Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

http://www.hotel-pirs.pl/cennik.html http://www.tamkahostel.pl/cennik.php http://www.hostel.zm.org.pl/pl/index.html w ty ostatnim znajoma umieściłą swoich gości weselnych! standart może nie jest zbyt wysoki bo to jest tzw. schronisko młodzieżowe no ale w samym centrum i jak zamierzasz mieć dużo gości do ułożenia ich do snu to tam się opłaca :-) bo ceny mają przyzwoite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gosiaczku :) w domu sie poprzygladam. Iza, jakie pustki - ja wyjatkowo dzis co i raz pisze :) a Ty mi tu od pustek wyzywasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam cie U nas pada💤 ,mialam isc do szwgaierki ale niestety nie chce mi si isc w taka pogode nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam ze wybiore sie na miasto i zrobie juz jakies zakupy do Polski a tu niestety taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mnie ciężko powiedzieć bo nie ruszyłam się jeszcze z domu i dziś nie zamierzam - totalne lenistwo a powinnam się kurczę uczyć!! szukam materiałów o anoreksji bo do wtorku muszę zrobić plakat na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wlasnie wyslalam moja prace do promotorki mam nadzieje ze ja juz zatwierdzi i bede znala termin obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zonqa-super, że już skończyłaś pisać pracę, na pewno wszystko będzie dobrze powodzenia:) Rybnik - pustki są, ale Babitek się udziela, gosiaczek wpada i ja chwilami:) Od poniedziałku obiecuję poprawę :) Zaraz idę do pracy, a tak mi się dziś nie chce. Pogoda okropna, pada deszcz i chłodno brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie kochane szybko pisze przed praca:) szwgaierek jeszcze spi ja juz ubrana i gotowa do wyjscia. Teraz bede sie rowwniez rzadziej do was zagladac mamy goscia :) i wiecie musze sie nim zajac :) U nas rowniez pochmurnie.Wszystkim zycze milego dnia . Dzis rozpoczynaja sie WAKACJE a ja jeszcze Tydzien i do Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No faktycznie coś ostatnio cisza na tym topiku! No i ja dziś po 14 też wyjeżdzam na weekend do mojego Marcina bo w domu nie mogę się skupić na nauce!!Także wróce chyba dopiero w poniedziałek po egzaminie :-( mam nadzieję, że będę miała dziewczynki co poczytać :-) zonqa - gratulacje. Promotor sprawdzi i będziesz drukować - a obrona to już tylko formalność nie ma się czym przejmować!! rybnik - wybaczamy, że nie będziesz miała dla nas czasu!Wkońcu masz gości :-) U mnie okropnie brzydka pogoda! A jeszcze wam coś śmiesznego powiem - mój Marcin podejrzewa, że mam ROMANS :-) nie wiem co mu przyszło do głowy??Na razie mnie to bawi ale nie wiem czy za chwilę się nie zdenerwuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa u mnie tez obrzydliwa pogoda ja sie tez pewnie przez weekend nie odezwe bo mam imieniny taty i tesciowej dwoch babc a na dodatek mamy zaproszenie na 4urodziny gabrysi wiec chyba nie dam rady do was zawitac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hy dziewczyny ja mam dzis okropny dzien :( jestem pawie od rana w domu.dzis w pracy stracilam przez chwile przytomnosc przywiezli mnie do domu nogi mi sie ugninaly dostalam dzis @ jestem przestraszona bo nigdy tak nie mialam wczoraj to samo sie stalo w pracy ale z moja kolezanka podobno to wirus. czuje sie juz lepiej odpoczywam w lozku. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupolek - może trzeb zrobic jakieś badania np. żelazo. Ja tak mdlalam jak mialam stan przedanemiczny. Kupilam sobie jakies nowe lekarstwo na pecherz - Uronat i przeszlo jak reką odjął - ufff. Ja też się nie mogę skupić na nauce a powinnam. Mialam dziś śmieszny przypadek. Budzi mnie o 5 jakieś stukanie. Przypomnialo mi sie, żę zostawilam otwarte okno w kuchni, wychodze i idę sprawdzić (moj men oczywiście chrapie w najlepsze). W kuchni na blacie siedzi gołąb... i wyżera resztki z zostawionego tam talerza (nie chcialo mi sie zmywać wieczorem). Na moj widok zaczał tak uciekać, aż się w okno nie zmieścił :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Ja