Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziekuje jak to ale to juz w kosciele zapowiedziane bylo .... tylko ja jeszcze zze swoim sloncem nie bylam w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiedzi w kosciele sa przed slubem...jesli o to chodzi a jezeli czy jest zalatwione w kosciele ja jeszcze niemam dopiero w pazdziernku pojdziemy sie zapisac ...zaklepac godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to dzisiaj w kościele było powiedziane księdzu...tzn.było już w lipcu ale teraz mam nowego księdza i we wtorek mamy się z nim spotkac i wzszystko ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zapowiedzi sa dopiero przed slubem zle sformulowalam pytanie hehhe a to moje sloneczko wraca na swieta na dwa tygodnie w grudniu to pojdziemy do kosciola o wolne miejsca sie pytac na 8.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zapowiedzi sa dopiero przed slubem zle sformulowalam pytanie hehhe a to moje sloneczko wraca na swieta na dwa tygodnie w grudniu to pojdziemy do kosciola o wolne miejsca sie pytac na 8.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gagatko...no ja tez jem coraz wiecej do tego jakos mnie mdli..heh gdyby nie to ze z moimnarzeczonym sie widzialam w lipcu to jeszcze bym byla sklona pomyslec ze dzidzia bedzie heh ...ale to chyba przed ciezkimi dniami bo zblizaja sie wielkimi krokami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki spadam spac kochane moze mi przejdzie zle samopoczucie :( dobranoc slodkich snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Znow poniedzialek,ja dzis poznej ide do pracy , Wczoraj wieczorem bylismy w Polskiej knajpie ,i wzielismy sobie jedzonko ale bylo tak nie dobre tyle tluszczu bylo ze szok ze jak przyjechalismy do domu to musielismy sie napic miety :( bo tak nas zoladek bolal ,juz znow szybko sie tam nie wybierzemy. I ja znow od poniedzialku o 7 pobudka ,a myslalam ze pospie dluzej . Milego dnia i tygodnia. ......................................... Witam nowa kolezanke ,nie wiem z twojego postu wynika ze chyba jeszcze nie macie zalatwionej sali ,to radzilabym sie rozejrzec jezeli jeszcze chcecie latem te wesele.Napewno wszystko sie uda. Bielizna po prostu cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Yza, jesli dobra krawcowa, to cos fajnego Ci na pewno wymysli, zeby Tobie sie podobalo i pasowalo do biustu :) Kasiekk - my slubujemy 26 kwietnia - i, jak rzekla Imili :), pod adresem www.kalendarz.ilf.pl znajdziesz date kazdej z nas :) a jak dasz mi swoje dane, to Ciebie takze tam wpisze, Yza - Ty tez napisz date i jakis opis, ktory bys chciala - dopisze :) Imili, a co to za kiepskie samopoczucie? mam nadzieje, ze dzis lepiej? Iza, ja tez nie cierpie tlustej kuchni.. ja tradycyjnie musze zniknac na spotkanie i wroce do Was za godzinke w porywach do dwoch :) a w tym czasie - grzeczne badzcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobryy :D Rybnik czy Twj mąż codziennie pracuje po nocach?? Bilelizna tez sliczna :) mi tez podoba sie ta pierwsza :) Wczoraj Was czytałam, ale jakos za bardzo nie miałam ochoty pisac i napisałam tylko cos małego :) dzis mam duuuzo nowej energii do ćwiczen, do odchudzania, do pisania :) do wszystkiegio :) Pozdrawiam porannie :) Która robi kawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Iza nie jest fajnie sie tak mijac!!! :o dzieki za kawke :D Ciekawe czy Babitek tej nocy upichcił nam pączki ???? :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagtka moze nie mijamy sie ..bo moj maz jak wraca idzie spac wiec ja mam okazje isc do pracy i cos zarobic niz siedziec wdomu . Juz po prostu sie przyzwyczailismy .No coz taka praca. Moj maz wlasnie wraca juz z pracy a ja dzis myslalam ze pojde dopiero na 12 a szef zadzwonil ze mam przyjsc na 