujemy zrobić po prostu grilla, pod chmurką, o ile pogoda pozwoli. Co do alkoholu to planujemy liczyć 0.5 l na głowę, przy czym u mnie w rodzinie jest sporo osób niepijących lub pijących symbolicznie, dla nich zamierzamy kupić karton jakiegoś wina i może skrzynkę lub dwie piwa. Ja się wciąż zastanawiam, ile liczyć napojów na głowe - to będzie środek sierpnia, więc pewnie będzie gorąco - podejrzewam, że ok.2-2.5 litra, no i jeszcze trzeba będzie jakiś zapasik mieć, choćby na poprawiny miał zostać. Liczyliśmy na głowę karton soku i napój 1.5l. Ostatnio mieliśmy lekką różnicę zdań, bo ja stwierdziłam, że nie podoba mi się jak na stole stoją takie wielkie 1.5 l flachy i, że trzeba kupić napoje w takich małycv butelkach - 0.3 czy 0.5 l. Tomek stwierdził, że wg niego nie ma różnicy. Moim zdaniem to nieciekawie wygląda - dlatego soki powinno się poprzelewać w jakieś dzbanki a napoje kupić takie małe. A wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn ja Ci szczerze powiem ze sie nie zastanawialismy jeszcze, z tym jest troche czasu, wiec mysle ze dojdziemy do jakiegoś konsensusu, ale tak między nami kobietami ;) to mężczyzni nie przywiązuja dużej wagi do takich rzeczy i z regułu kobieta o tym decyduje, ja np. płace za restauracje i wszystko co zwiazane z konsumpcja, czyli ja wybiore wstępnie menu, oczywiscie obgadam je z przyszłym mężem bo to Nasze wesele, ale myśle ze to ja będe tym głownym \"motorem\" ;) natomiast On bedzie wybieral w kwestii w której On sie bardziej zna m.in. własnie alkohole bo ja nie mam pojęcia co i jak ;) to są tylko przykłądy bo rzeczy do załatwiania jest mnóstwo, ale po Moim Mężczyznie widze, ze to ja muszę go napędzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to jest tak, że każdy płaci za swoich gości - taka padła propozycja i ok. Alkohol i napoje, samochód, zespół itp. dzielimy na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym, żeby to już nastąpiło :D jak pomyśle o ślubie to aż motylki mam w brzuchu :D oby ten rok szybko zleciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×