Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

guziczku ja juz byłam na stazu raz, potem byłąm rok na miejscu interwencyjnym, potem po roku na bezrobociu płatnym (jakies 380 zł na reke) potem znów na interwencyjnym tym razem pol roku no a teraz mam swietlice no i moze sklep!! Zobaczymy, ale nadal szukam pracy w swoim zawodzie czyli w samorzadzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) będę później ide do tego lekarza....ciekawe czy uda mi się wszystko załatwic dzis i jutro...słyszałam ze przed podjęciem pracy robią badania krwi i jakieś prześwietlenia..... masakra do zgadania się :) miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku na pewno znajdziesz kiedys prace w zawodzie, ja mam chyba gorzej, jestem po biologii molekularnej... takze w moim zawodzie znaleźć prace jest naprawde trudno!!!! lece, nie chce się spoźnic papatusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie chwile a tu juz tyle wpisow ;) ja zjadlam zupe i sie szykuje bo pozniej z moim cudownym Narzeczonym :D wiecie co zakochalam sie w pewnej piosence Timbalanda :D \"apologize\" ten facet ma taki glos ze az ciarki mam :D:D temat pracy mnie raczej doluje, opuscila mnie dobra passa jesli o to chodzi kiedys tzn. jeszcze kilka miesiecy temu mialam 2 propozycje w ciagu tygodnia!! a teraz? niestety ja jestem troszke wybredna i nie lece na byle co, ze bede sprzatac kazdemu kolo nosa, ja sie chce rozwijac, chce isc na studia dalej, a duzo pracodawcom to przeszkadza, kiedys jak bylam na rozmowie to nie dostalam pracy tylko dlatego ze jestem spod takiego a nie innego znaku zodiaku porazka!! wiec szukam, wiem ze praca jest i nie obijam sie w szukaniu!! a prace juz jedna taka mialam ze byl nacisk na jezyki na ksztalcenie, no ale kiedy ja to mialam robic tzn. uczyc sie kiedy ja pracowalam na 3 zmiany, w kazdy dzien tygodnia, wiec nie rozumiem?? juz sie nie bede wypowiadac na ten temat bo mnie denerwuje to ze pracodawcy nie staraja sie zrozumiec mlodych ludzi!!! wiem ze sa i ci dobrzy, ale niestety ja mam pecha do tych zlych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka bo pracodawcy maja za duze wymagania i czasami mnie smiesza te ich wymysły!! Tragedia :o No ale moze znajda jakis naiwnych, ja na razie godze sie na taki uklad czyli parac w sklepie bo wiadomo kazda kasa sie przyda przed weslem, ale jak juz pisałam nadal szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadac Gagatko, nie bede sie dolowac, bo nie moge byc zmierzla dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka wywołaś mnie telepatycznie normalnie. Właśnie weszłam na forum by Wam powiedzieć że żyję. Problemy o których pisałam w połowie się rozwiązały, ale do całkowitego rozwiązania jeszcze kilka lat. Doszły jednak nowe - zrobiłam przysługę pewnej osobie, a teraz mam małe problemy z urzędami w związku z tym. Chodzę niewyspana, ledwo żywa, biegam załatwiam sprawy, o których nie mam pojęcia. Ciągle mnie wzywają, karzą wyjaśniać itd. Najgorsze jest to, że jak coś zrobię nie tak to mój tata dostanie po tyłku i to mocno :( Obiecałam mu, że to załatwię i nawet mi się to udawało, ale nie wiedziałam że urząd będzie tak wszystko drążył. Problemów więc mam duuuużo, nie mam czasu na nic itd. Nie jest dobrze. Mam nadzieję, że wszystko się unormuje i będę w końcu mogła żyć spokojnie. Pozdrawiam Was dziewczynki i zmykam. Czytam Was codziennie, by chociaż na trochę odciążyć głowę od problemów. