Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kasiątko to po co pokazujesz :P on nie moze widziec to ma byc niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka - sukienka, którą pokazałaś bardzo ładna. Ja jakoś nie wierzę w te urządzenia mierzące płodność - jestem pragmatykiem, albo gumki, albo pigułki albo bez zabezpieczenia ze świadomością konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze raz dziekuje za gratulacje.a co do kasiotko juz nie raz pomylilas mnie z gosiaczkiem ale nic sie nie stalo zdaza sie;) cafka ja za ciebie bede tez trzymala aby sie powiodlo i bylo wszytsko ok. ogladalam sukienki co linki podalyscie fajnie no no no :) a ta drugo co kasiotko wyslala bardzo ladna a co do kamerzysty to nie wyobrazam, sobie wesela bez kamerzysty to jednak zawsze pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn ładna :) Glupolek 🖐️ :) to ja zmykam, dobrej nocki Wam zycze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a ja ci nie pogratuowalam głupolku - przeoczyłam tą wieść w nawale postów. Gratuluję i żeby ci się dobrze pracowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, a juz sie cieszylam, ze jestem na bierzaco ;) Produktywne jestescie dziewczyny :) Cafka - bedziemy w poniedzialek trzymac kciuki - poki co, niech Ci sie milo uczy - owocnie :) Gosiaczku - jak juz sie uporasz ze studiami, to zapomnisz jakie to byly meki :) ja cierpialam meki i katusze w kazdej sesji, a jak sie obronilam, jak reka odjal - o wszystkich egzaminowych zalach zapomnialam w sekunde :) a teraz juz nawet milo to wspominam - choc nie bylo az tak dawno - z 3 lata temu chyba. Kasiatko - fajne to to, czytalam kiedys o tym, ale myslalam, ze kosztuje wiecej. A sukienki nie pokazuj Lukaszowi - jestem przekonana, ze bez wzgledu na to, jaka wybierzesz, nie bedzie mogl od Ciebie oderwac oczu, bo bedziesz wygladala bajecznie! :) Sukienki fajne - Belleteyn, jak zauwazylam wciaz styl zwiewno - romantyczny :) wszystkie sa sliczne - zupelnie inny styl, niz w polskich sklepach. Kamerzysta - no doooobra, to u nas tez bedzie :) gorsza nie bede! :) Gosiaczku - czy ci kamerzysci, ktorych portfolio mi dzis przesylalas mailem maja jakas stronke? Czy moge do nich napisac maila, mowiac ze mam go od Ciebie? Nie chce popelnic zadnego fopa :) Belleteyn - powątpiewałabym w ich trwałość :D ale to, z czego są mnie zaskoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka -bede 3mam kciuki. Kasiatko bedziemy tesknic za Toba i jak juz bedziesz miala internet to sie do nas odezwij .Powodzenia w Polsce. Zabka sukienka ladna ale nie w moim stylu :) Link co wrzcucila Kasiatko ---sukienka ladna nawet by mi sie podobala. Naprawde maja fajne sukienki jak wroce z pracy to sobie je poogladam bo teraz nie mam za bardzo czasu. Zareczona ale ty zabiegana jestes? Cafka mi jak wchodze na link co podobalas -nie ma takiego produktu. Belleteyn_ sukienka ladna ale calkiem nie moj gust :)ta druga co link wrzucialam juz by mogla byc ale nie do konca. Ten link co znajduje sie na 149 stronce sukienki naprawde swietne hehe :) Ja dzis uciekam do pracy wiec nie piszcie za duzo . Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja - narzeczone i poslubione :) Mi ekspress do kawy skwierczy i kawa juz pachnie, zaraz zostanie wypita :) (jak tylko wystygnie - po wyrwanym zebie nie moge pic nic cieplego :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Belleteyn pobiłaś chyba nas wszystkie z tym sukniami :D bomba normalnie :) Rybnik mi dziala ten link wiec nie wiem co jest.. Babitek kawe proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny w kolejny cieply dzien. :) cafja i jak paznokcie gotowe ja jestemumowiona na 14 w poniedzialek mam nadzieje ze zdaze przyjechac ze szkolebnia:) w tym miesiacy poszalałam oczyszczanie ,fryzjer i teraz paznokcie ale od razu lepiej sie czuje. dzis znowu idziemy na