Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

POBDUDKA!!!!! :P no dobra dam wam pospac w ten sobotni poranek :P ja juz pojezdzilam autkiem z rana bo musialam mame zawiezc i chatka wolna az do juterka :D ja nie wiem ja ostatnio cierpie na bezsennosc :( klade sie patrze na tv i co? 23 nie spie 24 nie spie 1 zaczyna mi sie chciec spac a pozniej wstaje nie kumata, ehh nie wiem ale mam chyba za duzo \"otwartch\" spraw i one mnie mecza, za dnia nie daja o sobie znac a w nocy boom :P no doooooobra nie marudze juz biorac pod uwage ze dzisiaj spalam moze jakies 4 godziny :( Iza a moze zrobisz fotke i pokazesz nam co dostalas ladnego od tesciowej :) no tak pewnie na tort od Darianki juz za pozno i nic z niego nie zostalo...? a tak rewelacyjnie wygladal ehhh :P Imili tak tak rob sie na bostwo tak co Narzeczonego \"zatka\" na Twoj widok :D to oczywiscie pozytywne stwierdzenie! Humorzasta witaj:) tutaj jest link ślubny Nasz http://www.kalendarz.ilf.pl/ wiec napisz co chcesz zeby tam widnialo a Nasza Babitek za niewielka pochwała wpisze Cie :D p.s.(lubi byc chwalona:P:P) Gosiaczek ja tez jestem za tym zeby nie zakladac nowego topicu :P bo moze i jest duzo stron ale tyle informacji :) a jak ktos bedzie chcial sie do Nas dolaczyc to to zrobi, my przeciez nie gryziemy :P no a Babitka se na koniec zostawilam :D to my trzymamy kciuki za ten pomysl, oby ta kurka znosila jak najwiecej zlotych jajek!! :P bo wyjazd na Bora zbliza sie wielkimi krokami :D ale masz motywacje teraz jacie krece :P no no ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnie. Ale sie wyspalam ,przed chwileczka wstalam zaraz zabieram sie za sprzatanie ...po poludniu na salarium oraz na ferstyn na miasto ...narazie zimno ale sloneczko probuje sie wydostac za chmury wiec mysle ze bedzie cieplo. Witam nowa kolezanke ...tez chcialam taka date jaka masz ty ale niestety nie bylo wolnego terminu. Cafka ...co do zdjecia ...moglabym zrobic ale tylko komorka bo nie mam swojej karty w aparacie ...narazie jej nie zakupilismy ....wiec jak bede miec chwilke czasu napewno fotke strzele. Babitku ...3mam mocno kciuki ale ty masz glowe tyle godzin w pracy. Milej soboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk :D wstaaaaaaaaaaaaaawac :D heheh zartowałam :) spijcie ile chcecie, ja własnie wcinam sniadanko. Wczoraj był taki ładny dzien, a dzis kicha :o deszcz, zimno, ciemno. Wracjac do kont i kasy to na razie ja mam jedno konto i po prostu robie na nim blokady na rzone rzeczy zeby mi sie pieniazki nie upłynniły szbko!! Natomiast mój Michał ma 2 konta, w jednym odkłada na wesele :P a drugie na biezace wydatki, a po slubie pewnie tez beda 3 konta, jedno moje, drugie michała trzecie oszczednosciowe. Na razie tyle wiem, reszta wyjdzie w praniu. (np [praniu brudnych pieniedzy) Babitku moze Ty tak duzo nie pracuj, bo sie przepracujesz i co bedzie???? Ja dzs w planach mam sprzatnie, a potem ide dio Michała na pizzy pycchhha :) Miłego dnia, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja już w pracy!!A jeszcze na 17 idę na ślub do koleżanki więc z tej robociny urwę się dziś trochę wcześniej!! Godzine wcześniej wstałam żeby ułożyć na ten ślub moje włosy ;( i tak się wściekłam ;( Babitek pewnie wstanie w południe bo tak pracowitym wczorajszym dniiu ;) witam nową koleżankę :) A u mnie nawet słoneczko świeci - może będzie ładny dzień :) Jak się udały wykopki??? cafka - może przed spanie wypij jakieś ziółka to pomorze Ci zasnąć.. iza - miłego imprezowania na festynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ponownie Gosiaczku ziolka hmm :P chyba specjalista mi potrzebny :) dzisiaj wieczorem sie mna zajmie hihi :D ja sie biore za sprzatanie. to fajowo jak sie wybierasz na slub kolezanki, zdaj nam pozniej relacje :) koniecznie! a u mnie pogoda sie robi rano popadalo ale teraz sloneczko i cieplo. Babitek pewnie na drugi bok sie obraca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) ja sie witam juz po sniadanku i zaraz kawka poranna.... na szczescie u nas robi sie pogoda bo rano bylo niebo kompletnie zachmurzone. na dzis mam w planach wielkie sprzatanie :-P wiecie co, dzisiaj mi sie snilo ze szylam sobie sukienke do slubu :-) sama nie wiem, ale jak nigdzie nie znajde tej wymyslonej to tak moze byc. pytanie do dziewczyn ktore zamierzaja szyc: ile wczesniej trzeba sie zglosic do krawcowej? chyba wczesniej niz w przypadku sukienki kupowanej nie?? kupowac to chyba wystarczy jakies 3-4 miesiace przed?? wstawajcie spiochy!