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a macie wzór takiej umowy, żeby podsunąć zespołowi czy kamerzyście? :-) bo kurde nie wiem jak to ma wyglądać :-o a wiecie co się okazało, że mogłam się załapać na stypendium naukowe ale termin składania zaświadczenia o średniej z osttatniego roku był do dziś 😡 ale sie nadzwoniłam, bo myślałam, zę do jutra jest termin. naszczęście pani w dziekanacie kazała mi donieść jutro jak zdąże. jakies malutkie szanse są że dostane stypendium :-) ale by było fajowo ;-) bo średnia z 3 roku to 4,75 za egzaminy :-D chyba powinna być wystarczająca... ale nie wiem ;-( zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wiem...dawno tu nie zagladalam, ale wciagnelam sie w wir pracy, heh. wiec na dzien dzisiejszy mam ustalone-kosciol 16.08.2008 na 17.00, zespol, sala, tylko kamerzysty nie mam jeszcze ani fotografa. co dobre, to juz wszystko zajete do polowy 2009! a jak sie dowiedzialam ze juz pojazdy do slubu sa zajete do konca 2008! to mi szczeka opadla! f**ck! ja nawet nie mam czasu to wszystko przejrzec,obejrzec, a juz nie wspomne o zdecydowaniu na cos! masakra! ps. to ja ines:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kati, witaj Ines a raczej calineczka :) Kati trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo!! Waikiki co do umowy, to nie jest ona jakas szczegolna, data, cena, dane, to podstawowe rzeczy, moj zespol nie wzial nawet zaliczki, w restauracji tak samo dane osobowe, data i to wszystko, nie mam jakis szczegolnych rzeczy... kamerzysty nie mam jeszcze , ale podjerzewam ze podobnie, wiecie ja mialam miec wodzireja, zalatwiala go moja przyszla tesciowa, a ze ja nie chcialam miec wodzireja moj M. tez, zaistniala bardzo nie mila sytuacja, w momencie kiedy mielismy go odwolywac on napisal mesa ze to on z nas rezygnuje!! wiec teraz juz wiem dlaczego on tej umowy nie chcial spisac i wydalo nam sie to baaaaardzo dziwne :o ale ciesze sie ze nie mam tego pajaca :D tylko nie ladnie postapil i chcialabym go kiedys spotkac i powiedziec mu co o tym mysle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Waikiki musisz miec umowe spisana, nie mowie o zaliczce bo ona nie jest taka wazna, ale jesli zespol Ci sie wymiga to ich zadaniem jest znalezc Wam nowy zastepczy zespol!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka dzięki za dobre rady :-) 🌻 🌻 🌻 kati witaj na pewno będzie dobrze! wiem, ze teraz Ci cholernie ciężko, ale przezwycięzycie to! trzymam za Ciebie, za Was kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki nie ma za co, ja poprostu jestem uczulona na takie rzeczy :) tak samo mnie zdziwilo ze Nam zespol zaliczki nie wzial, szczerze tez sie boje,ale mam nadzieje ze bedzie dobrze!! jestem tylko wdzieczna ze dzieki temu pajacowi czyt. wodzirejowi mamy tak fajny zespol :) a wodzirej sie okazal bez klasy bo nawet nie zadzwonil tylko napisal wrednego smsa, no i jak maialabym mu ufac na weselu????? plakac nie bede bo mi, Nam to na reke, 1000 zł mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Ja mam dziś wolnyyyyyy dzień :) ale muszę go poświęcić na sprzątanko, bo jutro przyjeżdżają rodzice,a mamy oko wszystko wypatrzy :):):) Wiadomo.... :D Pospałam sobie dzisiaj troszkę i mimo kawy jakoś nie mogę się obudzić :) W piatek jestem umówiona z moją krawcową, bo uszyła mi wzorcowy gorset, mam go sobie przymierzyć i stwierdzić czy mi pasuje. Jak tak to zabiera się do szycia tego \"prawdziwego\" :D Dobra, ja spadywowywuję :P pranie wstawić :) 3majta się ludziska :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati witaj słońce moje :) bedzie dobrze zobaczysz!! Trzymam kciuki (ja juz nie mam rak, bo wszystkie zajete trzymaniem kciuków, dlatego pisze do a\\Was stopami :P) Kochana mam nadzieje, ze wszystko sie ułozy!! Witam nowe, stare osobki!! Zupka juz zrobiona, dzis pomidorowa :) waikiki duza srednia masz, ja mam 4,01 i wiem juz ze sie nie załapie!! Ale w tym roku bede dzielnie pracowac nad tym :) zeby w przyszłym miec dodatkowy dochod!! Akurat bedzie na studia :) Czesc Darianka :) pracus z Ciebie!! Ja pomimo tego ze siedze w domu obijam sie jak!! Byłam tylko u babci, zrobiłam zupke i umyłam gary!! A powinnam sie juz zagłebiac w tajnki wykładów bo egzamin mi sie