Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hay:) Witam nowa kolezanke ,moja imieniczke ..i gratuluje dzidziusia ...3mam kciuki zeby wszystko sie udalo ,a tym ktorzy mowia co o takim czyms sadza nie przejmuj sie ...i patrz przez siebie . A co do winetek to u nas tego nie bedzie ...niech kazdy sobie siada jak chce ...nie potrzebny problem bede sobie robic bo kogo z kim usadzic. Wersja ....z alkoholem w lokalu naprawde swietna tez byl sie na takie cos zdecydowala ...my mamy tylko napoje bezalkoholowe bez limitu ...a wodke kupimy tydzien przed weselem. My sie teraz zastanawiamy nad zmiana auta do wesela ...:) ale narazie tylko myslimy. MOj maz za chwilke pojedzie na grzyby wiec moze do was zajrze. Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) wczoraj w nocy zaczełam czytac moje pamietniki z liecum!! heheheh (pewnie dla tego sniły mi sie lakcje) Boze jaka ja wtedy byłam nieszczesliwe zakochana, zakomleksiona wiecznie na diecie!!! Wiecznie miałam dołek!! A to ten sie do mnie usmiechnął, a lbo i nie!! Masakra!! Pewenych sytułacji nawet nie pamietam!! Teraz jem sniadanko!! Od jutro odchudzanie czas start!! (chyba) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj dziewczyny :-) jeszcze wracajac do wczorajszego tematu cen, to w lokalach dobrych najnizsze zaczynaly sie od 150-160 zl... sama nie wiem czy przeplacamy czy nie ale w sumie odpada nam tez jezdzenie po hurtowniach, dowozenie tego tam, probowanie ciast w roznych cukierniach.... tam juz sprobowalismy dwa rodzaje ciast, podjedziemy przed slubem sprobowac nastepne i wybierzemy spokojniej. u nas niestety jest podzial taki, ze ja wszystko organizuje a marcin wlasciwie za wszystko placi ... troche mi przykro, ze on tym nie zyje tak, jak ja ale wczoraj jak CHWILE udalo mi sie go wciagnac w temat zaprosze, to powiedzial ze on "chce po prostu wziac ze mna slub a reszta to dla niego naprawde nie ma znaczenia" i troche tak jest ze cala ta oprawa jest dla mnie, bo jemu zupelnie nie zalezy na takim weselu. nie wiem jak Wasi narzeczeni sie w to angazuja? yza-------------- nie przejmuj sie tym co mowia ludzi. my np. zamieszkalismy ze soba po bardzo krotkim czasie od poznania i ludzie tez gadali. a teraz juz jakos nie maja problemu :-P najwazniejsze ze wy wiecie czego chcecie. co do winietek u nas beda na pewno. mysle ze to wprowadzi porzadek na poczatku.to chyba wazne. lece na sniadanko :-) dzis mam luzik bo marcin cos tam szykuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój michał az za bardzo czasami sie angazuje!! No ale zabronic mu tego nie moge, chociaz na poczatku ja za wszystkim dzwoniłam!! W koncu sie wkurzyłam i pwoeidziałam dośc, to tez twoje wesele i dzwon za fotografem!! No i teraz juz jest luzik. Tylko ze ma jedna wade, on ma na wszystko czas, nigdy mu sie nie spieszy!! Szczesliwy człoweik!! Cześć Summer :) Ja ide na kawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka-------------- to marcin jest niestety zawsze zabiegany, ciagle cos zalatwia, z kims sie spotyka a koncowka roku to juz u niego jest maxymalnie zawalona. on swoje juz zrobil na poczatku, tzn byl ze mna ogladac sale i zadzwonil do zespolu, kitory sam zaproponowal. i za to mu chwala :-D i jak narazie to chyba by bylo finito w tym temacie z jego udzialem :-P gagatka------ smacznej kawki :-) a dziewczyny jeszcze leniuchuja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaka juz wypita :) dbra była :) To Twój Marcin i tak dużo zrobił, bo mój michał 14 sierpnia stwierdził ze na szukanie sali jest jeszcze czas!!!! A to jzu dwano było za pózno!! I gdybym go wtedy posłuchałą to slub tzn wesele moglibymsy miec w paźdierniku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz nie ma :) heheh spadam tez zaraz na obiad!! oczywiscie musiał mnie z samego rana michła zdenerwowac, brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale jeszcze nie jem ...czekam na meza az wroci z pracy. Pewnie ze mozesz powrocic czuj sie jak u siebie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Pilzno i najlepsze na świecie lody u Smoły ;d mój facet jest spod Pilzna :) w Dębicy się urodził :) co tam słychać dziewuszki jak niedziela leci :) ja mam dzisiaj spotkanie tesciow part 3 :) już 2 razy my bylismy u nich