Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie :) Ale Wy wczesnie wstajecie :) Ja jak tylko moge, klade sie spac o 3-4 nad ranem i wstaje o 12-13 :) oczywiscie nie w tygodniu, bo wtedy wstaje do pracy. Belleteyn - znajomi na weselu zdecydowali sie na litrowe butelki (cola, fanta, sprite i wody gaz. i niegaz.) i żałowali - napoje sie rozgazowywały - nie każdy je zakręcał, ludzie nie wylewali ich do końca, tylko jak byla powiedzmy 1/3 butelki, zostawała, a każdy otwierał kolejną, dodatkowo wtedy było ciepło, na sali bylo dosc ciepło, napoje byly cieple. A w malych butelkach jak donoszą regularnie, to po pierwsze goscie wylewają całe do szklanek, po drugie donoszą schłodzone i nie nadarzaja sie grzać. Dlatego uwazam, tak samo, jak Ty :) ze powinny byc male butelki. U nas są dość duże szklanki (z czego się bardzo cieszę), więc pewnie cała taka buteleczka będzie wchodziła na raz. A soki - słusznie, że w dzbankach - po pierwsze ładniej wyglądają, po drugie przy nalewaniu się gości nie pooblewają :) Z alko u nas będzie wódka, wino białe i czerwone i na stole wiejskim będzie bimber (raczej symbolicznie - taki gliniany dzban) i 4 nalewki w różnych smakach - jakis ajerkoniak, nalewka z jeżyn itp. - też w niedużej ilości, symbolicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ----------->:( szybko wyleciałam z forum ;) kilka dni matur i ogólnego balaganu, a juz nikt o mnie nie pamięta :o no nic... tak, to naprawdę szczęście, że mam mamę krawcową, na wszystkie ważne wieczory, wyczarowywała mi co tylko sobie upatrzyłam w katalogu...moja mama aktualnie jest krawcową w teatrze, więc jest zaprawiona w strojach wszelkiej maści :) Dziewczynki, ja nie chciałam mieć w ogole wodki, ale ulegliśmy rodzicom i troszkę jej będzie...ale wśród alkoholi królować będą wina białe i czerwone :) soki oczywiscie lepsze niz napoje, ale u nas beda i soki w dzbankach i napoje w butelkach póllitrowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sorki ze nie czytam zaleglych postwo ale chcialam wam cos powiedziec. Na basenie bylo dobrze jestem troche poobijana ....ale okazalo sie ze moj malzonek zgubil caly portfel z wszystkimi dokumentami z karta banku itp. Karte z banku juz zablkowalismy a reszte papierow bedziemy zalatwiac wponiedzialek ciekawa jestem czy ze wszytskim zdarzymy do Polski SAME PROBLEMY I WYDATKI ale jestem WSCIEKLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja, kochana, jak nikt?! Ja Cie nawet na chwilke nie zapomnialam! :) Ja sukienke takze szyje, ale u krawcowej - szylam u niej juz sukienke na \'świadkowanie\' i wtedy panna mloda u niej slubna szyła - jest swietna i niedroga, wiec sie nie zastanawialam nawet. Iza - przykro :( no bedziecie mieli sporo zalatwiania. nie wiem, czy nie powinniscie zglosic od razu na policji zagubienia dokumentow, zeby nikt ich nie wykorzystal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tutaj na policji nie trzeba nic meldowac tylko musielismy zablokowac karte zeby nam pieniedzy nie wybrali. Ale jak to wiadomo my polacy zaraz pojechalismy na policje i wlasnie policjant powiedzial ze nie musimy nic meldowac oprocz karty no i pozalatwiac na nowo wszytskie papiery i dokumenty nawet dokumenty z auta bo nci nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! My dziś byliśmy u księdza. Termin wyznaczony 23 sierpień 2008:). Jutro jedziemy zobaczyć dwie sale i jedną z nich potwierdzić. Dziwne uczucie mnie u tego księdza ogarnęło - radość pomieszana z takim \"jeju nie ma już odwrotu:)\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja- super