zbliza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Darianka :) to moze pozniej sie pochwalisz gorsetem? :) Gagatka ja tez mam dzisiaj pomidorowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek nie dobry sie nie odzywa!! nununu A miał mimo tego zagladac!! Zycze mu powodzenia :) bo ja zaraz bede sie zbierac na piwsko z kolezankami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze cafka nie wiedziałam ze odgapaim od Ciebie!! swoja droga moj Michał nie toleruje zup!! On by tylko miesko jadł :) skubaniec jeden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telepatycznie zgapilas :P a z czym masz?? ja z makaronem :P ja ostatnio zaczelam robisz mini torty, moj M. lubi ciasta, wiec zrobilam taki mini tort, z pysznym kremem karmelowym i z prazonym slonecznikiem :) nawet moja mama byla pod wrazeniem ze potrafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telepatycznie a jak :P heheh ja mam z lanym ciastem (choc wolałabym z makaronem, bo za lanym nie przepadam!!) Ja poki co swoich zdolnosci ciastkowych nie ujawniam, siedza w ukryciu (choc nie mam pewnosci ze istaeja w ogole) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zup przypomnialo mi sie jak sie uczylam zupy robic :D robilam z warzywami no i jak przyszlo do zageszczania uzylam do tego maki i wody!! zamiast smietany :D i sie dziwilam czemu mi sie zupa nie bieli :D:D a ja z niej prawie krochmal mialam :D no wlasnie gdzie Babitek? Yza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam, Gagatka i tez prostowalam wlosy :P to Babitku jeszcze raz powodzenia!! trzymajcie sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guziczek te zaproszenia nie są drogie, musiałam bardzo zwracać uwagę na cenę. Kosztują 1,95!!! - to już jest koszt całkowity z nadrukiem:D Do tego trzeba dodać 10 zł za przesyłkę. i co najważniejsze nie są to takie ze standardowym tekstem, tylko możesz dać tekst własny i nawet personalizacja gości jest w cenie!!!:) Tylko koperty takie zwykle. W rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach:) W sklepach internetowych są sporodroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdykam dziewczyny :) co za płodność słowna dziś :) zabieram się za czytanie.. Iza - fryzurka fajna :) Gagatku, nie choruj! zakaz! :) dzieki Wam kochane za zyczenia wszystkie :) moj nastroj jest z godziny na godzine coraz bardziej nerwowy :D Waikiki - niech Pan sie okaze dobrym panem, zebys miala w koncu spokojna glowe.. Gagatku - na pewno sie nauczysz bez problemu osprzetowania niemowlecego, jestem przekonana :) Grajace nocniki? :D:D:D:D Guziczku - tak tak, robia badania krwi, badanie ogolne u internisty - od medycyny pracy i przeswietlenie klaty :) Kati - strasznie milo Cie widziec. przykro mi, ze problemow ciag dalszy :( mam nadzieje, ze w koncu sie od nich uwolnisz i bedziecie sobie spokojnie czekac na slub..jakbys chciala pogadac - wal, jak w dym kochana 🌼 Waikiki - na mojej umowie sa takie info: data zawarcia, pomiedzy ... a ..... przedmiotem jest obsluga muzyczna przyjecia weselnego w dn.... adres lokalu...... cena za obsluge przyjecia w wymiarze ....godzin zostaje ustalona na....., w tym koszty transportu, platne gotowka po zakonczeniu oczepin. zadatek wynosi....platny przy podpisaniu niniejszej umowy. nie wywiazanie sie z umowy z winy zleceniodawcy powoduje utrate zadatku. nie wywiazanie sie z umowy z winy zleceniobiorcy powoduje zwrot zleceniodawcy podwojonej kwoty zadatku. obie strony akceptuja warunki umowy, um sporzadzono w 2 jednobrzmiacych egzempl, zagadnienia nie objete umowa, regulowane sa kodeksem cywilnym. no i podpisy :) Calineczka, toś sie skryla :) joł! dasz rade, na szczescie jest bardzo duzo wszystkich slubno uslugodawcow, wiec na pewno kogos znajdziecie.. Darianka, milego sprztaania :P Gagatku, dobrze Ci idzie to pisanie stopami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×