niedawno wrocilam z pracy ,szwgaierek jest u Babci wiec mam chwilke czasu dla siebie. gosiaczek milej podrozy i milego weekendu i powodzenia na egzaminie. U nas strasznie duszno. Gosiaczek co sie stalo ze twoj ukochany podejrzewa cie o romans?Smieszne ale mam nadzieje ze to tylko jakies glupstwa i szybko mu przejdzie, Zonqa -milego imprezowania na weekend. Glopolek ------MARSZ DO LEKARZA I TO SZYBKO tez kiedys zemdlalam w domu przed @i pozniej lezalam miesiac w szpitalu (a.o.e.s.a):( wiec prosze cie zrob kochana badania . Belleteyn -dobrze ze ciebie chociaz minelo.Mile przezycie tak szybko rano :) My plany na weekend prawdopodobnie basen no i u nas na miescie sa karuzele wiec napewno sie tam wybierzemy . Tak wszystko dobrze u nas .jeszcze tylko tydzien i do Polski . Dzisiaj przyszedl dokuemnt ze mamy sie zglosic po dowod osobisty jeszcze tylko prawko . pozdrawiam was i zycze milego po poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem ! :) ale duszno słońca nie ma a tak duszno feee... My ślub planujemy mieć na 13, no moze 14 zobaczymy, ale zaskoczyło mnie to ze Babitku Ty masz tak pozno u mnie by to nie przeszło ;) ale wiem ze rozne sa tradycje... Glupolek mam nadzieje ze to nic powaznego!! do reszty dziewczyn, te które sie dołuja \"uszy do góry!!!!!!\" :) a te które piszą pracke napewno dacie rade jak wam przyjmą to bedzie jak z górki :P obrona to tylko formalność :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zimno i chmurno... Ja planuję ślub na ok 16-17. To będzie sierpień i wydaje mi się, że słońce nie będzie już o tej porze takie dokuczliwe (o lie będzie..., bo znając moje szczęście może być różnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy padło juz tu takie pytanie, może mi coś umkło, mianowicie kiedy bedziecie zamawiać obrączki? My jak sie pytaliśmy w Aparcie to powiedzieli Nam 2 tyg. ze wystarczy ale to chyba za pozno moim zdaniem, myslalam ze 3 miesiace a moze bedzie lepiej w zimie jak bedzie wyprzedaz kolekcji? hmm nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraczki..mysmy zamawiali na slub cywilny 2 miesiace wczesniej. Bardzo czesto jest pomylka przy grawerowaniu i potem trzeba reklamowac. Znam trzy takie przypadki, ze para na ostatnia chwile odbierala obraczki i brali slub w zle wygrawerowanych (na odwrot). A dopiero po slubie oddawali znowu do reklamacji. Niezly cerk.Ale bym sie wkurzyla. Dostalam dzisiaj lakierek do paznokci HEROME - ktoras z Was polecala (przepraszam nie pamietam ktora). Zobacze jak to bedzie dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie sie podziewacie?! :) no tak piątek, weekend, to nie bedzie sie przed kompem marnować czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu - problemy z pęcherzem powróciły a do tego pojawił się ostry ból nerki. diagnoza - ostra bakteryjna infekcja dróg moczowych. Dostałam kroplówę i leki i wreszcie mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn to w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia Ci życze!! oby szybko przeszła Ci ta dolegliwość!!! ja chyba sama zostane na forum przez weekend ;) a od poniedzialku znowu mnie nie ma i tak będe sie z wami mijać :) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam chwilke czasu wiec weszlam niestety pogoda nie dopisuje i dlatego my dzisiaj w domu a szwgaierek pojechal do swojego brata do Schwerte z siostra nam sie nie chcialo bylismy my tam tydzien temu :) My obraczki przed cywilnym zakupilismy tydzien przed :) Belleteyn_ duzo zdrowka dla ciebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ wspolczuje.Lezalam tydzien w szpitalu na pecherz i nereczki.Pij duzo cieplych herbatek.To pomaga.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Mysmy wczoraj byli u Szwagierki na imprezce domowej. Ale jestem nie wyspana do 4 rano klachalam z nia i do tego wypilysmy we dwie 2 butelki wina. Troche boli glowa i trzesa sie rece, ale co tam...trzeba czasem zaszalec. A za chwilke jedziemy do tesciow.Wrr...szykuje sie dzwiny weekend. Zycze Wam udanego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×