Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka nożyce????? masakra, jak to robie, to mam wrażenie jakby mój organizm chciał wypluć flaki ;-) ja mam kiepską kondycje ostatnio, praca siedząca, mało ruchu -masakra! nie moge się jakoś zmotywować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Waikiki :) jak plynie poniedzielnik? :) Ulaa - dopisalam Cie do listy Gagatka, ja od dzis chce zaczac 6 weidera, pocwiczyc ja 2 tygodnie i zobaczyc, czy bedzie jakis efekt :) Taaaak, mnie tez boli wiekszosc prostych czynnosci, ale nie ukrywam, ze sprawia mi to przyjemnosc - bo wiem, z jakiego szczytnego powodu boli :D Waikiki - no wlasnie ja tez sie przez prace moocno zasiedzialam w miejscu...i ostatnio po prostu zaczelam sie z tym zle czuc. wczoraj, mimo zmeczenia fizycznego, mialam po cwiczeniach taki ogrom energii - eh, czysta przyjemnosc (serio serio - bez ironi :) ) I chyba glownie to mnie motywuje, po prostu fajnie sie z tym czuje, no a chudniecie - slub w pamieci, to juz mega fajny dodatek motywacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek masz zupełną racje tylko musiałabym zacząć, to może bym sie rozhuśtała ;-) a mnie się taaaaaaak nie chce ;-) ale ślub jest faktycznie też sporą motywacją :-D może zbiore siły... może mi sie uda... a poniedziałek jakos leci, bo ciągle cos mam do roboty, więc czas szybciej ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ja sie zbieralam do cwiczen od jakis 2 miesiecy :D:D:D i ciagle cos, a to wyjscie wieczorem, a to brak checi i sily, a to okres i bol brzucha, a to zly humor - itd itp :) ale mam nadzieje, ze jak juz zaczelam, to nic mnie tak latwo nie zdemotywuje :) oby! Mysle, ze taka forma odchudzania jest duzo fajniejsza, niz scisla dieta...diety z natury psuja humor ludziom :) ciagle czegos nie wolno i w efekcie za duzo mysli sie o jedzeniu. A ja - staram sie olac slodycze, nie slodze zadnych napoji, staram sie jesc jak najmniej pieczywa, makaron - jak jem to tylko pelnoziarnisty itp. Ale jak mam ochote, to wsuwam batonika :) i nie jest mi z tym mocno zle. Mi tez czas leci :) juz poludnie...zaraz musze przysiasc do kkkik i pogadac z grafikiem, teraz do regularnej pracy doszly mi dwa wlasne projekty i jakos to musze pogodzic, ale w ogole ostatnio - wydaje mi sie, ze mam wiecej energii i checi na wszystko :) wiec planuje podołać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, że ćwiczenia własnie daja takie poczucie napływu energii :-D to jest fajne a poza tym to ja nawet lubie ból zakwasów :-) więc może zaczne jakis trening ;-) a co do kkkik, to jak myslisz, kiedy mniej więcej będzie sie już tam cos gotowe i bedzie się już cos działo na stronce??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo spalany tluszczyk w cos sie musi przeradzac :D w energie! :) no ja bol zakwasow tez lubie - o ile ma sens :D tak jak dzis - wiem skad sie wziely i sie z nich nawet ciesze :D a kkkik - dzis zaczynam grafike robic, strukture mam, w miedzyczasie musze meczyc o system programistow, jak tylko uda mi sie to spiac razem - bedzie stronka :) mam nadzieje, ze uda sie w ciagu np dwoch miesiecy, moze szybciej. w miedzyczasie musze juz teksty pisac, ktorymi wypelnie wszystkie podstrony - troche pracy z tym jest :) ale sprawia mi to przyjemnosc i bede sie starala zrobic wszystko mozliwie jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek to fajowo :-D juz się nie moge doczekać :-) mam przeczucie, że to będzie baaaaaaaaaaaaaardzo fajowa stronka :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka pocwiczyła godzinke :classic_cool: i jest happy :) Trzymam kciuki za Babitka :) Tez bym chciała cosik dostac na maila :P wiecie co juz czuje ze mnie brzuch boli!! Dziewczynki polecam marsz w miejscu rusza sie brzuszek!! :) Babitku zabraniam czestowac juz pączkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam i Gagatce :) ale to nic waznego :) Gagatko, ja bede cwiczyla po pracy, pewnie wieczorem, ale mam nadzieje, ze do powrotu do domu nie opadnie mi motywacja, wraz z przybyciem calodziennego zmeczenia pracowego :D jakby co - poprosze o motywacje pod koneic dnia - przypomnij mi prosze, jakie to fajne i pozyteczne! :) A ile tak w miejscu maszerujesz? ja