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie przegladalam babitkowy kalendarz i fajnie ze z imili mamy ten sam dzien slubu bo reszta to do pazdziernika juz bedzie dawno poslubiona i pewno o nas jesiennych zapomnicie :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam zapomnimy - ja nie wiem czy się będę umiała z Wami rozstać :) Będziemy tu codziennie jako mężatki wspierać Was jesienne - będziecie miały od nas 100 000 rad :) jeszcze będziecie miały nas dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak u mnie słoneczko zaczyna swiecic dzis w planach troche relaksu dla samej siebie ( trzeba w koncu o siebie porzadnie zadbac) a pozniej buszowanie po sklepac z kochanym by cos kupic dla mojego 2-letniego szkraba( chrzesnicy) na urodzinki a poza tym sprzatanie u mojej psotnicy Zuzi(szynszylki) pozdr cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) u mnie tez świeci słoneczko :D własnie wysprztałam dom (speeda dostałam pożdnego) teraz lece siebie pucowac, a potem jade do M. Ja tez sie zastanawiam nad szyciem, ale najpierw musiałbym wiedziec ile to kosztuje!! I boje sie tez ze nie wyjdzie taka jak bym chciała!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) wyspalam sie :P Cafka, moze połykaj sobie jakis czas melatonine przed snem - to zupelnie nieszkodliwe a bardzo pomaga zasnac. ja wprawdzie nie bralam, bo nie mam klopotu z zasypianiem, ale znam troche osob, ktore braly i bardzo sobie chwalily - w kazdej aptece kupisz kochana. nie dziwie sie, ze czujesz sie zmeczona po 4h snu :( Lubie byc chwalona? No ba! :D a kto nie lubi? :) ale ale - staram sie na pochwaly czyms zasluzyc, za darmo nie chce :P I ja mam nadzieje, ze serwis sie uda, na razie niezle rokuje :) duuuzo pracy, troche pieniedzy niestety, aleee mam nadzieje, ze okaze sie, ze bylo warto. musze pomyslec teraz nad kredytem jakims :( Iza, Ty dobra jestes :) o 8 mowi - aaale sie wyspalam :) podziwiam :) (a glowa to mi chyba wczoraj spuchla, wcale po tylu godzinach nie myslalam :D ) Gagatka, aferzystka pioraca brudna kase? pieknie :D (postaram sie nie przepracowywac :) ) Gosiaczku, ja tez chce na slub isc :) wez mnie ze soba :) a czemu sie wscieklas na wlosy? Cafka, kolo 10 bylam dokladnie na drugim boku :D:D:D Summer, ja mam sie stawic na szycie juz ok stycznia (do kwietnia musi uszyc), a pod koniec roku mialam sie pojawic, zeby pogadac o pomyslach - mowie o krawcowej oczywiscie :) Ja nie planuje o Was zapominac :) spokoooojnie, jak na wooojnie :) Zonqa, ja troche mniej przyjemnie - planuje posprzatac mieszkanie..a adrian wypruł na grzyby, wiec mi nie pomoze :) Mam nadzieje, ze sprzatanie pojdzie mi tak szybko, jak Gagatce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu strzelilam Wam post na pol strony :D ale Wy jestescie biedne z czytaniem mnie :P wspolczujac Wam - postaram sie pisac krocej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wlasnie wrocilam z rodzicami z targu w koncu... no summer jeden dzien :) bedziemy ze soba duchem w tym dniu a one eh juz dawno beda sie cieszyly ze po :( i zapomna na pewno o nas...ale my bedziemy do ostatnich chwil heh razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, a Ty myslisz ze na jakim forum ja bede pisac? :) ja sie stad nigdzie nie wybieram :D No poza tym, ze teraz wybieram sie sprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja mysle Babitku :) ja teraz jem kanapke i zaraz tez zmykam sprzatac a pozniej kto wie moze male zakupy z mama :) ja to mam zycie heh narzeczony daleko to z mama wszedzie jezdze lub z bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa na papierosa :) Imili, zobaczysz kochana sama :) a ile zdjec slubnych bedziecie musialy ogladac! :) kazdej z nas po kolei! :) a ja np planuje miec duuuuuuuuuzo zdjec slubnych :P jeszcze bedziecie w duchu marzyc o tym, zebysmy stad w koncu poznikaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja kocham ogladac zdjecia i to slubne najbardziej wiec uwazaj zebym nie wolala ze malo heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz wołała, że za mało, to ja Cie moja droga uszczesliwie zdjeciami z wakacji, podrozy poslubnej, mieszkania, i dodatkowo specjalnie dla Ciebie zrobie sobie dodatkową sesje slubna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja posprzatalam, sama siebie wypralam i wypachnialam :P a za 2 godzinki po Mojego Mena jade :D no ja nie wiem Babitek co