Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

:) no prosze a miałam byc pierwsza :) a tu juz taki tłok :P Czesc Izy dwie :) czesc Wojtus :) :) ja jednak do Was zagladnełam :) cieszycie sie :) zaraz bede sie zbierac i wychodze!! Troche stresa mam,a le jestem dobrej mysli :P nie dziekuje !! (za powodzenie i kopniaki) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :P powodzenia Gagatko, trzymam kciuki!! witam Ize i Yze :) Gosiaczku z moja tez roznie bywa wiec sie nie przejmuj ;) a reszta spi???? pobudka!!!! :P dzisiaj dzwonie do fryzjera mojego ulubionego i umawiam sie na obciecie :D juz nie moge sie doczekac, chce sie obciac teraz zeby do czerwca wloski odrosly wiec teraz nawet nie farbuje, tylko wszystko bedzie przed Tym dniem :) gdyby ktos ze slaska chcial namiar sluze :D bo fryzjer rewelacyjny, nie zebym robila tu jakas reklame :P ale prawda jest taka ze tyle lat szukalam naprawde dobrego!! i znalazlam :) to milego dnia laseczki, ja zaraz wychodze po recepte i na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide dzis na 11 do pracy :) Cafka a w jakiej miejscowosci jest ten fryzjer? Nic mi sie dzisiaj nie chce ,meza jeszcze z pracy nie ma ..ale chyba maja duzo pracy dlatgeo ze w czwartej jest wolne (ale moj maz idzie na pare godzin do pracy) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Yza, gratulacje rocznicy :) nam na poczatku listopada stuknie 5 latek.. Gagatkuu - trzymam kciuki!! powodzenia!! Nie odzywalam sie caly weekend - w sobote sprzatalam, pozniej pojechalam na imprezke - z okazji pobytu przyjaciol, u kt bylismy w Irlandii w Polsce. No a w niedziele kacowe ;) A sakrameny Gagatku juz jutro :D troche sie stresuje..dziwnie jakos A wlosy - nie nie kochana, to musi byc oliwa z oliwek - taka kuchenna - spozywcza, nie kosmetyk. byc moze oliwka dla niemowlat tez dziala - ale ja nic o tym nie wiem, wiec nie polecam - bo bedzie na mnie ;) Iza, ja nie wiem, czy sie przyzwyczailam :) wczoraj nic mi sie nie chcialo caly dzien, a dzis zaspalam jak zwykle - wiec nic nowego ;) Yza, spij slodko :) Cafko, ja wprawdzie nie bylam u fryzjera, ale pozbylam sie w piatek odrostow :D mam ladny kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to super Babitku :) a jaki masz kolorek? ja bede robic tradycyjnie balejaż ale to w przyszlym roku, bo niedawno robilam ;) wiec przezyje jakos te odrosty a nawet mi one pasuja hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie umowilam, chcialam sie umowic wczesniej ale najwczesniejszy termin to 12 listopad, no nic trudno, przezyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) sniadanko zjedzone teraz czas cos zrobic pozytecznego ;) a nie ciagle siedziec przed kompem... ale bede do was zagladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny -) jestem zmasakrowana po weekendzie w szkole :-( strasznie nie wyspana jestem!!!!!! do tego mój narzeczony jest chory - ma zapalenie oskrzeli! Ładnie sie gapa urządził! Tylko wiecie jak ja teraz mam - zyje na pełnych obrotach!!!!! nie ma czasu na zwolnienie tempa i chyba zazipie sie na amen :-( a za tydzien wrzucili mi dodatkowy zjazd - i znowu całyyy weekend w szkole bleeeeeeeeeeeeeee ratuuunku!!!!!!!!!!! na piątek jestem umówiona na prezentacje do kamerzysty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Waikiki :) rany ale tu pustki... zrobiłam sobie maseczke na buźke a teraz sprzatanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie bylo mnie cały weekend (rocznica rodziców-srebrne weselicho), wiec pojechałam do domku, dzieki wielkie za miłe przyjecie!!!! bede już teraz sledzic topik!!!!!! dziewczyny, czy nie uwazacie, ze 8 miesiecy na wybór i uszycie sukienki to za duzo czasu>>>??? a co z makjazem, fryzjerem???tez trak wczesnie sie za to zabieracie???? ja nie mam czasu o tym myslec, poki co przytłacza mnie brak pracy:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Waikiki nie zazipuj sie nam! i nie zaraz sie zapaleniem oskrzeli.. Cafka, jaka maseczke? :) a ja pracuje i pracuje i pracuje i pracujeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie sie cos poruszyło :P Babitku maseczka taka ktora juz lata robie od czasu do czasu, mam ja od kosmetyczki kiedy jeszcze mialam problemy z cera, teraz juz nie mam ale i tak od czasu od czasu ja robie :P wiec to jest maseczka: siemię lniane mielone+ ziele kozieradki to sie zalewa woda podgrzewa i cieple naklada na buzie, przykrywasz to chusteczkami higienicznymi zeby latwo sie pozniej sciagalo i przykrywasz recznikiem na 30 minut :) maseczka za fajnie nie wyglada, ale na mnie wplywa lagodzaco :) uzywam tez inne gotowe, a to jest jedyna \"robiona\"... Guziczku, moim zdaniem jest to duzo czasu, dlatego ja osobiscie nie szaleje, bo zdanie mi sie zmienia co 5 minut ;) kosmetyczke mam znajomą, bedzie mi robic i makijaz i paznokcie, wiec z tym nie ma problemu, do ksiedza sie wybieramy ale czekam az M. bedzie mial dzien wolny... a tak wszystko powolutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, jakie problemy z cera???? ja mam cere jak nastolatka (niestety w złym znaczeniu tego słowa), może ta maseczka by sie nadawała???? też mi sie wydaje ze jest jeszcze duzo czasu choc///ja mam np. takie włosy, ze nie mam pojecia co z nimi da sie zrobic, a jak juz fryzjer zrobi mi fryzure, powinnam stac w kacie jak woskowa lalka, zeby sie wszytsko nie rozsypało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Guziczku ja nie mialam strasznych problemow typu jakies wrzody czy nie wiem jak to nazwac, poprostu mialam takie zwczyajne syfki czasem duzo czasem mało, ta kosmetyczka byla rewelacyjna chodzilam do niej na oczyszczanie, ale niestety wyprowadzila sie do innego miasta, i powiem Ci Guziczku, że mam kolezaanke ktora miala całe policzki w takich czerwonych bliznach, hmm nie wiem jak to opisac, dalam jej ten \"przepis\" i zaczelo jej to jasniec, pozniej tez trafila do dobrej kosmetyczki i juz prawie nic nie ma, ale wiem ze byla tez zadowolona z tej mojej maseczki, bo ona ma taki charakter lagodzacy, a wiadomo ze siemię nie jest szkodliwe, wiec albo cos pomoze albo nie, ale napewno nie pogorszy!! a ja niestety ma cere tłusta i sie \"swiece\" a po niej mam taka matowa ;) ja wiem ze kazdy ma inna cere i inaczej reaguje jednemu pomoze drugiemu nie, ale ja tam ja od czasu do czasu robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę dramatyzowac, bo tez nie mam ropnego trądziku, nie sa to jakies straszne zmiany, ale taka typowa cera sucha na policzkach, matowa w strefie T i ciezko mi dobrac kosmetyki... a ostatio poszłam na dermokonsultacje :) wyszło ze mam cere jak babcia:) brak jedrnosci i nawilzenia zabrałam sie za picie wody (chociaz dla mnie to meka) i zaczełam stosowac kosmetyki z serii Iwostin, ponoc sa dobre i nie sa tak strasznie drogie, zobaczymy wolałabym