masz z tym, że mama Twoja szyje. Kurcze, masz Skarb w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę! Cały dzionek się uczyłam, a teraz u mnie w domku mała imprezka :-) mój Marcin, tata i mój brat no i ja :-) rybnik - no współczuję szczerze tak czlowiekowi zawsze pod górę :-( My też chcieliśmy zrobić wesele bez alkoholu no ale ulegliśmy presji mojej rodziny,że na \"takie wesele to oni nie przyjdą\"!no i będzie wódka i trochę wina (pół czerwonego i pół białego). Kupimy w zimę bo trochę taniej :-) spacja - nikt o Tobie niezapomina!!! Masz bardzo fajnie z mamą krawcową!! pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was niedzielnie i milego dnia wam zycze . My wlasnie to co ostatnio kupilismy na allegro wlasnie wczoraj wplacilismy im kase na konto teraz czeba czekac. Spacja nikt o tobie nie zapomnial. Zareczona co tam u was? Zabusia no i u ciebie bo sie nie odzywasz? I co u pozostalych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Rybniczku---> bardzo mi przykro z powodu Waszej straty :( chyba kazdego z nas cos takiego w zyciu spotkalo... Dziewczeta----> to milo, że pamiętacie o mnie, bo juz się wystaraszyłam :) Dotychczas nie odczuwalam tak bardzo, ze narzeczony wyjechal, bo cale dnie mialam wypelnione praca, teraz dopiero tak cicho sie zrobilo... zaczęlam tesknić... Ale moj narzeczony jest tak bardzo operatywny, ze po 2 dniach na obczyznie, znalał prace i juz zaczął zarabiać. Na razie jest mu ciężko, ale mówi, że da radę, bo ma przecież cel :) Jestem bardzo dumna z niego i mam nadzieję, że i ja od razu znajdę zajęcie, by móc jak najwięcej zarobic przez miesiąc... Jesli chodzi o suknie, to moja mama i tak bedzie chodzila ze mna po salonach, bo nie odmówi sobie przyjemnosci kobiecych ogladania córki w białej sukni z welonem... pózniej i tak uszyjemy, co tam sobie wybiore... Czy Wy macie juz świadkow wybranych. Ja od zawsze wiedzialam, ze moja druhną bedzie przyjaciółka, wiec tuz po zaręczynach ją sobie zklepałam;) Natomiast narzeczony nawet jeszcze nie wie, kto bedzie mu świadkował. Martwią mnie nauki przedmałżeńskie, bo podobno są tylko 2 razy do roku prowadzone... Mamy dwie pary, które w tym roku biora ślub w Bazylice, tak jak my, i jedna z nich bardzo chwali sobie te nauki. Mówili, że wiele rzeczy mogli sobie uświadomić i dzięki temu zwrocić uwagę na aspekty, o których wcześniej nie myśleli... Ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJ sPACJO no to twoj ukochany jest bardzo zaradny jezeli juz ma prace. Co do swiadkow ...to chcielismy ja brata (ale nie moze isc bo nie ma bierzmowania)i moj maz tez chcial brata a jeden jest za maly a drugi zyje na cywilnym i tez nie moze byc. Druga propozycja chcielismy tych samych swiadkow co na cywilnym ale znow nie moze byc bo szwagierka jest na cywilnym . I chyba zostanie moj kuzyn i siostra mojego meza albo moj kuzyn i kolega mojego meza jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze był taki zaradny, ale teraz przeszedł samego siebie :) Zyc nie umierac przy boku takiego Przyszłego Męza ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja-zapytaj księdza czy konieczne są te nauki przedmałżeńskie, może w szkole średniej miałaś religię to u nas wystarczy, te ze świadczenie z 4 klasy szkoły średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wszystkie biale kwiaty są piękne :) ja chyba, mimo wrzasku, zdecyduje sie na kalie :):):) Margaretki według mnie bardziej eleganckie niz małe stokrotki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o