dzialke dalej basen kopac jeszcze moze tydzien i bedzie gotowy pozniej wykonczenie i do wody:). jeszcze raz dziekuje wszystim dziewczynom za gratujacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek mhmm pycha :) Glupolek a pazokcie fajowe zawsze na lato szaleje z kolorami :) wiec mam niebiesko zolte biale koncowki :) w poprzedniej pracy nie moglam miec takich szalonych i mialam tylko grzecznego frencha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona a stosujesz jakieś odżywki? bo ja jak nie mam zelu na moich to szybko mi odrastaja i jak są juz \"zdrowe\" to robie na nowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzyp polny przez rok-nie dziala Biotyna-pol roku z witamina A+E- nie dziala Zastrzyki witaminy B5, cala seria- troche zadzialalo. Mam krociutkie, rozdwajajace, lamliwe, cieniutkie paznokietki. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sprobuj z avonu odzywke na lamliwe pazokcie dla mnie byla rewelacja, zapuscilam sobie tak dlugie ze szok :) paznokcie robily sie twarde po niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki z ktorymi sie nie witalam :) Apropo paznokci - kochane, mi sie takze lamaly paznokcie, moczylam je w oliwie z cytryna, lykalam skrzyp i inne cuda - wszystko albo pomagalo lekko albo wcale. Do poki kolezanka nie wcisnela mi opakowania odzywki, ktora kupowala w Holandii (wtedy w Polsce jej nie bylo nigdzie) - tez bez efektow - po jednym, drugim malowaniu. Aleeee zuzylam cale opakowanie - i daje Wam slowo honoru - urosly mi szpony, przestaly sie rozdwajac, łamac i takie mam do dzis. Ciagle uzywam tej odzywki i z calego serca polecam ja tym z Was, ktore maja klopot z pazurkami. Wieeeelu odzywek uzywalam, zadna nie dala takiego efektu jak ta. http://allegro.pl/item202581058_herome_extra_strong_10ml_mocne_paznokcie_w_14_dni.html - ta jest ekstra strong - czerwona, jest tez niebieska - troche delikatniejsza i chyba na poczatek jest lepsza - po czerwonej moga Was szczypac pazury. Z tym opisem - ze w 14 dni to lekka przesada ;) ale po pierwszym opakowaniu gwarantuje Wam efekty. Tylko zeby sie utrzymaly, trzeba jej pozniej uzywac. Ja jej uzywam normalnie pod lakier, albo samej bez lakieru - ma leciutko mleczny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczynki ja was opuszczam, ide sie uczyc... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! już po egzaminie wyniki w poniedziałek - kiepsko mi chyba poszedł, a żeby zaliczyć na 3 trzeba mieć 40punktów na 60!!! sukienki wszystkie są śliczne!! babitku - no gdzieś adres miałąm ale się zapodział no ale napisz do niego spokojnie on Ci wszystko powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Jaka jestem padnięta. Zachciało mi się iść na prawo jazdy w lato:) i teraz cierpię katusze.Normalnie jak w piekarniku. Babitek- no z tych sukni to się pośmiałam:) Gosiaczej na pewno wszystko się uda:) zdasz i nawet nie próbuj myśleć inaczej:) Cafka- miłej nauki:) też niedługo zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. Gosiaczek napewno zdasz i to na fajna ocene! Babitek ja tam na kawke bardzo chętnie wiec pamietaj o mnie! :) Zabka ja tez chodzilam w lato, a w zimie zdawalam egzamin :) jeszcze 18 nie mialam a juz sie zapisalam i nie zaluje bo teraz tak szczerze nie chcialabym zdawac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ALE jestem padnieta dopiero co wrocilam z pracy :)strasznie PIEKARNIK dzisiaj mielismy i co chwile kazda z nas wychodzila na podworko bo nie szlo po prostu wytrzymac.KOSZAMR . Chcialam sie z wami tylko przyiwtam uciekam jesc obiadek przygotowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie teraz zauwazylam ze w mojej wypowiedzi brakuje kilku liter a jestem pewna ze napisalam dobrze. My juz po obiadku teraz odpoczywam z laptopem na nogach. Milego wieczoru. gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×