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo back :) O widzisz Gagatko, ja wczoraj postanowilam zaczac odchudzanie, przy czym postanowilam w glownej mierze postawic na ruch. dlatego wczoraj dluuuugo cwiczylam wszystkie partie miesni po kolei a dzis ledwo sie ruszam :) ale zamierzam byc twarda i dzis powtorzyc zabawe - i tak, az do skutku :D Gagatka, mimo ogromnego zmeczenia miesni, zrobilam Wam w nocy paczki ;) PACZKI DLA KAZDEGO!!! :D smacznego :) Iza, z kawy skorzystam :) i milej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. My ślub mamy 13.09.2008 a za salą zaczeliśmy rozglądać sie już w czerwcu. Ku mojemu zdziwieniu jak byliśmy w Dworku czarnieckiego to całe przyszłe wakacje mieli już zajęte. I musze wam przyznać że w innych lokalach jest podobnie. Na szczęście my planowaliśmy ślub na wrzesień i nie mieliśmy większych problemów. Ale to co się dzije to jest przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ulaa :) A skad jestes? Ja szukalam sali chyba z rok przed slubem (slub w kwietniu) i tez w wieeeelu sala juz byly na 2008 porezerwowane terminy na caly czerwiec, sierpien - mi bylo latwiej, bo kwiecien nie jest mocno oblegany i udalo sie zarezerwowac wszystko, co chcielismy - tak, jak chcielismy. No i tak to sie juz porobilo, ze o rezerwacjach trzeba myslec duuuzo wczesniej, i mysle, ze to sie nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babitek :) czesc Ulaa :) No ja tez zamierzam sie duuuoz ruszac, zaraz ide sprztac :) (ruch), potem zrobie pranie (tez ruch) potem bede sobie cwiczyc z godzinke :P (ruch jak nic) potem bede ide do pracy tzn na ta swietlice tez ruch bo trzba tam dojsc (15 minut w jedna strone) No i takie mam plany na dzis!!! Zadzwoniłam w pare miejsc odnośnie pracy, no i :0 jedno nie aktualne, drugie mam dzwonic za tydzien bo Pani za granica jest, trzecie mam przesłac CvV (gosciu starsznie tajemniczy)!! No nic zobaczymy :) badzmy dobrej mysli :) Ok lece wykonywc mój plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodze z okolic Bielska Podlaskiego ale od kilku lat mieszkam i pracuje w Białymstoku i tu planujemy ślub i wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Gagatko :) A jak cwiczysz, to jak cwiczysz? :) Ja na razie staram sie siedziec nieruchomo, bo wtedy nie czuje zakwasow :D ale po pracy bede cwiczyc! a co! :) zlapalam niesamowita zajawke i chce wykorzystac moment, zanim mi sie odechce :D Z praca, no ba - musisz byc dobrej mysli - ja ciagle trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) To moze dopisac Cie Ulaa do naszej listy? :) www.kalendarz.ilf.pl :) - jesli masz ochote tam \'zawisnąć\', to napisz date slubu i jakies info do opisu o Tobie :) ja slubuje w wawie - i tu mieszkamy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możecie powiedzieć mi coś o zespole Cymes ? Słyszeliśmy o nim dobre opinie i zarezerwowaliśmy ich na nasze wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) 🌻 🌻 🌻 gagatka trzymam kciuki :-D znajdziesz coś!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data 13.09.2008. Jestem najszczęśliwszą kobietą bo mam swoje słońce obok i tylko to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulaa ja tez nic nie słyszałam o tym zespole!! waikiki witaj znów :) Babitek ciwcze sobie duzo ćwiczen na brzuch,brzuszki, nozyce, skłony!! Ogolnie rózne rodzaje brzuszków!! A i czekam az michał mi nagra serie 8 minut, ale ze on na wszystko ma duuzzo czasu, wiec czekam se cierpliwie. Rok temu to miałam hopla na punkcie ćwiczen, cwiczyłam fat burning, pilates, ty tez mozesz miec taki brzuch, kupowałam Miesiecznik Cwicz razem z nami a w niej były płyty DVD z róznymi ćwiczeniami!! No i teraz mi to lezy, ale na pewno kiedys sobie bede to jeszcze cwiczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×