Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

bo ja chodze na 13 do pracy :) i musze po 9 zwlec sie z łóżka :P na razie korzystam bo moze jaksie spodobam pania w mieszku to pojde do pracy od listapada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Biedronko :) o przepraaaaszam, ja wstaje ok 7 - czasem troche przed, czasem chwile po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! 🌻 ...ja wstaje zawsze przed 7mą, a o 7:30 zazwyczaj jestem już w pracy :-o tylko czasem od rana jest troche roboty i później sie zjawiam na forum (tak jak to ma miejsce dziś) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babitku :) i Waikiki :) a ja choruje czynnie ;) w domu . . . wstaje o .... a później zajmuje się obiadkiem, sprzątaniem, prasowaniem itt :/ samo życie ;) jak mi się skończy chorobowe wracam do pracy na tydzień i koniec stażu :( i nie wiem co dalej :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ile płacicie fotografowi?> I na jakich warunkach?? Czyli ile Wam wywołuje zdiec?? Czy macie album?? Do ktorej jest na przyjeciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój fotograf bierze 1700 zł (po promocyjnej cenie, bo zachowanej z tego roku) na przyszły normalnie liczy sobie 2.500 zł robi mi reportaż (slub, wesele, plener) i później składa w wielki album, a wszystkie fotki daje na płycie CD. ale musze tu tez zaznaczyć, że dojedzie do mnie 120 km z innego miasta :-O wiem, ze jest drogi, ale zdjęcia będą super! sprawdzony gość!! :-D i tak się zastanawiam czy jeszcze sie zapisac gdzieś do takiego studia na ustawiane (bo babcia by takie chciała w ramce mieć ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a na przyjęciu bedzie na pewno przynajmniej to czasu aż bedzie po oczepinach, czyli po 24tej. a czy dłużej to jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw mialam miec za 800 stowek po znajomosci, album z 50 zdieciami, na plytce reszta zdiec, plener w osobny dzien!! No ale taraz wiem ze musze sobie znalezc innego, juz wiem ze chce ładne zdiecia, mzoe to glu[ie ale nie chce w parku jak wszyscy z motywem drzewa!! Chiałabym inne, nietypowe :) tzn widzialam zdiecia fajnie zrobione jak mara mloda robi zakupy, a budce telefonicznej, na stacji PKP :) no i oczywiscie na sianku :) moze to glupie ale chce miec inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Waikiki :) no ja tez nie daje rady od razu wchodzic na kafe.. Gagatku, nasz fotograf to znajomy - adrian robil mu strony www, wiec sie troche inaczej dogadujemy..umowilismy sie na 1500pln (normalnie bierze ok 2500-3000), zrobi nam tyle fotek, ile bedziemy chcieli, mozemy sie z nim tez umowic po weselu jakiegos dnia i popstryka wiecej. o wywolywaniu nie gadalismy, mysle, ze sami sobie bedziemy wywolywac :) a na weselu bedzie tak dlugo, jak dlugo bedzie sie cos dzialo, jesli wszyscy sie popija i nie bedzie mial co robic, to pojedzie :) a jak bedzie mial co robic, to powiedzial ze zostanie dluzej. a w studio nie chcielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, ten nasz fotograf wlasnie takie robi - na moscie, na torach, w lodce na srodku wisly i w ogole wymysla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko - mnie też się podobają takie nietypowe zdjęcia :) :) ciesze się, że znalazłam właśnie takiego niebanalnego fotografa z artystyczną duszą ;) :D ooo wilku mowa- właśnie dostałam list z umową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tylko 2 dni a tu juz tyle naskrobalyście!!!:D witam Smutną a teraz juz Radosną Biedroneczkę;) Biorę się za nadrabianie między kolejnymi telefonami - na zasadzie: 1 telefon 1 strona itd:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do fotografa, to w ramach pleneru bedę miała fotki w takim starym dworku, we wnetrzach... mam nadzieje, że fanie wyjdzie :-) i też tak mysle jakie by tu zrobić :-) i gdzie... bo jak go poprosze o cos nietypowego, to na pewno się zgodzi :-) ;-) ;-) jak macie jakies fajne pomysły to piszcie :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a my to jeszcze fotografa nie mamy:):):):) i z czego ja sie głupia ciesze?????????? wstałam dzisiaj o a potem o 8 i popatrzyłam sie na komputer ale lenistwo zwyciężyło:):):) Sławcio pojechał do domu do siebie rano łóżeczko malować lakierem,a teraz na 13:30 do pracy idzie także dopiero wieczorem go będe miała:):) 5 listopada mój Misiaczek ma imieniny i chciałam mu jakiegoś supraisa zrobić ale nie mam jak narazie pomysłu:) ale może urodze:):):):):):) ni ni to jeszcze za wczesnie,,,a Sławcio na nocke pracuje więc żaden alkohol w gre nie wchodzi........