Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie :) Nareszcie wyszło duuuuuuze słońce :) Dziewczynki, jutro będzie równo rok do mojego slubu... bardzo żałuję, że nie bedę mogla tego dnia spędzić z narzeczonym, zwłaszcza, że to pierwszy dzień długiego weekendu 😭 a we wtorek miną 4 lata odkąd jesteśmy razem :) wszystkie rocznicę obchodzę samotnie...ale cóż to znaczy w perspektywie całego zycia razem ;) Jeszcze tylko kilka godzin w robocie i fajrant!!!! Musze duzo spraw podgonić, bo trudno mi się samej żyje i mieszka...zawsze obowiązki dzieliliśmy na pół, a teraz po prostu nie nadążam ... Miłego dnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Glupolek fajnei jak wizyta sie udała! Rybnik, ja nie napisałam tego złośliwie, to było w żartach ze mnie uświadomiłaś jaki niby przesąd jest :) bukiecik Majki super! ja preferuje jasne kolory. co do włosów ja bede pewnie robić blond balejaż bo w blondzie sie lepiej czuje. Spacja, ja tez sie 7-go :D i też rowny roczek będzie :) wiem, że smutno bez Narzeczonego, ale badz dzielna :) pozdrwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczyny u mnie piekne slonce. cafka po wizycie czuje sie zrelaksowana dzis tylko brwi a za tydzien fryzjer:) dzis kosmetyczka kazala mi przyjsc bez makijazu bo chce nalozyc mi podklad ktory mi bardzo poleca ale chce sprawdzic jak bedzie sie trzymal na mojej skorze i czy nie bede miala uczulenia. dzis dobierze tez odpowiedni kolor.oby bylo wszystko ok bo na wesele by sie taki przydal tym bardziej ze makijaz i fryzura na slub bedzie robiona wlasnie w tym salonie a podklad trzyma sie do 16 godz.wybrobujemy to cudo makijaz dzis za darmo :) babitek ja tez uwielbiam jak ktos robi mi przy wlosach u fryzjera bym mogla siedziec codziennie wiec jak beda miec czesac na slub problemu ze mna nie bedzie bede siedziala cicho i spokojnie jak mysz pod miotla :) spa_cja i cafka wiec ja dwa tygodnie po was slubuje z tego wychodzi :) teraz to juz czas szybko plynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek, zazdroszcze Ci tego sloneczka! ja tez lubie chodzic do kosmetyczki jak juz wspomnialam to moja kolezanka ;) a co do oczyszcznia bo szczerze to sie jeszcze jej nie pytalam, powiedz mi glupolek czy wiesz ile razy trzeba oczyscic twarz zeby była naprawde ładna? ja wiem ze to zalezy od rodzaju skory i dlatego przy nastepnej wizycie u niej sie zapytam ale najpierw pytam Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka miedzy ostatnim oczyszczeniem a wczorajszym minelo 5 miesiecy bo ja przez dwa lata przebywalam w Anglii i niedawno wrocilam do Polski.ale efekt moge ci osobiscie gwarantowac bedziesz juz widziala po pierwszej wizycie.faktycznie to zalezy od rodzaju skory. ale na mojej obserwacjhi to trzy razy i bedziesz w pelni zadowolona. a tak przy okazji to co z moim capuccino:) NUSIAA gdzie ty sie podziewasz odezwij sie co sie z toba dzieje kolezanko co u ciebie napisz kilka slow chociaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś byłam na oczyszczaniu ale to kilka lat temu, teraz mnie denerwuja te czarne kropki i chce sie tego pozbyc do ślubu! chyba sie będziemy mijac z ta kawa i herbatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Jakos lzej sie pracuje z mysla, ze ostatni dzien przed weekendem :) Kawy? dzis ja zapraszam :) kolega wlasnie zmajstrował cały dzbanek, nawet bardzo dobra :) Dziewczyny, dowiadywałyście się moze o ceny kwiatow? Kwiaty dla nas, dla swiadkowej, samochod, kwiatek do butonierki dla mlodego i swiadka? Mama kolezanki jest florystką i pewnie będę płaciła niewiele ponad koszt samych materiałów - kwiatów i przybrania, ale ciekawa jestem, ile kosztuje taka przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek a co tam wypiję z Toba drugą kawe taka wirtualną :) ja się jeszcze nie orientowałam ale jak sie dowiem to napewno sie tym podzielę ;) ja się szykuje na impreze, znaczy pakuje bo szykować to sie bede na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze uprzejmie Cafka :) smacznego :) do kawy mam jeszcze jagodzianke - tez kolega... - piszesz sie? ;) A skad Cafka w ogole jestes - chyba sie nie doczytalam nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku ja już pisałam ze śląska ;) wiecie co dziewczyny chyba zmieniamy zespół jakoś ten nastroj po