Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Widzę że już się nikt nie odzywa:( no to i ja idę spać i będę grzać mój obolały brzuszek... Dobranoc wszystkim dziewczynkom i chłopcom (do brzuszka Yzy) PA PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a ja juz nie mam kataru :) i wlasnie w piatek mi przeszło!! :) i wiem dlaczego :) heheh witajcie nowe osóbki :) a ja dzis przede wszystkim sprztałam a popołudniu bylismy na spacerze!! a teraz boli mnie zołądek!! :o My do śluby pojedziemy czyms takim http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3263538 tylko jeszcze musimy zawiadomic sasiadów o naszych planach!! :) Chyba ide sie połozyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja nie slyszalam o rest w Babicach, przykro mi. Kocurek, no patrz no! chorera! :) a ja mam tylko kwitek. ale wlascicielka mowila ze nie rozumie czemu wszyscy chca tak szybko umowe :D widocznie tyle osob im marudzilo ze sie przemogli. ja sie chyba do nich odezwe - pod pozorem - czy przypadkiem nic sie nie zmienilo i umowie sie tez na podpisanie umowy :) ja w sumie rezerwowalam w maju - wiec sie moglo pozmieniac od tego czasu. a musialam w maju, bo na kwiecien. biednemu zawsze wiart... :D:D:D ale ale - gratuluje Ci ostoji, nie wiedziec czemu, uwazam, ze to rewelacyjny wybor :D powiem Ci w kwietniu, co z menu bylo smaczne :) ha, ale fajnie :) A zapas chcesz robic katarowych bakterii, czy klawiaturowych baterii ? :D Spijcie dobrze - Ty i Twoj obolaly brzuch :) Gagatku jeden, zostawilas katar na kafe i sie teraz roznosi! :) Zoladek? Od czego kochana? Autko baudzo ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej spiochy :-) ja juz na nogach, marcin pojechal na pilke. czuje sie okropnie, jakas choroba mnie bierze...chociaz tyle ze pogoda ladna. witam nowe dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas na twarzy
3000 za wynajem samochodu na parę chwil nigdy nie dam, ale nie mam znajomych którzy posiadali by takowe auto, dlatego nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim :D właśnie jem jogurcika :) juz mi sie przejadły te całe chleby, wdliny, sery !! Bleeeee Brzuch juz nie boli!! Ma szczescie!! :) A 3000 tysiecy nie dałabym za wypozyczenie auta!! Juz bym wolała swoim jechac!! Tzn rodziców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza obejrzalam w koncu Twoje zdiecie :) noo :) Ładna z Was rodzinka :) Wiecie co sie dowiedziałam na innym temacie (sierpien 2008) ze jestem niedojrzała, nie dorosłąm do małzenstwa!! Bo jak sie kłoce o kosciól w ktorym chce miec slub!! No i jeszcze przeywam kazda duperele!! A pozatym pracy nie mam!! Przykre to troche!!! :(:(:( Chyba po to jest to forum zeby dzielic sie z AWami kazdymi przemysleniami!!?? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
Kurcze w tym Kamracie terminów niemal brak a nikt nie ma żanego ifno o tej restauracji... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas na twarzy
gagatka, trochę dystansu i mniej przejmowania się opinią innych 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grymasie na twarzy dystans mam, ale przykro troche jest!! No ale kazdy ma prawo do własnego zdania!! Zaraz ide do wanny :) A jutro jade do Krakowa, na uczelnie!! Ale mi sie nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Babitku żaden sąsiad z naprzeciwka nie byłby że tak powiem....w stanie dowieźć nas do kościoła. :):):):) gagatka a dziękować bardzo... szukałam wczoraj ogłoszen o autach do ślubu....ceny dosłownie powalają z nóg. Ale najprawdopodobniej jedziemy audi a7. Tylko jeszcze jest nie kupione:):):):):)he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej summer bede szyła w salonie sukien slubnych pani powiedział ze zacznie szyć w lutym :) Witam nowe Panny Młode mam nadzie ze spodoba się wam na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Gagatka nie przejmuj sie tym..mnie tez kiedys tu zjechali ze jestem za mloda ze najlepszy wiek to25-27 lat itd itp..eh ale sie tym nie przejmuje bo to moja decyzja i ja do niej dojrzalam wraz z moim narzeczonym gdyby tak nie bylo nie decydowalibysmy sie na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka czytałam te wypowiedzi... ni przejmuj sie masz nas :):):) dziewczyny co myślicie o tym żębysmy na poprawinach naszego wesela zrobili chrzest małemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa auto super.... Yza co do chrztu bardzo fajny pomysl...powiem ci kiedys tak myslalam ze jakbym miala dzidzie prze dslubem tak jak Ty teraz tez bym zrobila od razu chrzciny albo w poprawiny albo nawetw dzien slubu :) tak za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My juz wrocilismy do domku spedzilismy milo dzien. U Chinczyka jedzonko bylo smaczne ,potem poszlismy na kawe do rodzinki i chcielismy jechac na pokaz samolotow ale nam sie juz nie chcialo i wrocilismy do domu :) Fajne te wasze autka :) nam tez bylo szkoda kasy a wiekszosc osob nie chce odbierac Mlodych w nocy .... Sukienka ---Ladna a gorset napewno mozna zrobic bez kwiatow milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ:):) SUKNIA BARDZO łADNA CHOCIAż JA OSOBIśCIE WOLE WIęKSZE DOłY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia ladna tez wole wieksze doly a w tym salonie bardzo mila obsluga jest wiec zadzwon i sie dopytaj lub sie przejedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
Hej Mogę się przyłączyć? Nasza data to 26.07.2008 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
Sala zarezerwowana,orkiestra i fotograf też. Teraz myślę nad suknią? Co sądzicie o sukni typu "rybka" z koronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz może jakieś zdjęcie bo ja to kompletnie nie wiem jak taka suknia wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×