Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

juz wyjaśniłam ;) myśle ze to jest w sam raz na jednodniowe wesele na ok 60 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My liczymy 1 litr na glowe na wesele dwudniowe. Ale bedzie duzo innych trunkow typu: adwokat, wina, piwa, likierki itp. Dla kazdego cos dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona nie działa mi ten link :( a chcialam zobaczyc sukieneczke i fryzurke :) no my szalec z alkoholami nie bedziemy jeszczze nie wiemy co dokladnie bedzie ale napewno cos sie dokupi do tej wodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaproszeń ja mam ślub w czerwcu i mysle ze 3, 4 miesiace przed jest ok, natomiast świadków i starostów wczesniej poinformujemy gdzies 6 miesiecy przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka.Wejdz na ten link i poczekaj 25 sekund. Potem wpisz kod i wyskoczy Ci fotka.Dzialaja obydwa, bo sprawdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna suknia naprawde :) fryzurka rowniez! ja tez zaraz dam linka do fryzurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zaręczona :) ja nie wiem czy dokładnie taka będzie bo obawiam sie rozpuszczonych wlosów ze przy tancach sie spoce ja nie mowie o 2 nad ranem ale popludniu gdzie moze byc upał... ale taka mi sie podoba :) bukiecik ładny ale Rybnik mi odradziła ten rodzaj kwiatków ;) bo ja juz dawałąm linka do mojego bukietu tez z kaliami ale chce je zastapic jakims innym kwiatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam Twoj bukiecik. I byl cudny. Ja i tak uparciuch jeden bede miala kalie. Chce splatac losowi psikusa. A te kwiaty to sie kiedys dawalo na pogrzeb.Teraz juz sie nie daje. Teraz sie tez roze daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn powiem Ci ze bardzo łądne te sukienki takie delikatne, trudno mi sposrod tych 3 wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona--> przez przypadek go znalazłam i od razu zapisałam :) tak ja wiem, ale jak mamie pokazałam to też tak troszke z niechęcią podeszła do niego ;) no zobacze jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukietu jeszcze nie znalazłam, ale marzy mi się taki ze słonecznikami. Zupełnie nie rozumiem tej nagonki na kalie, to takie śliczne kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bede zmykać powoli a jutro zapraszam na poranna kawke ;) dobranoc wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja juz po wizycie jestem oczyszczona :) nastepna wizyta u kosmetyczki za miesiac:) jutro ide na wyregulowanie brwi i henne. cafka wpadne rano na herbate bo ja kawy nie moge pic tylko capuccino. zareczona ja zadnych tabletek nie biore papierosow nie pale ale to tak na marginesie ale o dzidzi myslimy czesto i chcemy bardzo:) dobrze ze rzucilas papierosy gratuluje! belleteyn szukajcie a znajdziecie wlasnie jak sie bardzo chce to czasami nie mozna znalezc ale glowa do gory w koncu cos znajdziecie odpowiedniego dla siebie :) kasiątko masz racje przebadasz sie w Polsce a juz niedlugo tu bedziesz sama wiem jak to jest. gdy mieszkalam w Anglii i bylam chora powiedzieli mi ze nic mi nie jest paracetamol kazali mi brac a ja walczylam z choroba 5 tyg mialam tak pluca odbite od kaszlu ze chodzilam w bandazach. eh ci lekarze.jeszcze troszeczke wytrzymaj i bedziesz w domciu :) Rybnik mam nadzieje ze dokumenty beda w czas przezciez ty tez jedziesz do Polski ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie juz spia to ja tez ide choc mi sie az tak nie chce wylezalam sie u tej kosmetyczki dosc 3 godz na lozku :( i teraz znowu mam isc do lozka:) ale coz to moje ost tygodnie bo juz niedlugo do pracy ide :) wiec troche jeszcze poleze na nim bo pozniej moge czasu nie miec. do jutra dziewczyny dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie wszystkie :) Belleteyn - 3 sukienka jest mistrzowska, juz ją gdzies widzialam, bo bardzo dobrze ja kojarze i jak ja zobaczylam, od razu zapisalam sobie zdjatko :) , a ogolnie styl \'zwiewno romantyczny\' :) sliczne fryzurka z linku zareczonej sliczna wlasnie - zaproszenia - kiedy powinnam wyslac jak slub jest w kwietniu? styczen? na temat wodki juz pisalam :) my kupujemy 0,7 na glowe bez poprawin (poprawin nie robimy) na temat kalii tez pisalam :) dziewczyny - to nie jest zaden przesad, kalie - kwiaty jak kazde inne i sa bardzo modne w wiazankach slubnych. ja jak pisalam kalii unikam, ale to z powodow osobistych, a nie przesadow - a ze sa piekne Belleteyn - fakt - są. kasiatko, slusznie, ze chcesz isc w Polsce jeszcze raz do lekarza, ale przynajmniej \'chwilowo\' jestes spokojna. glupolek - faaaaajnie Ci :) bardzo lubie wszelkie kosmetyczki itp, a najbardziej fryzjera - uwielbiam jak ktos mnie czesze (i nie ciągnie :D ) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was aLe sie rozpisalyscie . Zareczona sukienka super !!!sliczna .fryzurka rowniez ladna co do wodki to my liczymy 0.7 na glowe czyli jezeli bede miec 120 osob to 120 butelek po 0.7 Zaproszenia u mnie bede wygladac nastepujaco. w grudnu tego roku dajemy zaproszenia tutaj w Niemczech a w styczniu wyslemy zaproszenia do Polski wiadomo ze teraz w pracy trzeba dac zameldowanie o urlopie ,wiadomo ze sa wakcje i tak postanowilam zrobic . Bukiet z cywilnego skromny ale fajny. O papiery jeszcze sie nie ciesze bo nigdy nic nie wiadomo,roznie to bywa jak je bed emiec to wtedy bede sie cieszyc jeszcze 24 dni i do Polski jedziemy hutrrraaaaa cafka twoja fryzurka rowniez ladna.cafka ja ci nie odradzilam bukiety tylko wyrazilam swoje zdanie na ten temat :) Belleteyn_ ladne te twoje sukienki ale nie moj gust ....wybralabym z twoich propozycji nr3.A bukiecik ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×