ostatnim mnie trzyma wiec to chyba jakiś znak, mamy na oku inny niestety nie maja strony internetowj, ale też graja super i co najwazniejsze nie biora tyle kasy, do 1500 zł za 1 dzien sie zmiescimy tak myśle, musze dzisiaj powaznie pogadac z Narzeczonym ;) a na jagodzianke bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wode juz postawiłam :) Balleteyn fajne stronki pewnie coś zgapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Głupolek, Belleteyn :) Cafka - nie wazne jaki zespol ( w sensie ten czy inny), wazne, zebyscie byli zadowoleni z niego - a z poprzednim mialas mieszane uczucia - wiec bardzo dobrze :) Sluchajcie, poszlam sobie na papierosa i z ciekawosci zadzwonilam do 3 kwiaciarni - wyceniali roznie - zwlaszcza, ze nie umialam powiedziec z jakich kwiatow wiazanki, ale komplet - kwiaty dla panny mlodej, dla swiadkowej, przybranie samochodu - raczej skromne, kwiatek do butonierki dla mlodego i swiadka - wyceniali od 700pln - spadłam z krzesła :) rozmawiałam też ze wspomnianą córką florystki - wyceniła na maks 450pln łącznie - z założeniem że z najdroższych kwiatów (no i w moim wypadku trochę drożej jest dlatego, że w kwietniu kwiaty są jeszcze dość drogie). Co za zdzierstwo! Jagodzianki dla wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzierstwo - mialam na mysli te kwiaciarnie do ktorych dzwonilam, a nie mame kolezanki - kwoli wyjasnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku to ja nie miałam pojęcia ze to takie drogie ;) ja już jedną jagodzianke zjadłam czy dostanę jeszzcze jedna? bo pyszne :P tak to prawda mam mieszane uczucia co do zespołu, a zmuszac sie nie chce bo pomimo ze został rok to wybór jest, dlatego w zapasie jest jeszzce ten drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek dobra jagodzinka dzieki cafka capuccina tez nniezle duza pianka :) ty to dobre kawy robisz naprawde ;) a co do tych cen kwiatow to tez jestem w lekkim szoku ja szczerze mowiac nie rozgladalm sie jeszcze i nie pytalam o ceny ale wlasnie spodziewalam sie tego ze takie dodatki bede najdrozsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mowiac, ja tez sie zdziwilam Cafka, wiedzialam ze tak - jak napisala Belleteyn - to, co nazywa sie \'slubne\' kosztuje duzo wiecej dla zasady, ale nie podejrzewalam, ze same kwiaty az tyle - strasznie sie ucieszylam z tej mamy florystki :) tymbardziej, ze robi naprawde sliczne wiazanki. do zespolu na pewno nie powinnas sie zmuszac, bo bedziesz na nich pozniej zerkac wilkiem i zloscic sie za kazde potkniecie - gdyby odpukac cos bylo z nimi nie tak. powinnas byc zespolu pewna. Ja chyba swojego jestem :) podobaja mi sie. jagodzinaki - prosze bardzo, kolega przyniosl jak dla pulku wojska, a jest nas w biurze kilkoro tylko :) wiec jedz ile wlezie :) (a naprawde sa pyszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ide sie szykowac musze wloski umyc. ciekawe jaki makijaz mi zrobia juz nie moge sie doczekac pierwszy raz w zyciu ktos inny bedzie mnie malowal :) odezwe sie wieczorkiem pa kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sączę poczciwą śmieciuchę :). Nie liczyłam w swoich szacunkach ani przybrania auta, ani tego czegoś tam dla pana młodego. Zamierzam przybrać sobie samochód organzą i dosłownie paroma kwiatkami (pewnie słonecznikami) więc myślę, że jestem to w stanie zrobić sama. Mam w rodzince parę osob uzdolnionych plastycznie, jedna ciotka nawet pracowala w kwiaciarni - więc sądzę, że damy rade:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek - milego makijazu :) ja bylam malowana przez wizazystke i milo wspominam :) napisz wieczorem, jak wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na samochodzie chcialabym tez doslownie kilka kwiatkow na masce i nic wiecej. no ale dla kwiaciarni to slubne kwiatki, wiec jak sama napisalas... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek pyszne pyszne obiecuje sie zrewanzować :) Glupolek dziekuje za komplement , staralm sie z ta kawą :) miłej wizyty u kosmetyczki! ja niestety nie mam znajomej florystki, ale moze przez rok sie znajdzie ;) ide włoski prostowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze smaczne ;) A z wlosami ostroznie kochana, mi sie niezle podniszczyly pod prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×