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, Tobie tez milego :) Kocurku - joł :) kochana, nie TYLKO dwa dni, a AŻ dwa dni ;) Waikiki, w dworku na pewno dobrze wyjdzie :) fajne sa takie zdjecia. Jol Yza :) cieszysz sie, bo np moglabys miec fotografa - ale do dupy, wiec lepiej, ze nie masz ;) :P aleeee mi sie dzis nie chce pracowac..kto ze mna strajkuje? za godzine na warszawskiej starowce z transparentami, czy cos i na wodke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek, Gagatka to ja oferuje wam swoją pomoc psychologiczną ;) i proponuję nie aferę polityczną tylko te reformy z poprzedniej trony:D:D:D Gosiaczek ty mi tu nie wyjezdżaj z CBA!!!;) Ja teraz wstaję przed siódmą, ale pół roku temu budzik dzwonił już o 5!!! Gagatka mój fotograf bierze ode mnie Ozł:D:D:D i baluje do rana na imprezie, a jak się wyśpimy to plenerek:) Ale normalnie za pakiet slub, wesele, plener i ok 100 odbitek, a reszta zdjęć na płycie w prezentacji, bierze ok 1500-1700. Na weselu do ok 2 w nocy - zostaje jeszcze trochę po oczepinach i potem spada. Teraz planuje dawać też album w 2008 roku. No dużo wydzwaniam bo zamykam na dniach kolejny numer i muszę pogadac ze wszystkimi którzy dostali oferty na reklamę. Babitku ja też, ja też!!! STRAJK!!!:D:D:D Jaki transparent przynosisz?;) Jak dobrze że dzisiaj piątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka, u której byłam w sierpniu świadkową, chyba JEST W CIĄŻY:D:D:D W poniedziałek idzie do lekarza potwierdzić:) strasznie się cieszę:D będę ciocią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to że domyśliłam się zanim mi powiedzieli:P:D:D:D No i wczoraj mówią mi \"Ania jest w ciąży\" a ja im na to: \"Wiem\" ale mieli miny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, z pomocy psychologicznej zawsze chetnie skorzystam :D i zdecydowanie z reform rezygnuje! :) Jaki transparent? moze np..hmmm..wolnosc dla lenistwa? uwolnic pracownikow? kradziejom misek po orzeszkach w trakcie materializacji mowimy stanowcze nie! ? :) Gratuluje ciazy :) fajnie a jak sie domyslilas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku specjalnie dla ciebie pomoc psychologiczna GRATIS:P Mi tez by się nieraz przydała...;) Babitku a ten ładunek to bała część akcji?:D na szczęście już nie szukają:) Do mnie nawet jeden orzeszek nie dotarł:(:P A co do ciąży to znamy się z Ania od ponad 10 lat i ostatnio jakoś inaczej wygladała - nie potrafię nawet określić o co dokładnie chodzi, były to jakieś takie nieuchwytne zmiany...dziwne prawda. Taka kobieca intuicja:) No i potem jak rozmawiałam z przyjacielem - jej mężem to w trakcie rozmowy wtrącił \"wpadnij do nas to pogadamy\" a ja mu na to \"Ania jest w ciąży tak?to mi chcecie powiedzieć\" :D:D:D:D najpierw go przytkało potem powiedział że nie. No i tego samego dnia wieczorem byłam u nich i to była ta sytuacja która opisałam wcześniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zastrajkuje:) a co tak sama będę siedzieć:):):):):) tyko dojazd kawałek czasu mi zajmie:):):):):) i wezmę transparent:::: \"BKR-Boże kopsnij rozum\" tak żeby cosik mieć:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurku:) super sa pierwsze tygodnie:)cieszysz sie jak wariatka a bynajmniej ja tak miałam,ale to logiczne bo pod kopułka u mnie różnie bywa:classic_cool: zazdroszczę troszkę koleżance bo początki ciąży są fantastyczne. Planowanie co i jak.zastanawianie sie nad imieniem i wogule...ja to teraz juz w rutyne popasłam:):)::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×