mi jest, no coz starosc nie radosc :P ja tez nie mam zamiaru sie stad ruszac!!! i tez chce duuuuzo zdjec :P Babitek czas rzucic palenie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja jestem to nikogo nie ma 😡 pewnie juz nie wejde do jutra albo nawet poniedzialku, wiec zycze wam dziewczynki dobrej zabawy!! :P a u wiecie u mnie tez bylo wesele ale to o 13 i 4 dostawcze auta zrobily brame haha trabili mi pod blokiem i w ogole glosno bylo :D fajnie! kiedys tez byl tir i straz pozarna :D trzymajcie sie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pewnie Cafko Ciebie juz nie ma :) mijamy sie ja tez wlasnie posprzatalam, zrobilam pranie - jak na porzadna kure domowa przystalo :D teraz ide do wanny posprzatac siebie a pozniej pewnie wroci adrian i bede musiala sprzatac grzyby ktore przywiezie :) a wieczorem duzo filmow, mamy jakies horrory s. kinga :D uwwwieeeeelbiam! :) apropo wesel, to w wawie w ogole bram nie ma, za to przyjaciolka byla na slubie i weselu tydzien temu - ale nie w wawie i pan mlody byl pracownikiem pogotowia ratunkowego, wiec pod kosciolem stal caly szpaler karetek na sygnale :) - na szczescie nikt ich w tym czasie nie potrzebowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sluchajcie tez posprzatalam ale juz obiad mi wyszedl "nieco" gorzej :-D ale co tam, nie mozna byc idealna we wszystkim :-P babitku------- czy ja dobrze doczytalam, ze ty sie zajmujesz twrzeniem jakiejs strony www? wydawalo mi sie, ze kiedys pisalas ze jestes prawnikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, adrian byl na grzybach ze znajomymi. i po grzybach pojechali do znajomych i wrocil z obranymi pokrojonymi grzybkami :D nie musialam nic robic :) Summer - nie, nie pisalam ze jestem prawnikiem :) jestem project managerem robiacym strony www wlasnie :) a co robilas na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek---------- w takim razie musialo mi sie cos pomylic, wybacz za nieumyslne przekwalifikowanie :-D robilam nalesniki ze szpinakiem i nadzieniem serowym ale nie tradycyjnie z bialego sera tylko bardziej na ostro... no i cos musialam poknocic z ciastem bo troche sie rozpadalo :-D ogolnie nie jestem mocna w kuchni niestety :-P chyba zeby cos konkretrnego zjesc zamowimy pizze, bo wychodzic tez nam sie nie chce na ta pogode :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wybaczam Summer :D nic nie szkodzi :) w sumie, co mi tam - moglabym byc prawnikiem :) moze za malo maki dalas do ciasta, albo nie dalas jajka? oj zjadlabym takie nalesniki z serem plesniowym i szpinakiem, zapiekane - posypane serem zoltym mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku---------------- jajko dalam, podejrzewam ze za malo maki bo balam sie przesypac :-D co do grzybow to ja w zeszla jesien dalam sie namowic pierwszy raz na grzybobraie, w lasach u znajomych pod poznaniem.myslalam ze mnie to zanudzi a tymczasem bylo suuper :-D nawet nazbieralam troche JADALNYCH :-D grzybow. a co robisz z tymi uzbieranymi grzybami? suszysz czy jakos inaczej zuzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer, roznie :) część grzybów suszę - prawdziwki. część - te mniejsze do marynowania, a największą część duszę :) robie taki pyszny sos - grzyby, cebula, śmietana, do tego gotowane gniecione ziemniaki :) ja lubilam bardzo zbierac grzyby, ale jakos ostatnio sie zaczelam bac panicznie kleszczy :) za to adrian moze lazic po lesie caly dzien :) sluchajcie, obejrzelismy wlasnie room 1408, wg ksiazki kinga - strrrrrrraszny byl..co chwile skakalam pod sufit :) gdybym byla teraz sama w domu to bym sie chyba pos...ała ze strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatk wróciła :D cieszycie sie???? heheh:D bo ja bardzo :) my podjelismy pewne kroki odnosnie naszego weselicha :) zamawiamy 200 flaszek wódki (zostanie na oblewanie mgr, mgr inż, na chrzciny i ogolnie na imprezy), zaproszenia zrobi nam kuzynka michała my kupimy tylko rzeczy :) Umówionego mamy tez fotografa, koszt 800 zł (chyba razem z albumem)!! Wiec jest ok!! i ogolnie podjełam decyzje, trzeba zaczac sie odchudzac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymy cieszymy :D No prosze, a ja nie wiem ciagle ile dokladnie kupimy wodki :) fajnie, ze poszliscie do przodu, my chyba ostatnio z weselem stoimy w miejscu, ale jakos mnie to nie stresuje, bo najwazniejsze rzeczy juz zalatwilismy. ja tez chce sie odchudzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×