teraz oni do nas ;d ;p moja mamusia od piatku cos gotuje;p piecze ;p heheheh szalona;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogólnie to :) leci milusio:) wczoraj bylismy na urodzinach kolezanki :) gagatko zapraszam do alfy za tydzien w sobotke ;d ? ;d moze pogadamy pewnie bedziemy mieć loże :) wiec bedzie mozna posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Was dziewuszki te np na maj albo wczesniej jak juz macie sale kamerzyste fotografa zespol kosciol godzine ksiedza auto to co w nastepnej kolejnosci załatwiacie? ja mam zupelna pustke 10 miesiecy do slubu wiec czas jest :) ale własnie zaczyna mi sie sezon w firmie , 3 rok studiow wiec obrona lic. i jeszcze remont bo dom kupilismy wiec wiem , ze bede miala urwanie głowy :) dlatego zastanawiam sie co moge jeszcze załatwic zeby miec z głowy noclegi załatwie jakos za miesiac :) ale reszta zup[elnie nie wiem co jak i kiedy nie musi byc teraz chcialabym zebysmy mialy harmonogram jakis :) wedle , ktorego co sie zalatwia bo mozna sie pogubic bo te stare terminarze przedlsubne sa za przeproszeniem do dupy;/ hehehe 10 miesiecy przed sale mowia zeby zalatwiac ;p heheheh super na bank by cos bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wlasnie wrocilam z czech bylysmy z mama po troszke alkoholu bo chciala miec bo mozliwe ze po poprawinach wesela brata od narzeczonego jego rodzice do nas wpadna wiec trzeba byc naszykowanym :) poza tym witam yze i inne nowe kolezanki.. co do dzidzi sie njie przejmuj ja ci serdecznie grauluje...u nas bylo tak ze jak kuzyn od narzeczonego sie dowiedzial ze bierzemy slub to marurdzil ze jak to ze Karol wczensiej od niego sie zeni a jest mlodszy ze za wczesnie itd...eh ale ja juz se nie przejmuje niech sobie mowia co chca.. poza tym to ja jestem Emila i z moim Karolkiem jestemsy ponad rok od 23 maja 2006 no i jestesmy pewnie z ejuz chcemu slubu i spedzic razem cale zycie a slub 4 pazdziernika ::) w okolicach Radomia :) poza tym co do przgotowan tez narazie w miejscu stoja :) a narzeczony no niestety sama musialam sale zalatwiac i zespoli kucharki bo w norwegii jest ale dzownil i sie pytal co chwile co i jak wiec sie tez na swoj sposob angazujeale nie dlugo za miesiac bedziemy juz razem reszte zalatwiac:) pozdrawiam kochane i udanej niedzieli pewnie wpadne za jakis czas do was jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... Ale jestem glodna a mojego meza jak nie ma tak nie ma :( U nas tez przygotowania stoja w Miejscu bo mamy juz wszystko zalatwione ...teraz zostalo odliczanie do wielkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy razem rok i 5 miesiecy prawie...zareczeni oficjalnie ze oglosilismy ze sie pobieramy z pierscionkiem od lipca...bo wczesniej w sumie tez z pierscionkiem juz po pol roku zwiazku :) ale znamy sie 6-7 lat bo juz kiedys bylismy raze,m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie nie rdzewieje :) i jestem bardzo szczesliwa z tego pow0odu ze tak sie potoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny :-) hejkakohejka ---------------- widzisz bo u nas tak fanjie jest ze sie chce wracac :-) ja tez czasami zwatpiam jak wieczorem widze ile dziewczyny naprodukowaly ale jest ok :-D cos o mnie: Kasia, 24 lata z Marcinem jestesmy od pazdiernika 2006 (14tego bedziemy miec rok :-D) oficjalnie zareczeni jestesmy od wakacji nieoficjalnie to juz wiedzielismy troche wczesniej :-) wesele 4 pazdziernika za rok oczywiscie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe....przyszle. Ja leczylam dzisiaj kaca.Wypilam ze szwagierka litry wina bialego rozanego i czerwonego. Jak jakies alkoholiczki. Ale co tam. Teraz wlasnie tez popijam winko, ale dzisiaj kulturalnie, bo zaraz na mecz do mezusia pedze. A propos dietki. To ja planuje tez, ale na pewno nie kapusciakowa no i musze przestac robic tiramisu noi je zjadac. No to lece Babitku to kiedy to kkkik odpali? Nie za duzo tego k napisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nie nie slub w Tarnowie :) u o.o. Filipinów a wesele w Mikołajowicach ;d w takim małym dworeczku :) MOj Seba pod Pilznem mieszka :) Ja w Tarnowie w samiuskim centrum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za cieplutkie przywitanie:) najbardziej sie ciesze ż