wczoraj spedzilam chyba z pol h na stepperze. a brzuch mnie boli chyba od brzuszkow. chociaz cholera wie :) odkrylam tez istnienie miesni, z ktorych istnienia nie zdawalam sobie sprawy hehe Tak jest, teraz po nocy bede cwiczyc a nie paczki robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek tak, żadnych pączków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie nie nie!!!! odp mailowa poszła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak paczkom mówimy stanowcze nie!!!! Papapapapa papapapa Ja tez wysłałam mailowa odp, krótka troche!! :) Właśnie obierałam ziemniaki!! Nienawidze obierac ziemniaków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet nie tesknie za paczkami :P dziewczyny - pytanie :) poznalam wycene zaproszen - wiem, ile kosztuje druk z papierem itd. ale slyszalam ostatnio od przyjaciolki, ze zaproszenia nie kosztowaly ja wiele w porownaniu z kopertami - podobno za same koperty czasem kilka stow trzeba zaplacic - sprawdzalyscie to moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek, ale chodzi o jakieś specjalne koperty? z jakiegos papieru czerpanego czy coś? czy o zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja wiem? w jakich powinno sie dawac zaproszenia? w kopertach z czerpanego byloby pewnie za drogo...mozna dawac w zwyklych tylko dopasowanych formatem? Gagatka, Tyyyyyy, najpierw upominasz sie o paczki robione noca, a pozniej krzyczysz ze stanowcze nie ;) :D :P ja tez nie lubie obierac ziemniakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek Ja Ci powiem szczerze, choc juz o tym tu wspominałam na forum, że ja zaproszenia zrobie sobie sama, a zawiadomienia kupie najtańsze jakie sa, albo też sama zrobie... moje zaproszenia będę wyglądały podobnie do tych: http://allegro.pl/item241789297_promocja_1_49_stylowe_zaproszenia_zwijane_w_rulon.html http://allegro.pl/item244847883_zaproszenia_slubne_rulon_expresowo_w_3_dni_.html wychodze z założenia że to i tak wyląduje najczęściej w śmietniku... mało przy tym roboty, wstążkę, papier marmur kupie w hurtowni i bach! a zawiadomienia też moge zrobic...tak jak sie robi wyklejane kartki (robiłam kiedys takie w pracowni artystycznej-pierwsza moja praca to była hi hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee fajne ma gadzety ten koles na allegro Gagatka :) wlasnie widze oczyma wyobrazni winietki z wycietymi wzorami na brzegu :D - winietki bedziemy sami robic, drukowac sami na czerpanym papierze, ktory kupimy i ciac gilotyną - nie myslalam wczesniej o wzorkach, ale jesli znajde jakis dziurkacz, ktory robi deeeelikatniutki wzorek - taka lamoweczke, to moge wyciac taki na dole kazdej winietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skombinuje aparat to zrobie Wam przykładowe zdiecie moich zaproszen :) no i moja przyszła kuzynka (heheh jak to brzmi) jeszcze mi zrobi takie same zawieszki na wódke i pewnie winetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek zwykłe koperty moim zdaniem wystarczą, a takie możesz kupić w hurtowni papierniczej i na pewno nie są takie drogie!!!! białe albo w kremie ... w sensie kremowy kolor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - wiem wiem, pamietam nasza rozmowe :) Ja jednak tak naprawde niedrogo moge to wszystko miec - grafik zrobi projekt za darmo (przyjaciel adriana, wspolnik jego i swiadek) i ten projekt tylko drukujemy w drukarni zaprzyjaznionej :) Ruloniki mi sie baaaaardzo podobaja, ale my wiele zaproszen bedziemy wysylac poczta - rodzina adr i moja daleko - na slasku, a wysylanie rozprostowanych rulonikow znaczaco wplywa na ich wyglad ;) wiec stwierdzilam, ze zrobimy skladane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne fajne ma te gadżety :) podobaja mi sie :) A Twoje waikiki tez fajne beda :) chciałam zrobic takie ale moejmu sie nie podobaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - w kremie na pewno tansze jeszcze, bo zniszczone :P Musze sie rozejrzec w necie za kopertami.. Gagatka, zrob zdjecie, zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rulon cięzko jest wysłac, tak żeby nadal przypominał rulon ;-) taaak w kremie smakowite sa za to :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×