Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zonqa - ogromne dzięki :):) poprostu piękne. Co ja bym bez Was dziewczynki zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi prosze jak czesto kontaktujecie sie ze swoja rodzina? z mama, z rodzenstwem itp bo sie wlasnie posprzeczalam z lukaszem:(jak pojedziemy do Polski bedziemy mieszkac przez te 4 m-ce z jego rodzicami:(on uwaza ze ja za czesto kontaktuje sie z domem, i ze za czesto do nich bede jezdzila...i ze telefon do domu, czy wizyta powinna byc raz w tygodniu..jak to u was wyglada..bo mnie bardzo przykro po dzisiejszej rozmowie z nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam!! nie mam siły już dziś pisać ale wszystko przeczytałam :-) odezwę się jak wstanę - to do rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko!!! Ja rozmawiam z mama na skypie prawie codziennie. Klachamy o pierdolach. Ale widzimy sie za to bardzo rzadko, bo ok 3 razy w roku. Z siostra tez klacham codziennnie na skypie-widujemy sie raz w roku, bo mieszka we Wloszech. Do babc staram sie dwa razy w miesiacu dzwonic. Ale jak jedziemy do Polski z moim mezem to nie widze sie codziennie z moimi rodzicami. Zazwyczaj w ciagu tygodnia zdarze sie posprzeczac z moja mama. Hihihi. Glowa do gory. Twoj mezczyzna mial Cie dotychczas na co dzien, a teraz chcesz mu wybywac do mamy. Jest po prostu zaborczy. Ale to tylko moje myslenie. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Co do spotkac z rodzicami ....oj u nas to strasznie wyglada widzimy rodzicow 1 raz do roku jak jedziemy do Polski .... Ale czesto dzwonimy do siebie nawet codziennie niestety moj brat nie ma komputera w domu i musze dzwonic normalnie do nich przez telefon.Z moim bratem piszemy smsy i jak jest na gg to klikamy. Moj malzonek rowniez czesto dzwoni do rodzicow a z bratem mlodszym piszemy na gg .... A reszta rodzenstwa jest tutaj i mamy swietny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobry macie kontakt?bo u mnie w domu to roznie..mam odchylenia od normy ze tak powiem..ciezko powiedziec...przez oststni rok dostawalam wiecej zlych wiesci z domu niz lepszych..w tym roku jest ciut lepiej..a od 10 dni widze ze sie staraj...i pisz do mnie tylko mile rzeczy...itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wypad na wieś udał się :-) pogoda śliczna chyba jak w całej Polsce 30 stopni :-) fajnie tak odpocząć za maistem !! Egzamin zdałam na 4 :-) kasiątko - fajne zdjątka! ja z rodzicami mieszkam a po ślubie będziemy mieli swoje piętro więc dalej będziemy mieszkać z moimi rodzicami. Dobrze, że Marcin ich lubi :-) bo u niego w domu bym nie chciała mieszkać. Cieszę się, że to nic poważnego z Twoim brzuszkiem ale po powrocie do Polski konieczne wszystko sprawdz tak dla pewności. Belleteyn - szukanie mieszkanie wymaga wiele cierpliwości ale napewno się opłaci!! co do pomysłu na zdjęcia to My chcemy mieć sesję plenerową na torach kolejowych i drugo w jakimś parku :-) Zabka - a co się działo?? Fajne te wierszyki popisałyście będę mogła z nich skorzystać :-) Mi na oczyszczanie twarzy zawsze szkoda było pieniędzy ale teraz to już obiecuję się tym zająć! Babitek - mama mojej świadkowej posiada kwiaciarnię więc myślę, że też polecę po cenach tylko za same kwiaty!!ale jeszcze nie pytałam ile to kosztuje bo Marcin się ze mnie śmieje, że załatwiam rzeczy, które można załatwić na miesiąc przed ślubem :-( mam już tego dość więc teraz siedzę cicho! My planujemy poprosić o kupony totolotka albo o słodycze bo moja mama jak usłyszała pomysł o kuponach to mało z krzesła nie spadła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek fajnie ze wypad sie udal no i gratulacje zdania ezgaminu. Ja dzisiaj w domu a jutro jedziemy do Dortmundu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko co do kontaktu ...to kiedys w POlsce czsto sie klocilam z mama miala ona inne zdanie niz ja teraz jest ok i mam nadzieje ze tak bedzie zawsze :) ale ostatnio cos mi sie zdaje ze ma inne pomysly na wesele niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym problem, że wszystkie :-) ale myślę, że jak je przymierzę to poczuję, która jest właściwa!! oj rybnik - wszyscy chyba gdzieś powyjeżdżali i zostałyśmy tylko my na straży topiku!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaa987
ja jestem 19-04-2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) w koncu troche spokoju mam wiec sie odzywam:) ja narazie odpoczywam po dluuugim czasie nauki i nerwow... przedwczoraj mialam gosci z angli na grilu dzis spotkanie z dziewczynami z liceum-->tez u mnie wiec musze po rpacy szybko leciec i szaszlyki robic zeby zdazyc.... ciesze sie bo jeszcze 2,5h i totalna laba wekendowa mnie dopadnie..bede lezala na ogrodzie i sie opalala i robila jakze przyjemna rzecz=NIC:) musze nadrobic wszystkie wasze posty.....bo sie niesamowicie rozpisalyscie:) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak no coz dlugi weekend kurcze dziewczyny ale u nas jest burza i mocno pada ze nic nie widac a ja musze isc do banku podpisac karte :( ale chyba to przeloze bo wtaka pogode nie chce mi sie nigdzie isc. Witam nowa kolezanke myaa987 -----------moze napisz cos wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja trochę gorzej, bo na 3+. Ale mi pasuje. A co do kontaktów z rodzicami to jeżdżę do domu raz na trzy - cztery tygodnie, dzwonię kilka razy w tygodniu. Tomek nie ma nic do tego, zupełnie mu to nie przeszkadza, ale ze mną jeździ rzadko - raczej nie dlatego, że nie chce tylko dlatego, że pracuje kiedy ja jeżdzę lub ma zjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie teraz dowiedzielismy sie ze ze szwagierka przyjedzie do nas brat mojego meza i bedzie z nami wracal ale fajnie , U nas nadal pada i burza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rybnik mnie sie bardzo podoba pierwszy z kaliami i ostatni ze slonecznikami:) uwielbiam te kwiaty i wlasnie ktorys z bukietow chce miec na slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja zupełnie stanęłam w przygotowaniach....bez narzeczonego nie ma takiej frajdy... Dziewczyny, gratuluję egzaminów :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wkleilam bukiety ktore wlasnie znalazlam na moim dysku nie wiem skad one sie tam wziely he Zaraz bed epatrzec na rozmowy w toku bo sa interesujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni bukiet jest świetny, ale te pałki mi się nie widzą - wrzuciłabym tam na ich miejsce jakieś kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja tylko sie z wami przywitam i uciekam jedziemy do DORTMUNDU do brata mojego meza ...ale pogoda paskudna znow burza i pada. Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×