sie pozbyc zaskórników, takze na pewno wypróbuje maseczke, moze w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Guziczku ja szczerze tez nie jestem zadowolona ze swojej cery, na kazdym prawie zdjeciu sie swiece :) dlatego bede sie musiala tym zajac zeby jakos wygladac w Tym szczegolnym dniu co parwda i tak sie teraz staram i tak, no ale narazie nie mam motyacji :P zaczelam znowu chodzic na solarium, bo nie wiem ale ono mi tez pomaga na cere i nie robia mi sie tak czesto syfki, a maseczke mozesz robic 2 razy w tyogdniu i nakladasz ja ciepła ale nie goraca bo pozniej bedziesz miala czerwona buzie, to Ci zejdzie wiec nie boj sie jak cos, ze zostaniesz taka czerwona ;) tylko uprzedzam maseczka nie wyglada fajnie a proporcje to 2 łyzki siemienia i 1 łyzka kozieradki wymieszaj zalej i podgrzej i pamietaj o chusteczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie zrobie, dzieki CI wielkie cafka w weekend sobie wszystko przygotuje, na razie czeka mnie bieganie i załatwianie stazu...przynejmniej do srody absolwent nie ma łatwego zycia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Babitka :) powiedz mi, jesli sie orinetujesz gdzie najlepiej kupic materac taki do spania, ogladalam z Ikei, Abry, Black Red White, i w sumie to wychodzi najlepszy z Ikei, pytam Ciebie bo wiem ze Ty posiadasz takowy :D i moze sie orientujesz co i jak i na co powinnam zwrocic uwage? bo zamierzamy zmienic z moim M. moj pokoj, mam maly pokoj i kijowe lozko w ktorym ledwo sie miescimy Razem i tak sobie pomyslalam ze nie glupi pomysl jest z tym materacem :) no i jak moj M. wprowadzi sie do mnie do czasu slubu i do czasu kiedy nie dostaniemy mieszkania to jakos musimy sie wysypiac i miec troche tego miejsca... wiec tak troszke zgapilam od Ciebie kochany Babitku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Guziczku słuze gdybys miala jakiekolwiek pytania :) a jest jeszcze sporo czasu, wiec napewno wszystkie do tego czasu bedziemy PIEKNE!!!! :D wiem cos o tym bo ja tez po studiach i ciagle trafiam w nieodpowiednie prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek :-) 🌻 staram się ;-) mam lenia strasznego ale tez kupe rzeczy do zrobienia... to najgorsze co może być! bo czuje jak zaczyna mi brakować siły... doslubu zostało mi 298 dni czy jakoś tak, czyli na oko 10 m-cy a ja jeszcze nie mam zaklepanego zespołu i kamerzysty - masakra! mam nadzieje, że w tym tyg sie już z tym gościem od zespołu zobaczymy i wszystko ustalimy. jestem załamana, mój trol stwierdził, ze jak będą problemy z czymś to przełożymy ślub na 2009. ja nie chcę nic przekładać!!!!!!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki , wiesz teraz jest ciezko, ale jak sie zmobilizujecie to zalatwicie i bedziecie miec z glowy, mojego tez ciezko bylo przekonac ze trzeba zalatwiac wszystko wczesniej nie wierzyl do momentu kiedy sami zespolu nie umielismy znalezc, i nie przejmuj sie bo my kamerzysty tez jeszcze nie mamy, fotografa na oku mamy, jest Amerykaninem :D zone ma polke wrocili niedawno i mamy sie tez do nich wybrac bo przez znajoma sie zgodzil na zdjecia, wiec nie ma zle... głowa do gory i nie przekladajcie bo jak raz przelozycie to juz nie bedzie to taka frajda moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, ja bym chciała trafic na prace w zawodzie :) a z tym ciezko :) witam waikiki, spokojnie, 10 miesiecy to jeszcze sporo czasu, uda Wam sie na pewno załatwic zespol i nie bedziecie musieli nic przekładac!!! my tez jeszcze sie nie spotkalismy z zespolem, wszytsko jest załatwiane na tzw.