Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gagatko - odwrócić :) Ja tez juz nie chce o jedzeniu :) wykreca mi zoladek i przykleja do kregoslupa. Wy zaraz wychodzicie z pracy, a jaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to biorac pod uwage ze ciasta teraz nie zrobie, nie mam łososia i na zupe składników, ide jesc loda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znalzłam w zamrażarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domagam sie rozmowy o diecie - zmotywuje! :D od razu mi sie odechce karpatek i kremow serowych :P (bo łososia nigdy mi sie nie odechce :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka spryciulo juz tak ładnie Ci sie udało odwrócić uwagę, a tu bach! teraz Ty o żarciu!!!!!!!! o lodach o obiadkach czuje jak mój żoładek wrzeszczy, że chce jeść!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej 17-19 masz tylko ten kefir???????????????????????? będę sie za Ciebie modlić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - az do smierci glodowej :D Roznie, zwykle adr przyjezdza po mnie ok 18-19, ale dzis go chyba pogonie wczesniej - nie wytrzymam :) poza tym, w domu (ja nic nie mowie :P czeka spagetti) mamy duzo fajnych filmow do obejrzenia i dzis dla odmiany bym chyba nie pila, ale spokojnie polezala i poogladala sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehehehe Waikiki - kefir i duzo kawy :) ale to duzy kefir - 400g :D rozumiesz teraz, ze najwieksza torture zadalam sama sobie? :) Twoje duchowe wsparcie na pewno sie przyda :D dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 mam nadzieje, że dotrwasz cało do szczęsliwego powrotu do przesmacznego spaghetti... :-) najwyżej kefir Ci zbrzydnie na pół roku ;-) życzę, żeby Ci szybko zleciało do tej 18stej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kolega jeszcze zapachu narobił, bo jadł chińską zupke... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale za 10 min uciekam do domu!! szkoda tylko, że pogoda jest obrzydliwa, bo pada deszcz za oknem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka podejrzewam, że te, które są tu od dawna to juz sie znają w ten sposób - fotki i te takie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu nie :-) ja nie mam nic przeciwko mój mail jest pod nikiem jak ktoś mi wysle, to ja na pewno odeśle swoje!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Waikiki :) bede sie starala byc dzielna :D Ugryz kolege - a co! nalezy Mu sie! :) Wyslalam Wam swoje zdjecie - prosze o to samo :) Tak, to prawdą jest, ze wysylalysmy juz zdjecia, ale tymbardziej nalezy skompletowac wszystkie :) wiec dawajcie. Waikiki - tych takich nikt mi nie wyslal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku nie gryź kolegi :D Swoja droga nasi pracodwacy musza miec z nas mało pożytku, jak cały czas na kafe przesiadujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie na szczescie udaje w miedzyczasie rzezbic oferte do przetargu, ktory mam nadzieje wygrac :) Poza tym, moj pracodawca \'ma mnie\' od kilku lat, srednio 10h dziennie, bez urlopow wiec niech sprobuje zamarudzic! :) Ja nie gryze kolegi :) nie mam za co - nic nie je :D Ja natomiast przystapilam do picia kefiru, ktorego smak dzis po tych opowiesciach wydaje sie byc nijaki :D Gagatka - a co robisz w pracy ciekawego w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na necie :) czasami robie jakies zestawienia, wysyłam listy, rozkładam talerzyki na sesje, zebrania, takie przyniesc, zaniesc pozamiataj :D ale juz nie długo bo do 11 wrzesnia!! A potem to chyba bede w domu siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam czasu pisac ale podczytywałam was i poleciałam do sklepu po chipsy!!!jejku nic tylko się roztyję!! ja zaraz uciekam na randkę z M ale jutro od 8.00 do 22.na nogach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha aha :) Ja jestem ciekawa, czy kiedykolwiek zmienie prace, niezle sie tu juz zasiedzialam :) ale dobrze jest. Alert! Alert! Kefir sie konczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek przypominasz mi kolezanke z liceum :) te same oczy, policzki i włosy krecone :D Ja swoje wysle potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh, nastapila dzis destrukcja spozywcza :) A wszystko rozpoczela Cafka ;) (ja podtrzymywalam Cafko - nie zwalam na Ciebie :D ) Gosiaczku, milej randki - gdzie idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czekam na Twoje niecierpliwie :) wlosy czesto prostuje ostatnio prostownica - te na zdjeciu to naturalne. policzki mam takie w sam raz do zrobienia puci puci :P no ale co zrobic - czy tylam, czy chudlam, policzki zostawaly takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pozniej wysle fotki... no jak juz mowilam wzielam ten ciezar na moje liche ramiona :) wiec Babitku bez obaw ze zwale na Ciebie :P jestem lojalna :D no wlasnie Gosiaczek gdzie idziecie? my sie chcemy wybrac do Gołebiowskiego do parku wodnego i to chyba w przyszłym tygodniu!! :) lody zjedzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, na tyle lojalna, ze az mam ochote Cie odciazyc i przyznaje sie bez bicia - pisalam sama z przyjemnoscia - pytana i niepytana :) wina lezy po srodku! :) Do Golebiowskiego - no no, na bogato ;) :) Lody...podzielilabys sie... (lody tez robilam blenderem :D wrzucalam mrozone truskawki (koniecznie mrozone), troche cukru pudru, jogurt naturalny gesty i smietane i miksowalam na papke - rewelka [nic nie mowilam]) do pozniej Gagatka - do zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie na bogato Babitku, bo na nocleg to nas nie stać pokoj 2 os. 450 zł no moze kiedys sobie pozwolimy ale teraz odpada, pomimo ze hotel piękny... jak bylismy na wyjezdzie w Wiśle to weszlismy z ciekawosci zeby własnie zobaczyc ceny w aquaparku no przyznam ze oczka mi z orbit wyszły ale co tam wybierzemy sie! po ślubie bedziemy na mieszkanie odkladac wiec nie bedzie tak łatwo... mam całe pudełko lodów!! wiec juz ładuje dla Babitka :) 3 smakowe :) ale ciiiiii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×