Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja wróciłam z pracy.......ulewa w Łodzi na całego :O zrobiłam kawę i na chwilke przycupne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka coś mi nie idzie znajduje sobie lepsze zajęcia ;) a później będe panikować, ale co tam :) jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Gosiaczku - nie zapeszaj, moze poszedl Ci lepiej, niz Ci sie wydaje! (a ilosc punktow spora - powinno chyba byc 50%+1 nie?) Dzieki kochana, skorzystam z tego maila i sie do nich odezwe, powiem, ze ich polecilas :) Zabka nie ugotuj sie w samochodzie dziewczyno :) najgorsze w taki upal sa chyba manewry co? Cafka - o tej porze kawy nie ma, ale zapraszam rano, jak tylko dotre do pracy (8-9) albo ja parze kawe, albo ktorys z kolegow - w zaleznosci od tego, kto pojawia sie pierwszy - w kazdym razie - kawa z samego rana pachnie w calym biurze :) wpadaj, kiedy chcesz :) Rybnik - no prosze i wielbicielka upalow sie podgotowala? ;) ja upalow nie cierpie, moze byc goraco jak jestem na wakacjach, ale miasto, mury, korki, duchota bleeeee Spacja - z powyzszego powodu ulewy zazdroszcze :) Cafka - nie wymiekaj! do poniedzialku sie pouczysz i z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Jakas niewyspana jestem ostatnio. Stanowczo za malo spie. 5-6h to dla mnie za krociutko. Bylam wczoraj w aptece pytac sie o ten monitoring plodnosci. :-( Szkoda! Nie bede tego mogla uzywac. Po 1. Dopiero 3 miesiace po odstawieniu tabletek mozna to uzywac, zeby bylo w miare wiarygodne. Po 2. Tabletki mialam przepisane na wyregulowanie okresu, bo mialam co drugi lub co trzeci miesiac. A zeby uzywac PERSONY trzeba miec w miare regularnie okres. Smigam zaraz do pracy. Mam wolna chate dziewczynki. Maz wyjechal na spotkanie z pracy.Dopiero jutro wraca. Wpadnijcie na imprezke.Hihihi Zarty, zartami. Dziwni sa Ci Niemcy. Niektorzy faceci w ogole nie chcieli jechac ze swoimi rodzinami na ten wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam i Ja. Tez nie wyspana nie moglam w nocy spac i na dodatek bylo tak duszno ze szok.A teraz juz na nogach bo do pracy ide. Ja tez jestem dzis wieczorem sama w domu moze spotkamy sie na kafaterii jezeli ktos chce. Zareczona masz racje Niemcy to trudny orzeszek do zgryzienia :) Czy ktos chce o tej porze kawe z mleczkiem bo wlasnie sobie zrobilam i pije przed praca,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez sie nie wyspalam - jak zwykle. Zareczona - ja tez zwykle spie po ok 6h i tez mi nie wystarcza. odsypiam w kazdy weekend, spiac do poludnia. No to imprezka dzis u Izy czy Zareczonej? :) ja dzis ide na imieniny mamci. Iza, ja tez pije kawe :) Cafka na kawe nie wpadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!! nie, nie, nie imprezka będzie u mnie kochane bo mam dzisiaj urodzinki :D wiec zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa Cafko, stoooo lat sto lat, niech zyje zyje naaaam! Kochana, niech spelnia Ci sie wszystkie marzenia, usmiechaj sie zycie cale, zyj zdrowa i szczesliwa do dwusetnych urodzin!!!!!!! :) wielka urodzinowa buzka! Ile lat Cafka konczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! U mnie kawa dopiero teraz, dziś mam wolne:), ale niestety jutro już nie:(. Zareczona- szkoda, że to urządzenie tylko dla tych co mają regularny okres, bo już sama myślałam o tym, ale tak jak w twoim przypadku tabletki przede wszystkim były po to, żeby go wyregulować. Cafka- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku dziękuuuujjeeeeee :) stara juz jestem ;) no oki napisze 23 :) to jak wpadniecie na impreze? :D bedzie tort lody czipsy sama niezdrowa zywność :) do wesele zrzucimy!