Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

to ja chyba nie dowidze ;) ale ładne zdjecie tak czy tak... Imili ładna z was para :) zaraz wysle moja fotke na adres taki jaki masz w stopce?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik...z was tez sliczniutka para...w ogole fajna fontanna za wami tez:) i sliczniutka bluzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Imili fotka moja poszła. ee no co za fryzurka :D pasuje Ci blond. fajne fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie musze wybrac do fryzjera. kobieta az lepiej sie czuje po takich zmianach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spadam:) bo jakas spiaca jestem nie wyspana po pracy jak przed wstaam:) ... cafka tez slicznie wyszlas a czemu taka smutna:P ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili coś sie tam uśmiecham :P to zostałam sama widze ;) a co do wieku nie napisałam mam 23 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do Twojego pierścionka Imili to tez musze powiedziec ze ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dniu ślubu będę mieć róniutkie 22 lata a mój małżonek :) 27. U nas za dzieci do 10 rż płaci się połowę! Do USC potrzeba przyjść około 2 miesiące przed ślubem bo zaświadczenie, które oni wystawiają jest ważne 3 miesiące!!! Widzę, że znów rusza kampania zdjęciowa no więc i ja oczekuję na nowe fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w dniu ślubu będę mieć 22,mój przyszły mąż 26:) chętnie zobaczę jak wyglądacie:)ja zdjęcia mogę wysłać dopiero jutro,bo muszę odszukać wśród miliona zdjęć jakieś w miarę korzystne:) jakbyście chciały,to mój mail: czarna-kotka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->rybnik,ładna ta arkadia!! moja restauracja nie posiada strony internetowej:/ kto to widział w tych czasach:) dziewczyny wysłałam wam zdjęcia,ale nie wiem czy doszły,bo poczta działała z prędkością ślimaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->imli86 właśnie otrzymałam zdjęcie.wyglądacie całkiem sympatycznie!! po nickach trudno sobie wyobrazić:)fajny pomysł z tymi zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Ja tak wczesniej rano bo zmykam do pracy. Bellereyn -autko super :) mi sie podoba ale mojemu mezowi nie ,on nie lubi takich starych aut bo mowi ze sie zepsuje i nie dojedzie ale tym sie nie przejmuj :) mam nadzieje ze cie nie urazilam,:) Madi -dziekuje za zdjecia ,ja zaraz wysylam ci moje :) Dzieki za opinie mojej sali mnie rowniez bardzo sie spodobala w internecie i nie moglam juz innej miec :) Milego dnia dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem!!! Po urlopie w polsce i na urloppie w Niemczech. Ile Was przybylo???Az milo.Witam nowe dziewczyny. U nas w sprawach slubnych bez zmian. Jedyna jaka zmiana to ciagly temat o dzieciach i...mozliwe, ze bedziemy jeszcze przed slubem dzialac. Bardzo obydwoje chcemy. Ide ogarnac mieszkanie, bo mamy remont...Lece milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! kto to widział Nasz topic na 2 stronie!! :P nie ładnie! :P ja tez wróciłam od Narzeczonego :) Belleteyn fajne te autko, ale ja bym sie nie zdecydowała ;) oczywiście szanuje wybory innych, ale w koncu to jest forum ;) ale mimo wszystko ładne. Madi fotka poszłą do Ciebie! poraz kolejny musze powiedziec ze mamy kolejną łądną pare na Naszym topicu :) masz ładne oczy chyba zielone? :) ale wiesz moge sie mylic bo włosy od Rybnik tez pomyliłam kolory ;) ale to nic :) Zaręczona witaj :) dzidzi? kto wie czy u mnie nie bedzie :) oby nie ale ciii :P wreszcie sie pogoda robi! ide sobie popcorn zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey J adopiero wrocilam z pracy ...cafka jest w ....ze tak napisalas o dzidzi?????witaj Zareczona jak bylo na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi masz moja fotke?? no własnie nie wiem czy jestem w ..... :P duzo sie ostatnio stresowałam wiec moze dlatego, ale w sumie płakać bym nie płakała, a momentami nawet bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×