\"gębę\", nie cierpie tego... licze ze sie uda spotkac na poczatku listopada a swoja droga, dzis chyba taki dzien, bo ja też mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, ja wprawdzie jedyny problem jaki miewam z twarza to uczulenia - jesli cos zmienie nie tak - mam bardzo wrazliwa cere. ostatnio jakos mam spokoj :) ale maseczka brzmi fajnie, wiec moze sprobuje :) Cafko, nie kupuj materaca w IKEA. Sa niezbyt zdrowe (zbyt miekkie) i podobno nietrwale. O Black Red White nic nie wiem (w temacie materacy). My nasz kupowalismy tu http://www.mkfoam.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 - z dostawa do domu. Nie pamietam jaki model niestety, ale na pewno z działu Woreczkowych (sprezyny sa pochowane w takich kieszonkach), nasz ma 200cmx200cm, ale sa w roznych rozmiarach. A na co zwracalismy uwage - przede wszystkim na twardosc - zeby nie byl ani za miekki (jak te z IKEA ani zbyt twardy). Z tego, co pamietam, to nasz nazywany byl średnio twardym. ma tez dwie strony - letnią i zimową (ale przekladamy go na druga strone w roznych odstepach czasu itd - bez wzgledu na pore roku :) ), ma tez po zimowej stronie warstwe konskiego wlosia i jakas tam zdrowa welne. generalnie najwazniejsze, zeby nie byl bardzo miekki ani twardy jak decha. No i nie musimy kupowac ramy - jest tak wysoki, ze lezy sobie po prostu na podlodze :) (a kiedys kupie do niego recznie robiona metalowa rame..) Waikiki, nie stresuj sie, zalatwicie wszystko na czas, wyluzuj, bo wpadasz w panike..ja nie mam jeszcze wielu rzeczy zaaltwionych, a zostalo mi 179 dni (!) bedzie dobrze, zoabczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec Babitku ze te z ikei sa nienajlepszej jakosci, ale na stronie ladnie wygladaja ;) Twoja stronke sobie zapisalam bo w wyszukiwarce znalazlam 2 sklepy w katowicach gdzie mozna kupic... wiec nie jest zle :) dziekuje Babitku 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrowie Cafko :) nie ma za co nasz ma ze 2 latka i nie narzekam na niego absolutnie. a placilismy za niego jakos troche ponad 1000 - nie pamietam dokladnie. (i chyba nie wlosie konskie w nim jest - jak pisalam wyzej, tylko plyta kokosowa, czy cos takiego :) ) w kazdym razie, jak wtedy szukalismy - a szukalismy duzo i dlugo, to to byla jedna z firm gdzie materace byly bardzo fajne a ceny przyzwoite. tam jest jeszcze na stronce poradnik - poczytaj go sobie, ciekawe rzeczy tam pisza, co jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny 🌻 🌻 🌻 kochane jestescie!!!! ❤️ ale na serio mamy problem z zespołem, tylko jeden trafiliśmy, co ma ten termin wolny - bo im ktos zrezygnował, bo podobno przestali sie kochać! ale nawet ten gościu nas jakos tak dziwnie traktuje i ciągle przekłada ten czas spotkania. boje się, ze się okaże kiepski ten zespół, albo coś i co wtedy?? na serio mamy problem z załatwieniem zespołu. jeszcze kilku kamerzystów z wolnym tym terminem znalazłam, ale jak do jednego dzisiaj zadzwoniłam czy ma wolny 23.08.2008 to powiedział, ze nie i zaproponował, ze może nagrac chrzciny! Kuźwa - on myslał, ze my wpadlismy. Tylko nie wiem czemu!!!??? czy to że 10 m-cy przed slubem szukam kamarzysty oznacza, ze szukam kogoś bardzo bardzo późno?? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×