Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kati:) przezorny zawsze ubezpieczony... ja mam datę zaklepaną tak dziwnie: już wyjaśniam jak jeszcze w parafii był Batman(stary proboszcz a Batman to dlatego że kiedyś na lekcji religii powiedział że nie ma świętych Batmanów:):):) ) to poszliśmy do niego tak ok.lipca albo czerwca juz nie pamiętam. No i on powiedział ze nie zdażyło sie żeby ktoś przyszedł 13 mc-y przed ślubem.:):) a ja poprostu chciałam mieć tak jak Ty odpowiednią godzinę. powiedział że nie ma jeszcze kalendarza ale będzie pamiętał,to ja mu powiedziałam ze z ta pamięcią to różnie bywa:):):):) no i powiedział że byśmy przyszli we wrześniu jak nowy ksiądz będzie. No i ten nowy powiedział że zapisze juz teraz i godzine tez juz ustalił ale na załatwianie spraw organizacyjnych to mamy jeszcze czas i mamy sie zgłosić ok.lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do proboszcza który ma wam udzielac ślubu to moje zdanie jest takie że najlepsze info. uzyskacie u źródła. idź do księdza Marka i zapytaj czy udzieli wam śłubu> i od czego zależy kto będzie to robił. u mnie jest tylko jeden ksiądz więc problemu nie ma. i na dodatek jest nowy i mnie nie zna:):):) tzn,poprzedni uczył mnie religii i wiadomo jak mieszkam na przeciwko cmentarza to kościół w pobliżu tez sie znajdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili idź do księdza, na pewno się nie wygłupisz.. tam gdzie ja byłam (byłam tydź temu) ksiądz mówił, że mają już pełno zapisanych par. Poza tym, reszte będziesz załatwiać później, trzy msce przed ślubem w USC etc czy któraś z Was kupowała zaproszenia na allegro? robicie jakies upominki dla gości? Widziałam na allegro migdałki w takich małych woerczkach i uważam, że to miłe i ładne i coraz bardziej popularne, ale boje się że nie wszyscy skumają ze to takie pamiąteczki :D czy wam tez sie wydaje, ze jak się śpi w ciągu dnia jedną godzinę, to jakby przespać całą noc, tak sie człowiek wypoczępy budzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjęłam decyzję - jutro dzwonię na plebanię. Jeśli się uda to załatwię sprawę telefonicznie, jeśli nie to w weekend śmignę do kościoła i zaklepię datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej puk puk jest tu kto???????? Mam do Was prośbę, potrzebuję rady :-) Podczas przyjęcia chcemy podziękować gościom. I wymyśliliśmy sobie, że damy np. jakąś słodkość (tyle ich na allegro :-) ) i zaśpiewamy dla nich wszystkich piosenkę. Co myślicie o tym pomyśle ??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, dwa posty wyżej zastanawiałam sie nad tym samym :P ja uważam, że to super pomysł.. właśnie oglądałam kawałki filmów ślubnych na stronie jednego kamerzysty i jeden był mojej kumpeli z podstawówki :D nieźle, szkoda w sumie ze nie zdecydowaliśmy się na kamerzyste.. ale jeśli miałby filmować ludzi jedzących obiad to chyba bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paloma :) O mnie tak:Mam na imię gosia i mam 21 lat mój przyszły mąż 26 mieszkam w Warszawie i ślub mamy 5.lipca w moje 22 urrodzinki :) studiuję pielęgniarstwo, a mój prawo i administracje :) no i tyle, a załatwione mam:salę, zespół, kamerzystę i fotografa, suknię śłubną, nauki przedmałżeńskie, Kośćiół, winietki, i kilka jeszcze bzdur :) ja pierwszy dzień mojej wolności od pracy spędziłam w domku na sprzątaniu :) i narobiłam się okrutnie :) Życzę powrotu do zdrowia wszystkim chorującym - ja też choruję (przynajmniej na papierze ;) ) Ja księgi gości ani cukierków w prezencie dla gości nie planuję :) myślę, że jest to wymyślona przez kogoś rzecz aby jeszcze więcej pieniędzy na