Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No to ja jestem . . . pojadłam, popiłam, wzięłam lekarstwa . . . :D Teraz mam na głowie turban, bo robię sobie maseczkę na moje zniszczone latem włoski ;) :/ a później zastosuję coś na twarz :D :P Babitku -- dziękuję za zmianę pseudo w kalendarzu :) i za ciekawy opis :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwile bede jesc dopiero :) a jaka sobie robisz maseczke Biedronko? a kalendarz - za co nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ona się nazywa Eco Wax - taka odzywcza maseczka. Nakłada się ją na włosy i owija ciepłym ręcznikiem na 15-30 minut. To jest maseczka na osłabione, zniszczone włosy po rozjaśnianiu,trwałej itt. Kupiłam w aptece za 19.50 :) a na twarz mam taką od swojej kosmetyczki z colagenem i glinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś:) no bo tez myślę zę jak będą oczepiny to czym rzucę???? butem?jeszcze komuś krzywde zrobie:):):):) ale to przy szyciu sukni bede myśłeć ale temacik jedzonko:):):):) ja dziennie tylko śniadanie obiad i kolecje ewentualnie jakis owocek albo soczek do i wsio///////////// a pizza:):):) heh pomarzyć:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ja myslalam ze jak nie bede miala welonu to bede rzucac bukietem :) ale to jeszcze musze przemyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalne pomysly :P ciekawe czy ktos by sie na takie cos zdecydował? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jakie mialabym majty :P rozumiesz Cafka - zeby kichy nie bylo ;) kochane, spadam ogladac film, buziaki, badzcie grzeczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak rozumiem ;) nie moga to byc jakies majty typu reformy :D miłego ogladania :) ja ostatnio tez nadrobilam filmiki, a Ty jaki bedziesz ogladac Babitku? ja zaraz tez bede mykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie sie pojawiłam :) ogladnełam wszystko jak leciało po koleji, samo zycie, na przemian Barwy szczecia z tylko miłość i na wspolnej :) czuje sie jak prawdziwa serialowa kobieta :P Mogłabym jeszzce spojrzez na ekipe, ale tej polityki mam juz dosc (wiem wiem jako politolog nie powinam tak mowic ale coz zrobic) :) a teraz kubek herbatki cieplej i do łożeczka bo jutro trzeba wczesnie wstac (a tak o 9 :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Juz mamy prawie weekend ale sie ciesze .Dzis do pracy pozniej malutkie zakuoy na miescie ,solarium i domem a pozniej (dzis wyjatkowo)piatkowy wieczor spedze z mezem bo idzie dopiero na 2 w nocy do pracy. A co do oczepin ...widzialam fajne oczepiny jak Mlody musial zerwac z nogi zebami podwiazke i na oczepinach podwiazka byla najlepsza ...bo Mloda nie miala welonu ,fajnie to wygladalo.Ja napewno bede miec welon jeszcze musze zakupic rekawiczki. Dziewczyny jaka odzywke polecacie na suche wlosy ,wyczytalam ze odzywka z Lorealu taka zolta jest dobra (moze ja dzisiaj zakupie )i sprawdze przydala by sie regeneracja moim wlosom . Pozdrowienia i caluski dla was.(i specjalne na Wojtusia jednego mezczyzny posrod nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Cafko, ogladalam N23 - thiller z jimem carreyem (czy jak go sie tam pisze :) ), ja jestem wielbicielka horrorow i thillerow :) Majty - reformy byc nie moga zdecydowanie :P Gagatku, pamietaj tylko, ze mialysmy we dwie rozkrecic jakas dobra afere polityczna! :) Ha, tym razem ja jestem druga :) Jol Iza :) to, ze jest piatek pomoglo mi wstac, choc zupelnie na co innego mialam ochote.. ja welon tez planuje miec, ale bez rekawiczek Iza, ja mam suche wlosy z natury i do tego farbuje i czasem prostuje prostownica, i jak sie robia sianowate, to uzywam oliwy z oliwek - przynajmniej z 2 razy w tygodniu staram sie - nalozyc na dlon troche oliwy, rozetrzec miedzy dlonmi i na wlosach - tylko wazne, zeby nie bylo jej tyle, zeby kapała i zeby nie nakladac przy cebulkach - raczej tylko na te \'wiszace\' wlosy - inaczej zaczelyby sie przetluszczac. i spinam je sobie, zeby nie brudzic wszystkiego, i chodze tak godzine - dwie - zalezy ile mam czasu, pozniej normalnie myje wlosy. po jedym razie specjalnej roznicy nie widac, ale jak sie robi regularnie, to naprawde widac - wlosy sie robia lsniace i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieb dobryyy :D ja poraz koljny lewdo zwlekłam sie łózka!!Powiem Wam w sekrecie ze coraz trudniej otworzyc mi oczy przed 9:30 :P Hmmm ciekawe z ta oliwa z oliwek, ja tez mam suche włosy, a ze teraz je jeszcze co jakis czas prostuje. :) pozdrówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobryy miało byc :P Oczywiscie Babitku pamietam o naszej malej aferze, ale bylyby jaja jak by wyszło na jaw ze afere rozkrecily 2 panie politolog :P:D mhmm to moze ja jednak powinnam zaczac ogladac ta ekpie zeby sie nauczyc tego i owego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Gagatku :) mi sie tez ciezko wstaje, eh..oliwe polecam :) no wiesz kochana, z wyksztalceniem mamy przewage wiedzową ;) mozna ja do afery wykorzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) :) rybnik - więc wybrałam takie: -Kocham i będę kochać -To jest właśnie odwaga -Ubi tu Ibi ego - Na zawsze Twoja żona teraz muszę się pożądnie zastanowić, który wybrać gagatka - dzięki, że wstawiłaś jeszcze raz fotkę :) suknia śliczna, a Ty w niej wyglądasz przecudnie :) na maskach odżywkach itp nie znam sie wcale :( Ja welon planuję ale jeszcze go nie posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł gosiaczku :) dziewczyny chyba przesadzacie ze az tak pieknie wygladam!! Wygladam normalnie!! :) Tak Babitku pogadamy na forum, albo na gg :) heheh Kawusia dla wszystkich z przyprawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę o kawusię :) dziewczyny tak na forum rozmawiacie o wielkiej aferze politycznej a może ja jestem z CBA albo z BORU i co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, damy Ci w łapę i w ten sposob bedziesz miala swoj udzial w naszej aferze ;) a jesli nie zgodzisz sie jej przyjac..no coz...bedziemy musialy sobie z Toba inaczej poradzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×