maleństwo będzie na ślubnym zdjęciu:) a wogule to my jeszcze fotografa nie mamy>>>a jak jest u was ? bo niewiem czy juz załatwiać... no i u księdza jeszcze nie byliśmy tzn.byliśmy w sierpniu ale od września jest nowy ksiądz więc trzeba z nim ustalać.dzisiaj ide na msze za babcie i dziadka i mama powiedziała że jak pójdźie zapłacic to napomknie księdzu żeby termin zaklepał,,,ale ślub będzie w małej miejscowośco pod łodzią więc z terminem nie będzi problemu:) no i mam jeszcze inne pytanka:) ---mam dosyć duży rozmiar stopy-40 i zastanawiam się czy buty mają być z czubem,czy z odkrytymi pacami?cos w rodzaju sandałek... ---i jeszcze co do świadkowej,mam koleżanke której kiedyś napomknełam że chce żeby była moją świadkową ale od kwietnia jej nie widziałam,mamy tylko kontakt przez sms. no i zastanawiam sie teraz nad moją siostra cioteczną.Jest mężatką możę nie widuje sie z nią czesto bo mieszka 30 km odemnie ale w końcu to siostra,a pozatym jako dzieci wychowałyśmy sie razem wię znamy sie jak łyse konie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza---------- jesli chodzi o fotografa to my juz zaklepalismy jakis miesiac temu ale to dlatego ze nam zalezalo na jednym konkretnym. moje zdanie w sprawie butow... jak masz duza stopa to czub jeszcze wudluzy, otwarte palce tez mi sie nie podobaj, chyba ze bedziesz bez ponczoch/rajstop? moze jakies takie czolenka, polokragle przody?? a co do swiadkowej, jesli sie dobrze znasz z siostra cioteczna to mysle ze nie ma problemu. z drugiej strony kolezanka... to ze macie tylko kontakt przez sms to jeszcze o niczym nie swiadczy. sama zdecyduj, kto jest ci blizszy albo kto bardziej bedzie ci pomocny, bo to jednak pozniej jest bardzo wazne. u nas jednak nastapila zmaian planow (mial byc moj kuzyn i przyjaciel marcina) i przy calej slabosci do kuzyna jednak zdecydowalismy sie (tzn ja :-)) na kolezanke ktora jest z opola, widujemy sie srednio raz na miesiac ale bedzie na pewno bardziej praktycznie. ona bedzie rok po slubie wiec wie co i jak. i ona wlasnie nam opowiadala jak nawalili ich swiadkowie. mieli im pomoc, porozwozic gosci przed kosciolem do hotelu a przyjechali pol godziny przed ceremonia... uff, yza troche sie rozpisalam o sobie ale moja rada jest taka: okresl sie czym sie kierujesz wybierajac czy sympatia i zazyloscia czy praltycznoscia i decyduj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas swiadkowie beda ci sami co na cywilnym.Czyli moja siostra i brat mojego meza. Nie sa praktyczni, ze tak sie wyraze, ale sa nam najblizsi. A butki??? Chyba z nimi bede miala najwiekszy problem. Chce sliczne, kremowe prawie na plaskim obcasie i najlepiej jak beda z prawdziwej skorki i nie beda obcierac. Ale mam wymagania.Jeszcze nigdzie takich butow nie widzialam.Haha Jakby ktoras z Was widziala to dajci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec krotka informacja o nas. Mam na imie Iza moj maz Tomek.Znamy sie od 21.11.1998 a od 28.11.1998 jestesmy razem ....17.06.2004 wzielismy slub cywilny a 19.lipiec.2008 mamy koscielny. My wlasnie wrocilismy z flohmarku ,maz przywiolz pol koszyka grzybow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info w stopce pozdrawiam wpisujcie sie do Księgo gości, zostawcie ślad, że byłyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z czubami to takie kajaki będe mieć na nogach:) tez myślałam o czułenkach tylko na niskim obcasie. a co do świadków to masz racje SUMMER lubie obie i to bardzo ale bardziej pomocna będzie siostra. w końcu miała juz ślub,no iświadkiem będzie kuzyn Sławcia który też jest po ślubie Więc oni najlepiej będa wiedzieć jak zrobić żęby dobrze było. :):):) dziewczyny i czy mogłybyście mi polecić jakis magazyn z fryzurami ślubnymi(nie strone internetową bo przeciez kompa nie zatacham do fryzjerki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona------------------ jakbys znalazla takie buty to ja sie pisze tylko na biale :-P :-P tez szukam na plaskim i na razie nic nie trafilam :-D gdybysmy mieli przy sobie rodzenstwo pewnie bysmy tez ich brali za swiadkow, wiadomo, to zupelnie inna relacja niz z nawet najlepszymi znajomymi. niestety ja jestem jedynaczka a brat marcina siedzi w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×