czyimś ślubie zarobić !!Tak więc nie daję się zgłupieć i daruję sobie te gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie woreczki z migdałkami lukrowanymi dostaliśmy pare lat temu na ślubie znajomych z Włoch, u nich to popularne i każda para tak robi. Mi się to podoba a o ksiedze goście jeszcze nie słyszałam nawet, ale jakoś dziwnie mi sie kojazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku, ale ja nie planuję księgi gości, po prostu myślimy o jakimś slodkim upominku zrobionym przez nas :-) i piosence :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek ja uważam podobnie. Sczerze to tak jak napisałam wcześniej - nie chcę się zamartwiać szczegółami. Nie robię kartek na wódkę, nie robię prezentów dla gości, oczepiny potrwają tylko chwilę itd. Ma być dużo jedzenia, super muzyka i tyle. Skupiam się na tym. Uważam że przemowa młodych celem podziękowania gościom za przybycie i zaśpiewanie piosenki to super pomysł (jeśli naprawdę umiecie śpiewać :) ). Te prezenciki jednak bym sobie darowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka Mnie ten pomysł sie podoba jak najbardziej. Fajnie by było jakbyście pod jakąś znaną piosenkę podłożyli własne słowa i w ten sposób podziękowali gościom:) taka przeróbka jakiegoś weselnego hiciorka . Naprawdę jestem za:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek :):):) Ty tez jesteś Raczek tak jak ja!!! ja mam urodzinki 30 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza to tez ciekawy pomysł, te własne słowa. Znam stronkę z ciekawymi podladami, takie dobrze zrobione karaoke, może znacie??? Podaję link http://www.ewa.bicom.pl/karaoke/ działa tylko w explorerze (dla tych co mają inną przeglądarkę :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka jeśli czujesz się na siłach coś zaśpiewać to śpiewaj :) Goście będą napewno zaskoczeni :) Ja niestety się nie odważę, ale planujemy coś odwalić z pierwszym tańcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe, no ja się czuję jak najbardziej :-) Tomka muszę odpowiednio ukręcić żeby się zgodził, chcociaż już się powoli łamie ;-) Śpiewać oboje lubimy i często to w domku robimy :-D więc chyba się zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) no wiec tak zacznijmy od tego Darianka pomysl z piosenka swietny tylko u nas ja nie spiewam najlepiej hehe a moj Karol jeszcze gorzej wiec by bylo jak wycie wilkow do pelni:) uponminkow tez nie planuje gdyz to za duzy wydatek jak na 150 osob no a w sumie i tak najblizsi dostana po poprawinach ciasto i pewnie wodke bo zostanie znajac zycie:) Co do oczepin to nie planuje 2 godzinnych ale no welon musznik i jakies 2-3 konkursiki na rozluznienie:) ... za to bedzie takie fajne wesele wiejskie hehe jakb to powiedziec w dobrym tego slowa znaczeniu ...zespol extra spiewaja podczas przerw za stolami co nasze rodziny kochaja :) no jedzenia tez sporo bedzie ale wole wecej nizby mieli mowic ze siedzieli przy pustych gardelkach i glodni do domu wracali :) Yza kochana Ty masz urodzinki 30 czerwca a ja mam w ten dzien imieniny hehe ktore nieco skromniej obchodze niz urodziny Gosiaczku o ksiedze gosci hmm mysle ze pomysl dobry jezeli jestes pewna ze goscie sie beda wpisywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ta ksiega gosci? mam pytanie do dziewczyn, ktore ewentualnie robią obiad weselny, czy proponujecie swoją muzykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma do ksiegi gosci wpisuja sie wszyscy goscie co byli na weselu wpisuja swoje zyczenia itp ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:):):) a żeby było śmieszniej na drugie imię mam