tych dużych, ale nigdy w kwiaciarni ich nie widziałam:( . A jeśli chodzi o przesądy - to ja nie wierzę. Moja koleżanka brała ślub w maju podobno pechowy miesiąc, a są baaaaardzo szczęśliwym i dobrym małżeństwem i dokładnie jest tak samo z przesądami dotyczącymi kalii-najważniejsze, żeby Tobie się podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są w kwiaciarniach, tylko może nie zwróciłas uwagi :) bardzo ładne są margaretki :) a co do przesądów to oprócz czegos niebieskiego, białego, pozyczonego i nowego... zadnych nie bede brala pod uwagę, a te powyzej ze wzgledu na tradycje a nie na szczescie, bo szczescie od nas zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez o nich, mowie Ci...ja mam imie jak kwiat, wiec jestem ekspertem;) są na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Jak zwykle wstaje z Was ostatnia ;) Iza - dobrze, ze poszliscie na policje, wiecie przynajmniej, ze zablokowaliscie to, co bylo trzeba. Spacja - gratuluje ukochanemu :) dzielny chlopak! Świadkow mamy w komplecie :) - moja przyjaciolka i przyjaciel/wspolnik Adriana Spacja, naukami sie nie martw, bo mozna to zawsze jakos zalatwic, wiem, ze sa koscioly, w ktorych nauki trwaja 1 dzien - idziesz z ukochanym np w sobote na 8 rano, wychodzisz o 19 i masz z glowy. A w innych kosciolach sa bardzo rozne terminy i nauki trwaja caly rok - w kazdym kosciele w innym czasie. wiec gdzies znajdziesz na bank. Kwiaty - z kaliami to nie jest przesąd, to po prostu jest, czy byl zwyczaj, ze wiazanki pogrzebowe robilo sie z kalii, nie dlatego ze to kwiaty smierci, ale dlatego, ze sie ludziom podobaja, tak samo wiazanki pogrzebowe robi sie z róż. Wiec przesadami, nawet te wierzace w przesady zupelnie nie musicie sie przejmowac w wypadku kalii :) Ja kalii nie chce, w sumie ze smutnego powodu - wiazanka na pogrzebie mojego Taty ode mnie, siostry i mamy byla z kalii, więc mi sie wyjatkowo zle kojarza - ale to mi... A uwazam skad inad, ze biale kalie sa sliczne, bardzo \'wdzięczne\' kwiaty, wyrazne ale subtelne, naprawde bardzo ladne, wiec gdyby mi sie nie kojarzyly z pogrzebem Taty na pewno bym sie nad nimi zastanawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke:)) czesc dziewczyny.... wczoraj po dwoch dniach pelnych egzaminow ok godz. 16ej dowiedzialam sie ze zdalam egzaminy na uprawnienia.... jestem niesamowicie szczesliwa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) ja niedawno wróciłam od Narzeczonego :) dzisiaj poważnie rozmawialam z Jego mama na temat ślubu, jest pozytywnie nastawiona, restauracja sie jej podoba, w ogole to mamy troszke zmian, wydaje mi sie że lepszych mianowicie robimy jednodniowe wesele, pierwszy dzien do rana natomiast w drugi dla bliskiej rodziny- przyjęcie. musze nadrobić bo troszke zapisałyscie ;) Spacja a dlaczego w moim kierunku była smutna buźka? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia gratuluje!! Rybnik, rowniez bardzo mi przykro :( Spacja, co do świadków, to jeszce na 100% nie wiemy, bo u Nas chyba bedzie tak ze świadkowie beda inni a starostowie inni, wiec swiadkiem byłby Jego brat a ode mnie nie wiem, natomiast starosta mój kuzyn a od M. strony nie wiemy, wiec na razie mamy po jednej osobie... co do bukietów ładne :) chyba troszke nadrobiłam, ale nie wszystko... ide cos zjesc i wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna była, bo napisałaś, że juz prawie o mnie zapomniałas.... ;) To wazne, by tesciowa była po Twojej stronie i akceptowała Wasze wybory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×