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka- a jestem na diecie, a Ty o takich pysznosciach. Chciałam wysłać Ci kwiatka, ale nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka no nie rób mi tego! :) to mam nadzieje ze szampana za moje zdrówko wypijesz ;) a kwiatka robi sie tak [ kwiat ] tylko ze bez spacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje Ci Cafko wypic dzis za Twoje zdrowko :) No i kochana, musze Cie upomniec..23 lata i stara? Uwazaj kochana z takimi osądami - ja mam 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) cafka to wszytskiego najlepszego z okazji urodzin :) duzo usmiechu na twarzy spelnienia marzen no i pracy na ktora czekasz.trzymam kciuki caly czas. szampana z toba wypije za twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku :) przecież żartuje, wydaje mi sie teraz bedzie wszystko lepsze :) takie dojrzalsze :) pomimo ze spedzam urodzinki sama to jakoś humorek mi dopisuje, ale licze też na wasze wsparcie! ja mam sporo koleżanek w Twoim wieku i powiem Ci ze dużo sie nie różnimy zachowaniem :D Kasiątko Tobie rowniez dziekuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek witaj :) i dziękuje za zyczonka! ide sobie słoneczka troche zażyć ale niestety na balkonie :/ bo super pogoda az szkoda przesiedziec w domu, wiem ze balkon to też do dom ale przynajmniej na powietrzu a wszystkie moje znajome gdzies sie podziewaja. w dopiero po weekendzie wybierzemy sie na działke jak pogoda dopisze. ale będe tu wpadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze Cafka, dobrze :) dobrze, ze to sobie wyjasnilysmy ;) :D nie spal sie na sloncu..u mnie dzis jest masakrycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - dzień wszpaniały, dzień jedyny kiedy Twoje urodziny! A więc skłądam Ci życzenia zdrowia, szczęścia, powodzenia! 🌻 Dziś idę na randkę z moim narzeczonym :-) właśnie zakręciłam włosy i mam burzę loków :-) a no i babitku jedziemy do Wola parku obejrzeć osobiście obrączki :-) a ten cały sprzęt do stwierdzania dni płodnych - super sprawa - ja uwielbiam naturalne metody dlatego nigdy nie brałam tabletek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - przynajmniej sie nie usmazysz kochana ;) Gosiaczku - o prosze :) randka mmmmmm :) Koniecznie napisz, jak obraczki sie prezentuja \'na zywo\' i czy wybor jest moze wiekszy, niz na www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieczek dziekuje :) randki fajna sprawa :) Babitek juz nie siedze, treaz cos moze powtorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie CAFKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN. ZDROWIA SZCZESCIA POMARANCZY NIECH CI LUBY NAGO TANCZY. Ja niedawno wrocilam z pracy bylam troche na zakupach przygotowalam obiadek mniam mniam ale bedzie dobre. Maz jeszcze spi wiec mam chwilke i weszlam was poczytac Milego po poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik fajny wierszyk hehe :) Tobie rowniez dziekuje za zyczonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki maly czlowiek, a tak ogromne serce posiada... Niech te poklady dobra i milosci niegdy sie nie wyczerpia. Szczesliwi, ktorzy Cie znaja. Cafka! wszystkiego najwspanialszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byś zawsze pozostała sobą, spotykała na swojej drodze tylko wspaniałych ludzi, którzy mają otwarte dłonie i serca...i niech miłość odwierciedla Twoje marzenia :) Cafko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Zabka udało sie :) a która z dziewczyn jest ze sląska? nie wiem czy kiedys dobrze czytałam własnie Ty Zabko ;) coś mi sie chyba nawet obiło ze sosnowiec? albo cos mi sie uroiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×