Emila:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no prosze jak sie zlozylo fajnie :) chociaz ja akurat nie cierpie swojego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane pewnie wcale za mna nie tesknilyscie :P bylam u lekarza, mam zapalenie krtani i cos tam cos tam, dostalam antybiotyk i ma byc lepiej :) a powinno, bo juz ledwo wydobywam z siebie dzwieki (adrian sie cieszy :) ) co do ksiegi gosci - nie kupujemy, nie kupujemy tez prezentow dla gosci - bedzie ich ponad 100, a i tak juz cala zabawa nas kosztuje ok. 35 tys. wiec musimy obcinac wydatki, nie szukac kolejnych :) ci blizsi na pewno dostana flaszke na odchodne :) a jesli chodzi o zaklepywanie daty w ksociele - im wczesniej tym lepiej..wiadomo, tylko nie kazdy ksiadz chce tak wczesnie zapisac - ale nic nie szkodzi zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku ty tam zdrowiej szybciutko u mnie karol sie zawsze ciesze jak glosu nie umie dac hehe bo mowi ze ma spokoj i nie obrywa mu sie :) No nas tez za duzo wyniesie zeby dodatkowe koszty miec jeszcze nie chodzi o to ze skneruje ale jednak wydatek spory na tyle ludzi eh coz zrobic jak sie ma ogromna rodzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Imili, staram sie :) zaraz wracam do wyrka. Adrian mowi dokladnie to samo, ma troche spokoju :) No mi dokladnie o to samo chodzi Imili, nie chce sknerzyc, dlatego nie oszczedzalam na sali, czy jedzeniu - chcialam, zeby bylo naaaprawde dobre, tak samo zespol itd. ale upominki musze sobie darowac niestety..jeszcze mnie czeka ok 6 tys na hotel dla przyjezdnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała księge gości ale niewiem jeszcze... też planujemy na 130 osób i kupowac drobne upominki to niezły wydatek... a pozatym to u mnie jest taki zwyczaj że po poprawinach rozdaje sie ciasto i wódke tak jak pisała imili.. no a teraz idę molestować:)::):):):):) Sławomirka....póki jeszcze sie ruszać mogę:):):):) dobrej nocki dziewczynki i wracajcie do zdrówka szybo bo jak widze to coraz więcej chorych tu jest... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobranoc Yza No Babitku dokladnie ja na sali tez nie sknerowalam bo wiele osob mowi ze szlo tansza zalatwic no ale nie tak ladna ,...kucharki tez wziely troche ale wem ze super gotuja :) z ciastami i tortem :) no my hotelu na szczescie nie bedziemy musieli zalatwiac:) ale i tak wiesz duzy wydatek jest...a ze u nas nie ma w rodzinie zwyczaju dawania upominkow wiec niekt nie bedzie rozczarowany:) a jak dam rodzinie wodke i ciasta po poprawinach uwazam ze wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja za Wami teskniłam :) a Wy za mna tez??? :) Na świetlicy było ok :) nawet dzieci ze mna współpracowąły. Gadalismy o sukcesie i jakie one odnosza sukcesy!! W nagrode dostali plan lekcji!! :) (a jak sie ucieszyli ze bedzie nagroda)!! Tak sie zastanawiam nad ksiega gosci, ale u moejej dobrej kumpeli było jeszcze cosik takiego!! Duza antyrama, w niej czarny papier oddzielone miejsce na nasze zdiecie slubne, a w wolnym miejscu długopisem chyba zółtym goście pisali zyczenia!! tez fajne, pozniej mozna nawet se na scianie zawiesic!! A spiewac tez bym nie chciała, wuiadomo spiewac kazdy moze, troche lpiej lub troche gorzej i ja właśnie duzo gorzej!! Ale jak panna Darianka ise dobrze w tym czuje to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka tesknilam tesknilam:) ok ja spadam do lozka i bede ogladala film oszukac przeznaczenie :) ostatnio wylaczylam 1 czesc hehebo bylo jak sie samolo rozbija i sie jeszcze bardziej boje hehe dobranoc kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×