Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość lumidee23
co do linka na forum trzeba wkleic bo nie wyskakuje cale :) dopiero teraz znalazłam wasze forum na kafeterii korzystalam z niego kiedys :) ale teraz juz nie mam za bardzo czasu :) buziaki wielkie mam nadzieje , ze bedzie mi z wami dobrze i wam ze mna ;p hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumidee23
heheh zartujesz hahahahhaha ;p i gdzie masz weselko ;p ja przeczytam to forum od deski do deski ;p akle w tym momencie nie mam czasu napisz w skrocie ;p co gdzie masz ja slub u Filipinow :) a wesele w mikolajowichach ;p ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lumidee :) sliczna z was para i fajny blog super zwierzaczki i w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumidee23
a najlepiej to poprosze na gadu bo za chwilke zmykam ;p hehehe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumidee23
zaluje ze wczeniej do was nie wpadłam borykałam sie z tyloma problemami a teraz sotalo 10 miesiecy i wiecie co hehehehhe moj facet czyta tamto forum bo mu glupia podalam adres i teraz nie moge dziewczynom sukni pokazac ale za to tutaj pokaze a jemu nie powiem ;p figa z makiem ;p heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumidee23
gagatka a nie kojarzysz mnie ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia bardzo ładna, ale na moja sylwetke odpada ehh :( co prawda ja bym troszke i kilka rzeczy w niej zmienila ale poza tym jest ok :) zagladaj do nas czesciej! no i zaczernij sobie nicka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumidee23
a jak to sie robi :)? bede stalym gosciem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumidee czytam troszke Twojego bloga i widze ze Ty załatwiłas weselicho duuuzo wczesniej :P niz ja!! I masz fajna sale, my tzn ja tez chciałam tam, ale ktos juz zajął termin :) cieekaweee ktooo :????????? teraz juz znam ta osobe!!!! Heheheeee No i u filipinów tez chciałam tam slub!! Ale na 15!! Ale oczywiscie mój Michał pwoeidziła, ze albo u niego (katedra) ja nie chce, albo u mnie( czyli Zawada) ja tez nie chce!!! No io chyba zostanie jednak katedra!!! Przyjecie mamy w Trarnowiance :) tylko tam było wolne (bo zaczelismy dszukac około 10 siepnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehhe no ja ja ci zajelam w Tarnowiance mial moj byly ;p 25 sierpnia ;p i jak tam jest fajnie ??? moj byly byly ale taki powazniejszy 2 letni i oczywiscie mnie nie bylo na tym weselu :) hehehe wiec nie wiem jak tam jest ale słyszalam , ze ladna sala :) w Zawadzie tej kolo Tarnowca? znasz moze Eweline Srebro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ale wiesz jak to w Tarnowie czasem ejst niby duze miasto a okazuje , ze ludzie sie znaja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Babitek sie pojawi niech Cie dopisz do Naszej listy ślubnej!! :P ktora znajduje sie na stronie http://www.kalendarz.ilf.pl/ tylko napisz jaki wpis ma widniec :) a Nasz specjalistka sie tym zajmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponowne joł Cafko :) No moze tak jest z tą motywacją :) dzis juz zaklepane spotkanie do kkkik :) Witaj Lumidee :) Waikiki - dziekuje :) staralam sie :) Lumidee, jesli chcesz przeczytac od deski do deski, to duuuuuuzo czytania przed Toba ;) Sukienka bardzo ladna, choc tez nie na moja sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w tej koło Tarnowca :)znam eweline :) ale nie wygdaj sie ze sie hajtam bo póki co ten nasz slub chce utrzymacc w tajemnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho :) Awans :) fajnie - tak tak tak, chce byc specjalistką! :D Tak Lumidee - daj date i opis, ja wszystko wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe a maćka wajde znasz ?? ;p ok nic nikomu nie mowie ;p mam nadzieje , ze sie kiedys spotkamy i pogadamy na zywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do dziewczyn mieszkających z konkubentami :) Jak to jest finansowo bo ja się boję, że my się będziemy kłócić o pieniąchy ;( marcin na wszystko by odkładał i oszczędzał, a ja wolę wydawać i tylko trochę odkładać ;( jak się podzieliliście wydatkami, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa konta w jednym banku :) moim zdaniem to jest super rozwiazanie :) jedno na wolne wydatki drugie na odkladanie :) albo dwa oddzielny ty jedno on drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×